Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy z 25/26-04-2010 skradziono na Psim Polu we Wrocławiu zderzak przedni z bmw e36, z rejestracją i halogenami z wersji mpakiet. Gdyby ktoś widział taki zderzak do sprzedania itp. proszę o kontakt ze mną 664907604 (Paweł) lub Komisariatem policji Wrocław Psie Pole.

Poniżej foto zderzaka.

z1.jpg

z1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O juz druga taka historia w przeciągu tygodnia o jakiej słyszałem e36 :(

Taki temat to raczej pod kolor jest robiony.

A montowany jest tylko na cztery śróbki ...

Kiedyś radia, lusterka, kołpaki, owiewki, a teraz młode wilki i nie tylko za większe elementy sie biorą :(

A co rejestracji to wylądowała w śmieciach w przeciwieństwie do reszty łupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sadze że smigać tylko wrocławskie i okoliczne drogi no i może Allegro.

Ktoś zbiera m pakiet sobie, lub miał dzwona na przodzie.

Znaki szczególne :) sadze że jadąc z naprzeciwka nie zobaczysz peknięcia/ zarysowania jeśli takie było.

Nawet w kolorze nie udowodnisz że jest twój no chyba że wiesz że był malowany i jaki był wcześniej kolor, od wewnątrz widac naprawy, etc.

Jak tego nie wiesz i nawet zobaczysz swój zderzak na miliony % na parkingu nic nie zrobisz kolesiowi chyba że tylko wpie*** dostanie i zderzak mu zabierzesz- ale tego nie rób na sam bekniesz za to.

Mojemu ojcu kiedyś ukradli halogeny z paska i znalazł je na giełdzie- swoje bo były dwa klejone od tyłu- sam to robił- nie udowodnił sprzedającemu.

Inna historia którą znam tez halogenowa to znaleziony swój towar na giełdzie w lubinie (sprzedawca DWR)- udowodniono że kradzione bo pomalowane w kolor samochodu (mało spotykany) narożniki szkiełek a samochód jest na parkingu, kable ucięte na odległościach tak jak w samochodzie i kilku świadków- oddał i prosił by zamieszanie nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak żadnych szczególnych znaków nie miał. Jak tak teraz patrze to faktycznie demontaż takiego zderzaka to kwestia odkręcenia 4 śrub i odpięcie kabli. Przykra sprawa zważywszy na to że miesiąc temu ukradli mi kierunkowskazy, jeszcze wcześniej antenę/płetwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy 28/29-04 ukradli mi listwy boczne drzwiowe (z oznaczeniem mpower) 4szt. Auto zaparkowane na parkingu na ul. Żmudzkiej. Gdyby ktoś widział takie do sprzedaży proszę o info.

Ciekaw jestem czy ciężko odkręcić tylny zderzak, lusterka, progi... Chyba faktycznie ktoś sobie kompletuje mpakiet. Po kradzieży zderzaka nie zdziwiłbym się gdybym któregoś dnia nie miał fotela w aucie albo podsufitki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu:evil:! - co sie znowu dzieje w tym miescie? Tydzien temu geniusze włamali się do auta mojego kumpla przy Grabce... Na pocz próbowali łomem wyważyć tylna klapę, później drzwi kierowcy, a jak narobili wgniotów to dopiero wtedy wybili szybę i ukradli 2 zagłówki <HAHAHA> co za myśł taktyczna! Z dwojga złego całe szczęście, że Ci nic nie zniszczyli! Współczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja ostatnio slyszalem, to tak jak juz ktos z Was pisal to mi wiadomo co najmniej o 4 jumach przednich zderzakow od M-pakietu :| A z tego co sie widzi i slyszy, to wszystko co sie od M- zaczyna to ginie na potege:/ listwy ,zderzaki,a ostatnio widzialem lusterko w e36 ulamane bo ktos probowal wyrwac ,a nie mial pojecia ze jest na 3 srubach od wewnatrz porazka... Co do swoich czesci Pablo to tak jak koledzy radzili pilnuj allegro czy ktos z miasta lub okolic nie wystawia i gielda chyba raczej ta Lubinska bardziej ale i na nasza mozesz zagladnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę nocek filuj na auto.

Jak zlodziejaszek się pojawi to :

-Zakładaj basebolówkę

-Nie przyznawaj się(w trakcie lania go),że to Twoje auto

-najlepiej wogóle nic nie mów

-łam kości rąk /żebra,lej po ryju

-sprawdż czy żyje(ma przeżyć)

-odejdż bez słowa nie podchodząć nawet i nie otwierając swojego auta.

-nie informuj policji w żadnym razie

Od takich złodziejaszków towaru/kasy nie odzyskasz a jak nakapujesz to i tak "tzw niska szkodliwość czynu" a potem nie upilnujesz ich i o Mpakiecie możesz dokumentnie zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest dopiero hardkor. Koleś okrada swoich kumpli...

http://www.bmwbialystok.nazwa.pl/forum/ ... sc&start=0

Cytat:

"Z MOJEJ STRONY I Z MOJEGO KOLEGI OD TEJ PORY NIC NIE ZOSTANIE SKRADZIONE !

JUZ MI STARCZY PROBLEMÓW !

JESZCZE RAZ WSZYSTKICH PRAEPRASZAM !za mojego kolege no i za mnie "

Japierd*** takiego to tylko przypiąc do haka i przeciągnąc po kostce brukowej :evil::evil::evil:

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero hardkor. Koleś okrada swoich kumpli...

http://www.bmwbialystok.nazwa.pl/forum/ ... sc&start=0

Cytat:

"Z MOJEJ STRONY I Z MOJEGO KOLEGI OD TEJ PORY NIC NIE ZOSTANIE SKRADZIONE !

JUZ MI STARCZY PROBLEMÓW !

JESZCZE RAZ WSZYSTKICH PRAEPRASZAM !za mojego kolege no i za mnie "

Japierd*** takiego to tylko przypiąc do haka i przeciągnąc po kostce brukowej :evil::evil::evil:

No to tutaj dopiero od***a... numer swoi swoich :/:/ Powinni go przecwiczyc raz a dobrze i wiecej by nic nie ukradl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dziś w nocy ukradli mi listwy zderzaka tylnego mpakiet i listwę zderzaka przedniego z zaślepką na hak. Elementy były podpisane markerem i miały od środka wydrapane nr rej. Zderzak został, choć połamali go przy próbie demontażu gdyż przymarzł. Gdyby ktoś się natknął na takie elementy noszące ślady podpisania proszę o kontakt 664907604 Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest masakra.

Za takie cos powinno sie odrazu ucinac lapy !

Czlowiek pracuje zeby cos miec,a tu taki skur.... przyjdzie i sobie poprostu wezmie.

Sorki,ze troche nie na temat ale jak czytam o czyms takim to odrazu sie gotuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...