Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczeraj w servisie na Przedmiejskiej to mówił mi znajomy za komuś ukradli x2 w ciągu 2 tygodni- przód E36

1. pierwszy raz ukradli

2. drugi raz ukradli śróbki zostawili ładnie po bokach :/

3. trzeci raz po zamontowaniu na samochodzie zespawał śróby przednie ( pod listwami ozdobnymi ) do wzmocnienia i jak narazie 2 tyg i ma go na samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
W takim razie w Polsce trzeba auto pod prąd podłączać, zeby nieproszonego gościa tak popieściło żeby go zbierali z podłogi.

Taaa i pojdziesz do paki za to że złodzieja zabiło :lol: ot taka nasza Polska właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Patryk tak u nas jest troche pokrecone - prawo jest dal zlodzieja. Przyklad. Rozmawialem jakis czas temu z taksowkarzem ogolnie o tych naszych komicznych polskich realiach. Mowil ze dwa lata wstecz mial taki przypadek, ze w nocy sie zbudzil bo slyuszal jak "cos" sie dzieje za oknem. Zaglada przez okno i widzi jak ktos mu sie wlamal do samchodu i usiluje mu radio wyrwac (nie taka prosta sprawa - deska w mercedesie w123 nie jest taka gietka jak w przypadku np Tico :) ). On wylatuje, zaczynaja sie szarpac z gosciem no i doszlo do rekoczynu. Taksiarz mu sprzedal wpierdziel i zadzwonil po policje ze zatrzymal zlodzieja usilujacego ukrasc mu radio z samochodu. Policja przyjechala i.....

...skonczylo sie na tym ze taksowkarz zostal pozwany do sadu i musial zlodziejowi zaplacic odszkodowanie za pobicie :) TO jest dopiero ***** jego mac *****ane!! :) I od razu musze przeprosic za wyrazanie sie, ale za kazdym razem jak slysze o takich historyjkach to mi sie robi goraco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Hmm...może powinien złodziejowi ręce połamać, wywieźć do lasu, przywiązać do drzewa i wrócić spokojnie do domu, nikomu nic nie mówić, nie dzwonić na policję, może tak by było lepiej...

Ano żebyś wiedział , jak chcesz uniknąć tego co opisał Wozu to się nie podkładaj pod dzwonienie na 997 ..... prawo jest niestety do dupy , złodziejowi sąd umorzy sprawę za niską szkodliwość społeczną czynu a Ty odpowiesz za pobicie i uszczerbek na zdrowiu ....

Więc albo dzwonisz i nie lejesz złodzieja ....

Albo lejesz i cisza jak na pogrzebie organisty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skonczylo sie na tym ze taksowkarz zostal pozwany do sadu i musial zlodziejowi zaplacic odszkodowanie za pobicie :) TO jest dopiero ***** jego mac *****ane!! :) I od razu musze przeprosic za wyrazanie sie, ale za kazdym razem jak slysze o takich historyjkach to mi sie robi goraco...

a potem policja sie czepia jeszcze ze znieczulica w kraju, a jak zareagujesz to masz jeszcze bardziej przesrane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno się zorientowałem że jak gościa resocjalizować skutecznie to tylko zębami do ziemi,pała na plecy,coś tam złamać,fioletowe oczy zrobić,nic nie mówić i tyle. Żadnej policji,żadnych krzyków,a jakby co to załatwić alibi i luzik-w stylu mnie tam poprostu nie było.A dlaczego tak?-bo prawo jest dla złodzieji.

Kiedyś bywały problemy u mnie na klatce z 'młodzieżą'-jeden głupawy tekst za dużo i...-teraz juz jest spokój,żadnej policji nie było,ja nie mam problemów,łuki brwiowe u nich się zagoiły,opuchlizna zeszła.Na klatke juz gnoki nie przychodzą a jak któregoś jak zobacze na mieście to odnosze wrażenia jakby chciał powiedzieć''dzień dobry''.

Kiedyś też jak kupowałem umywalkę w praktikerze na krakowskiej około 13ej-wychodzę a tu łepek dłubie w zamku,postawiłem umywalke na ziemi,złapałem gnojka i wezwałem policję.Zamek mi zdąrzył rozwalić.Przyjechała policja,spytali a ze nie zdąrzył nic ukraść a tylko według nich uszkodził zamek który niewiele był wart wiec zaczeli marudzić,że do takich pierdół ich wzywam itp.Ze spokojnym głosem podziękowałem za interwencję-pojechali.Więc gówniarza podprowadziłem od kamer za busa ktory tam stał i tak mu kopów nawstawiałem że pewnie tydzień nie mógł siadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...