Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Stoi w Radwanicach na opolskiej obok firmy zajmującej się sprzedażą przyczep kempingowych , extra wyglada z daleka na parkingu , tzn felgi robią mega robotę , nie wiem od kiedy jest wystawiona na sprzedaz ale widze ją tam od jakis 2 miechów moze troche dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod przedmowcami felgi robia straszna robote w tym aucie z tego co widac i pisze wlasciciel to wymaga wkladu finansowego do doskonalosci

Ogolnie masakrycznie wyglada......za te pieniadze nie spodziewam sie idealnej furki ale tez nie chce wlozyc w nia drugie tyle co za nia zaplace...ale nic za tydzien tam podjade wlasciciel zapewnia ze tylko ta maska jest do zrobienia i pare innych ******lek wiec jesli tak jest faktycznie to juz jest sprzedana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ekonomicznych napewno nie nalezy to fakt....w niedziele bede jezdzil bo gazu napewno nie wsadze

to ma byc drugie auto jedno do latania Pl-Nl ekonmiczne mam łopla a to bedzie na zloty i tym podobne....jeszcze czekam na zdjecia wnetrza ale cos sie gosciu ociaga :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wlasnie przeczytalem to co napisalem i faktycznie moglo to tak zabrzmiec :P nie, nie bede kupowal niczego innego. Zdecydowanie starcza mi te dwie perelki ktore mam :) Chodzilo mi tylko o to, ze mysle ze samochod jest wart tej ceny i jesli ktos faktycznie szuka 7er to ona moze dosc szybki zniknac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wlasnie przeczytalem to co napisalem i faktycznie moglo to tak zabrzmiec :P nie, nie bede kupowal niczego innego. Zdecydowanie starcza mi te dwie perelki ktore mam :) Chodzilo mi tylko o to, ze mysle ze samochod jest wart tej ceny i jesli ktos faktycznie szuka 7er to ona moze dosc szybki zniknac..

Najpierw ogłoszenie było za 7tyś z poprawkami lakierniczymi i takie zamieścił na początku LUCKY pytając o auto czy ktoś zna , po kilku dniach sprzedającemu sie przypomniało że skrzynia biegów nie działa i dopisał to jednocześnie zmieniając cenę na 6tyś , jako że skrzynia do tego auta to wydatek 2-3tyś + mechanik co to połapie ogłoszenie zrobiło się niespecjalnie atrakcyjne a dodatkowo biorąc pod uwagę że sprzedającemu mogło się coś jeszcze zapomnieć raczej jest to mina a te oczojębne felgi jeszcze mnie w tym wrażeniu umacniają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza skrzynia i maska do niby poprawek a jest cala do pomalowania to na kazdym elemencie jest szpachla bylem ogladalem i zwatpilem zabralem ze soba miernik i blacharza pozatym srodek tez jest do doprowadzenia koszty skrzyni jak napisano wczesniej 2-3 tys plus lakierowanie blacharka bo nie chce kolejnego auta calego w szpachli przewyzsza wartosc auta nawet jak sam bym to sobie zrobl wiec odpuszczam kolo Opola gosciu ma E32 5,0 ale z gazem i w manualu za 9 tys na jutro sie z nim umówilem i zobaczymy co z tego bedzie

http://moto.allegro.pl/item1079977555_bmw_750i_e32.html

to link aukcja zakonczona ale nadal aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...