Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Szprotawa-no może nie w tym życiu.

Wrocław-ta za 7tys.kolo handluje Bawarami i nie wie,że tam jest R6?Poza tym w 1990 roku zdaje się był jeszcze 170konny silnik.Jakoś mnie niespecjalnie przekonuje.

Tą za 8tys.to sam się może zainteresuje,bo mam e34 turasa a chciałem mieć sedana z czarną skórą:)Trochę niepokojąco niski przebieg,ale obejrzeć mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szprotawa-no może nie w tym życiu.

Wrocław-ta za 7tys.kolo handluje Bawarami i nie wie,że tam jest R6?.

To akurat nie jest najwiekszy grzech. Wiele osob pisze z rozpedu, ze V6 zamiast R6. Spalanie ktyor epodaje wydaje sie byc realne, przebieg na liczniju juz raczej nie. Niech przesle jakeis normalne foty, czyli takie na ktorych cos widac. Bo jak narazie widac tylko troche strone pasazera na ktorych brakuje listw. Niech wysle konkretnie jeden bok, drugi, przod, tyl, bagaznik (pod kolem zapasowym), i najlepiej byloby zeby ci porobil troche fotek od spodu, nawet "na slepo" zebys widzial jak ona tam wyglada od dolu. A ta za 12500 to bym sobie odpiscil. strasznie wygorowana cena, chyba ze 4000 krzyczy sobie za te 19 calowki, ktore mi osobiscie sie wogole nie podobaja... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam optuje za tą za 8600:)

mi pali 13litrów gazu po mieście.wczoraj przed Nysą tankowałem i taki mi prezent Buńka zrobiła z rana:)na trasie nie wiem dokładnie,ale jak po założeniu poleciałem w trasę 80km to przy prędkościach 140-210 mi spaliła 8.7l.Baardzo oszczędna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mowic, ale jesli ci sie nie spieszy to Lucius bedzie mial naprawde ladna zagazowana 520 na automacie na sprzedaz. Kiedy, hmmm. To wszystko zalezy jakim tempem nasz wspolny znajomy bedzie zalatwial formalnosci z rejestracja (z tego co wiem jakas zakrecona babka wpisala nr vinu czy czegos tam do rubryki nr karty pojazdu i zrobil sie niezly bigos. teraz trzeba to odkrecic). A wiem ze samochod daje rade bo nie raz sie nim przejechalem. Wiem, ze bedzie celowal zeby jedna sobie zostawic, No, chyba ze go namowisz zeby sprzedal ci swoja 540 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Z lpg tankowanie do pełna po przejechaniu 100km nie jest miarodajnym testem spalania z tego względu ze zawór nie zawsze odbija przy tej samej ilości gazu w zbiorniku.

Lepszym testem byłoby wyjeżdzenie gazu do zera po czym zatankowanie 10L wtedy będziesz wiedział ile dokładnie zrobisz km na 10L.

Co do wyniku to też jestem sceptyczny , jakbyś jechał koło 80-100km/h równym tempem to tyle by wyszło ale nie ma opcji zebyś spalił 9L przy predkosciach 140-200km.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,że to nie jest super miarodajne,ja się bardzo ucieszyłem jak zobaczyłem wynik:)

zrobię jej może kiedyś taki test,bardziej dokładny;sprawdzalem to bardziej z ciekawości jak jest ustawiona ta sekwencja,bo jak wiesz mialem z nią problemy małe.To czy mi spali 8litrów czy 12 lpg to naprawdę nie jest różnica i nie zamierzam tego śledzić.A tym bardziej,że nie jeżdżę z takimi prędkościami zazwyczaj.

Wczoraj znowu mialem przygody na zimnym, na benzynie, a dzisiaj jak szedlem odpalic z zamiarem wycieczki na komputer to wszystko hula aż miło:) Wystarczy,że człowiek pomyśli,że trza odwiedzić mechaniorów to od razu wszystko ok:)Musze ją chyba czasem postraszyć.

aha-zauważyłem,że mam mniejsze spalanie w przedziale 110-130 niż w przedziale 80-100,bo przy wyższych prędkościach automat sobie wrzuci już wyższy bieg,a wczesniej się waha,także...na autostradzie mi wskazywał 6litrów cały czas:) chwilo trwaj-jesteś tak piękna:)

Edytowane przez Wilkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki nie chcę się kłocić, autostrada czy nie, przy średniej na poziomie 150 km/h nigdy nie spali poniżej 9 litrów i bez znaczenia czy jest to benzyna czy gaz, 2,5 litra to 2,5 litra i to w trumnie a nie nowoczesny diesel

http://www.autocentrum.pl/?FF=307&makeid=2&modelid=60&genid=930282853&filtr=1&engineid=5811&yearfrom=1989&yearto=1996&trybopinii=1

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą ze Szprotawy odradzam na pewno była katowana na tamtejszym lotnisku " WIECHLICE"

Co do spalanie to nie wiem miałem poprzednio E34 tylko ze w kombiaku i 2.0 M50 i powiem szczerze że spalała 14-15 litrów gazu na mieście a w trasie przy maks 110 jakieś 9 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARSZAL :) kolego wlasnie mialem Ci wczoraj zaproponowac rano moje 525 :) ale jednak nie bo ja mam taka chorobe.. mianowicie czasami jest tak ze wstaje rano i od razu na ustach mam " sprzedaje auto" tak o poprostu :) 3 auta tak sprzedalem :) Ale sie tym razem pohamowalem... nie wiem skad ta choroba moze dlatego ze auta mi sie strasznie nudzą zawsze auto max pol roku mialem a moja 525 juz mam 9 miesiecy !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...