Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No to ciekawostka, mi wychodzi na to ze długo sprzedaje to auto a dobre ida szybko, chociaz nie zawsze bo codziennie na 540 nie ma klientow. Cena wyzsza faktycznie ale wychodzi ze tamta aukcje dal i za chwile zdjac bo byc moze duzo osob dzwonilo i zorientowal sie ze mozna za wiecej. Moze tez jakas naprawa za ktora nie chce placic wiec musi sie zwrócic... Zadzwon zapytaj po prostu skad ta roznica ceny i czy za 23 odda i mozesz jechac ogladac, ale czy bierze olej to nie wiem jak sprawdzic bo to chyba tylko wychodzi w uzytkowaniu, albo po spalinach zbadac na stacji. Wpierw dowiedziec sie trzeba jaka emisje ma gdy wychodzi z fabryki, bo na pewno inna ma niz 2.8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, okazało sie ze jak był w NIemczech to pod hotelem ukradli mu lampy, rozwalili zamek w masce i stąd te koszty, a że lampy są oruginalne to cena taka a nie inna, mówil ze 24000 będzie skłonny oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta juz fajniejsza jest :) A co do tego, ze stoi dlugo to moje zdanie jest takie, ze benzyny nie sprzeda sie tak latwo jak diesla. Jak dotad mialem 3 diesle i wszystkie poszly w ciagu tygodnia, benzyne ktora mialem poprzednio sprzedawalem ok. 2 miesiace, ale to i tak w sumie niezly wynik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze bedzie ok, jak wróce z wakacji bede miał troche czasu to się wezme za "grubsze" sprawdzanie - komp, zawiecha itp. Wnętrze naprawde bardzo mi sie podoba, jeździ na castrol edge'u 0W/40, serwis do końca plus kupa papierów dlatego mam nadzieje ze silniczek jest zdrowy, ale więcej w dziale Buma Design :D

Dziekuje Wam wszystkim za pomoc i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wypogodzi zrobie foteczki :D i wrzuce.

Tak Czechu 170 koni na 2xVanos - ten silnik jest tęz montowany w E60 i po-liftowych E46 z tego co dobrze kojarze.

Edytowane przez kozin09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...