Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Kubus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie opisze wam moj problem moze ktos z was sie spotkal z czyms podobnym i mi pomoze...

ostatnio auto przestalo mi odpalac,kreci kreci i nic- dodam iz posiadam instalacje gazowa.Raz udalo mi sie auto odpalic na gazie utrzymalem ja na 5tys obrotow i przelozylem na benzyne i auto zgaslo.Myslalem ze to cos z pompa,dobralem sie do niej wyciagnelem spielem na krotko pod akumulator i ku mojemu zaskoczeniu dziala,sprawdzielm bezpiecznik nr 23 okazalo sie ze byl przepalony.Zalozylem spowrotem pompe wymienilem bezpiecznik autko ozylo na gora 2 dni smigalo i na benzynie nagazie.teraz obecnie wywala mi nonstop bezpiecznik nr 23 nawet auta odpalic nie moge i wytanie do was jaka to moze byc przyczyna?spotkal sie ktos z was z takim problemem? pozdrawiam kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Może poprostu pompa już umiera i ciągnie tyle prądu że wywala bezpiecznik , posprawdzaj instalacje albo najlepiej podmień od kogoś pompe i pojezdzij troche i zobaczysz co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam problem moze tkwic rowniez w sterowniku silnika spotkalem sie z czym takim tyle ze nie w bmw a w roverze 45 byl uszkodzony do tego stopnia ze pomogla tylko wymiana i problem zniknal(nie twierzde ze u ciebie jest uwalony sterownik)ale popatrz po instalacij jak kledzy wyzej napisali a moze rzeczywiscie pompa zdycha nie wydaje dziwnyvch dzwiekow po przekreceniu zaplonu czegos co sugerowaloby na przyklad ciezko prace pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli proponujecie wymiane pompy na nowa?dzisiaj ja wyciagnelem i polaczylem na krotko i chula bez zadnych zastrzezen...posprawdzalem instalacje ale niegdzie nie dostrzeglem zadnych przetarc badz przerwan przewodow i tutaj kolejne pytanie jak mozna sprawic przekaznik,moze on robi jakies zwarcie i wywala bezpiecznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...