Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



bartez

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jakbys ktos moze przejezdzal lub mieszkal w poblizu prosilby spojrzec na ten samochod....nie przepadam za compaktami, ale ten wydaje sie byc bardzo ciekawy...

http://otomoto.pl/bmw-323-compakt-2-5i-170km-super-wypas-C13491297.html

co o nim sadzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....hmmm niekoniecznie musze miec, ale wyglada ciekawie....zdjecia sa zdjeciami interesuje mnie dlatego opinia z autopsji :)) jak to sie na zywo prezentuje, przegladam coupejki...same scierwa pozostaly, ciezko trafic na cos dobrego :/ cabrio bez garazu juz wybilem sobie z glowy:/powoli zaczynam sie rozgladac rowniez za E39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,chociaż w negocjacje 1,5 przy tej cenie?wątpię:)do 8,5 prędzej.

Kilkunastoletnie auto,bez żadnej przygody?No dajcie spokój....salon ery.Grunt by nie zostawiała 4ech śladów i jeśli reszta mechaniki sprawna to targować a maskę i brewki traktować do negocjacji(bo to nei w twoim guście i albo niech zdejmują i cenę również,albo cenę nizej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylbym bardzo wdzieczny jakbys podjechal zobaczyc, bo ja z doswiadczenia wiem, ze auto na zdjeciach to roznie wyglada....ale w realu padlina jeszcze 100 razy gorsza, albo na odwrot...jak pisalem, nie przepadam za compactami, ale chodzi glownie o >>>>silnik<<< i wrazenia z jazdy jakie mozna miec, bo compact 1,8ti totalnie odpada...brewki mnie grzeja, z nimi najmniejszy problem....caly MPakiet w srodku mi sie podoba...zazwyczaj COUPE z 2,5 silnikami to juz padlina konkretna i studnia bez dna,.,, mi nie przeszkadza, ze mialo jakas mala (miejmy nadzieje) przygode,,,byleby 4 SLADOW NIE ZOSTAWIALO... DUCHU jezeli to dla Ciebie zaden problem to bylbym wdzieczny za ogladniecie furki pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro albo w sobote bede jechal do kluczborka to podjade i zobacze. Napisz mi moze jeszcze na co dokladnie chcialbys zebym z wrocil uwage. Niestety ja zdjec Ci nie porobie bo moj aparat jest zapsuty, ewentualnie telefonem ale to jakos bedzie taka sam wiesz ;) A dzisaij bede we wroclawiu wiec jesli chcesz to mozemy sie ustawic i pogadac dokladnie o tym na co mam zwrocic uwage i o co go wypytywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dopiero teraz zauwazylem temat. jestem z kluczorka i moglem obejrzec (3km od klb stala w komisie - moze dalej stoi?). auto pochodzi z wolczyna, gosciu wystawil za 16tys i sukcesywnie schodzil z ceny, pozniej auto trafilo do komisu i ostatni raz widzialem ją za bodajze 9900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...