Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/bmw-e39-wersja-m5-i1199904468.html

Autem interesuje sie moj znajomy dosc powaznie. Czy ktos zna to auto moze cos o nim powiedziec. Wszelkie opinie mile widziane.

Po rozmowie z wlascicielem wiemy:

gosc mowi ze jest pierwszym wlascicielem w kraju, auto sciagnal z austri czy holandi, mial walony przod, wymienil lampy, zderzak, blotnik byl robiony, ale mowil ze podluznice sa ok nie byly uszkodzone, zawieszenie zrobione na sportowe pare miesiecy temu - ma wszystkie kwity, silnik pracuje ok, regularnie wymienia plyny, nie bierze oleju, dyfer ok, karoseria ok, nic do robienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę brak centralnego wlotu powietrza m, kratki na zderzaku, wlotów na tarcze m, halogenów. Drobiazgi ale kilka stówek pójdzie już na to. Przebieg mało prawdopodobny ale to standard w naszym kraju. Powiem to co mówię zawsze - trzeba auto podpiąc pod kompa tym bardziej, że lata po Polsce już jakiś czas. Może akurat wyjdzie, że wszystko jest OK ale warto sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja mam takie cos, ze po opisie czasem jestem sie w stanie do auta zrazic. ''e39 wersja m''? Chyba w snach, nawet te zderzaki sa podokladane. Poza tym, jak Forest pisal, ma braki. Ale jesli silnik chodzi ok, to inna sprawa, wizualnie wszystko idzie podciagnac mniejszymi kosztami i nerwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowe dyskusje a propos zużycia oleju przenieśmy na inny dział bo sie bałągan w poscie Kolegi robi. Nem ja bym sie dokładnie przyjżał przodowi auta, oprócz tego co inni Ci napisali, że brakuje to brakuje jeszcze plastikowch nadkoli. Zobacz jak długo jest włascicielem, może zrobił po stłuczce i chce pogonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi zalezy na tym co widac ze zdjec co jest nie tak co konkretnie tam smierdzi brakiw w zdezaku tlumacze sobie tym dzwonem ktory mial ale to jest najmniejszy problem o ile auto jest zadbane :) Kwestia jest tylko taka, skoro auto miala dzwonka z przodu to pytanie jak zostala zlozona najwczesniej bedziemy mieli mozliwosc ogladniecia jej po weekendzie ale rzecz, ktora mnie martwi czy za te pieniadze mozna wyrwac e39 w mpakiecie czy jednak mozna sie spodziewac powazniejszych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi zalezy na tym co widac ze zdjec co jest nie tak co konkretnie tam smierdzi brakiw w zdezaku tlumacze sobie tym dzwonem ktory mial ale to jest najmniejszy problem o ile auto jest zadbane :) Kwestia jest tylko taka, skoro auto miala dzwonka z przodu to pytanie jak zostala zlozona najwczesniej bedziemy mieli mozliwosc ogladniecia jej po weekendzie ale rzecz, ktora mnie martwi czy za te pieniadze mozna wyrwac e39 w mpakiecie czy jednak mozna sie spodziewac powazniejszych spraw.

jak chcesz moge ja obadac z toba masz domnie tel to sie zgadamy Do Katow Mam 5 km :) A tak z grobsza to cos tam w niej tlucze jak jechal ostatnio i ten przod rewelacyjnie nie wyglada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie prezentuje sie dość ładnie...na rocznik 97 to te 235 tys km troche mi nie pasuje...ale z drugiej strony skoro byla walona to mogla też stać jakis czas uszkodzona...kazdy wlasciciel mowi ze podluznice sa ok.ale mozna sprawdzic to w warsztacie...i podpiac pod kompa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli była bita to ja bym sobie to odpuścił.Mój kumpel właśnie się pozbył walonego compacta e36 za niecałe 3 tys.w sekwencyjnym gazie , którego sam tak urządził.Widziałem na kanale jak wyglądają "nowe" elementy, mocowania pozrywane , brakuje dupereli i wogóle jest kicha.Oczywiście zależy od siły uderzenia , kumpel wlepił się centralnie w drzewo przy prędkości około 40 km/h i zniszczenia były naprawde duże.E39 za 13 tys. to coś mało ,a i tu pewnie z tysiąca jeszcze da się ubić, chociaż z drugiej strony wózek trzynastoletni szybko traci na wartości.

A co do wątpliwości o przebieg to nie każdy wali 30-40 tys. rocznie.Inny znajomy w zeszłym roku sprzedał E39 z 96.r i miała niecałe 130 tys nabite.Przebieg był pewny ponieważ wcześniej auto miała kupe lat jego siostra we Włoszech.

Moi rodzice w 2006 kupili Vectre B z 2001 z przebiegiem wtedy 135 tys. ,a aktualnie jest 195 tys więc nie wszędzie jest coś kręcone.jeszcze wcześniej mieli seata z 94r kupiony w 97r. czterdzieści pare tysięcy a po sprzedaniu(po 10 latach) miał około 140 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezc nie bita sztuke 13-14 letnia .....to zycze powodzenia w takiej cenie , zasob portfela przy takim silniku musi byc conajmniej 2x wiekszy . a co do uderzenia to zalezy jak byla uderzona i jak zostala poskladana , kazdemu zdazy sie jakis maly wypadek na swiatlach i to nie eliminuje samochodu a jak ktos sie wbija w drzewa no to wiadomo ze takie auto juz raczej nie nadaje sie do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...