Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem fajne Keskiny z imitacja srubek (takie jak mial Kosa) lecz do e36 i wydaje mi sie, ze cena ze***ista

http://allegro.pl/felgi-keskin-kt1-bbs-rh-oz-5x120-bmw-e36-i1319547468.html

przy odrobinie zabawy bedzie wygladala jak prawdziwa 3tlg

no to jestem pod wrazeniem... juz bylbym w drodze po nie gdyby ktos chcial kupic te moje... ale jak na keskiny to cena zaje***ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosy fele wozu, fura wyglada na nich pieknie, to chyba 17" na tej e30? czechu chyba pisal ze dla niego najlepsze rozmiary to na e46 18", na e36 17", na e30 16", jak dla mnie to trzeba dodac po jednym rozmiarze do kazdego auta, czyli e46-19", e36-18", e30-17" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne i gustowne to E30!! Jednak 17" daje rady w E30.

Pytanie za 100 punktów :) Czy na 17 calach to jest już taczka czy można na tym komfortowo jeździć po naszych droga? (Zachorowałem na BK171 w moim E30T:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla juz rozmowa o tym w jakims watku, wiec powtorze sie ze moim zdaniem komfort nie zalezy od rozmiaru felgi tylko ilosci gumy na niej :) ale sadzac po tym jak wyglada 17" na e30 to wiele opony juz tam nie wcisniesz, wiec ja zakladam ze taczka bedzie, ale za to piekna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy az taka roznica miedzy 16 a 17 calowka? Na szestnastce profil 45, na 17 profil 40.. Moim zdaniem nie az taka roznica w komforcie, jaka roznica w wygladzie.. ;)

Dokładnie!!! A licznik też będzie zadowolony.

...Może trochę wąsko ale tak bym kombinował to tej feli :)

http://www.bkracing.co.uk/_shop/product_info.php?products_id=139

kołaE30vsLicznik.JPG

kołaE30vsLicznik.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh taaaak. To jest ta niunia która jest przykładem, nota bene z innego wątku :), jak można wykorzystać w należyty sposób pakiet firmy Riger.

No i ta felga :) Nie mam pytań bo jak człowiek by mocno :drunk: to i by się tam przespał na tym rancie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne i gustowne to E30!! Jednak 17" daje rady w E30.

Pytanie za 100 punktów :) Czy na 17 calach to jest już taczka czy można na tym komfortowo jeździć po naszych droga? (Zachorowałem na BK171 w moim E30T:) )

nie takich szukasz wlasnie?

http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?p=162625&sid=0de89b5064764d2c99e84145661aaf88#162625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...