Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ale gdyby one byly takie jak np na fotce (tam z mega rantem) tej e30 z allegro, to podejrzewam ze kosztowalyby sporo wiecej..

niestety ale takich keskinow nigdy i nigdzie nie dostaniesz :) chyba ze bedziesz rozcinac i dospawywac rant :D :D bo to na zdjeciach to jest 3 czesciowa OZ Futura 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz!! Ja bym kupił od Ciebie te felgi co masz na E30.

Jeśli się zdecydujesz na zmianę to zamawiam te felgi, jeśli można :)

A myślałeś o feldze BK RACING BK171 (ALPINA) ?

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazlem cos takiego na allegro:

http://moto.allegro.pl/oryginalne-cr-7-8-5x17-9-5x17-4x100-vw-opel-bmw-i1299674401.html

jest to doslownei to samo co ja mam u siebie, tylko w 17 calowce i z polerowanym wiekszym rantem, co moim zdaniem naprawde ladnie sie prezentuje na e30. Teraz pytanie, czy moze mi podpowiedziec ktos kto ma lub mial 17' na e30tce? Ja kiedys mialem 15 w tej budzie, ET bylo cos w okolicach 11,12 (juz nie pamietam dokladnie) i wygladalo fajnie. Tutaj jest ET30. Czy to nie za gleboko? czy przy takiej feldze (17 cali i opona 215 przod 225 tyl) to jest w sam raz? Nie ukrywam, ze te felgi mi wpadly w oko...

Tazunio, ty masz chyba 17 u siebie jesli sie nie myle? Jakie tam masz ET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azev'y ogladałem i byłem zainteresowany. Nawet pogadałem z kolegą Bawarjan ale niestety ET15 do mnie nie nada przy tej szerokości felgi......

Borbety T mi sie nie podobają :P

No własnie moje postrzeganie E30 jest chyba zaburzone hehehe ale po prostu nie.

Jak nie urok to sraczka.... Chyb kupie stalówki i założę kołpaki od Poloneza ;)

OK. Ale tak serio to Brock z aukcji raczej obciachu nie robi? Popatrzcie teraz na moj avatar....felgi....No i na spotach też widzieliscie że brakuje Feli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...