Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem E34 i rozważam trzy silniki m50b25, m30b35 i m60b30. Jak narazie byłem na jeździe próbnej tym drugim i nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia (może się już kończył) nie znam nikogo kto by miał te pozostałe. Dotychczas jeździłem m52b28 w e39. Poniżej link e34 która mnie interesuje, zobaczcie może ją ktoś widział albo zna. Może macie jakieś propozycje?

http://moto.allegro.pl/bmw-530-i-v8-manual-xenon-skora-lpg-meega-alusy-i1219470601.html

Edytowane przez mariuszbmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze-witaj na forum.

Skoro jeździłeś z m52b28 to nie dziwię się specjalnie,że m30tka nie zrobiła większego wrażenia.Obawiam się,że z m50b25 może być podobnie.Ja mam taki silnik i po jeździe e39 z takim silnikiem jaki miałeś stwierdziłem,że go kocham:)Fakt,ja mam atuomat a tam siedział manual-też inny odbiór.

V-ki znam niestety tylko ze słyszenia.I to bardzo miłe słuchowisko:)

Jeżeli Lucius nie kupił jeszcze tej Buni,którą dałeś w ogłoszeniu,to pewnie nie jest wiele warta:)No dobra,dla L.to za mała pojemność.

Trochę nie rozumiem,zapisu-hak westfalai,oryginalny a chwilę później,zę sam zakładał;/ Jak to rozumieć-pierwsza informacja sugeruje,że to fabryka założyła,a druga to wyklucza.Vin-i po sprawie.Brak zdjęć silnika,fotel kierowcy pewnie zmordowany,skro nie wrzuca zdjęć.Przebieg wzbudza wątpliwość(akurat najmniej istotna kwestia).Mało w sumie konkretów..ani jaki gaz,ani na jakich olejach,częściach auto śmiga...zadzwoń może do goscia i pomęcz o historię i jak eksploatował.Jeśli jest fanem,to będzie pamiętał:)

Daleko masz do Wielunia?Podjechać,zobaczyć...prawdopodobnie będe w przeciągu tygodnia w tamtych stronach,mogę w razie czego ustawić się z gościem gdzieś po drodze i posłuchać dobrej muzy z Bawarii:)V-ki w manualu szkoda odpuszczać tylko na podstawie zdjęć z allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Lucius nie kupił jeszcze tej Buni,którą dałeś w ogłoszeniu,to pewnie nie jest wiele warta:)

No dzięki za reklamę , ile mogę kupować , w czwartek i tak kupiłem jeszcze jedną :)

Nie wiem czym to jest spowodowane ale auta z Wielunia to zawsze jak tylko coś było warte zainteresowania kończyło się rozczarowaniem kilka razy tam jechałem po auto i kilka razy wracałem wkur***** , po zdjęciach widać że tu nie będzie inaczej , raczej sprzedający za dużo nie chciał pokazać bo zdjęcia są ... No po prostu "są" :P

Cena jak za bardzo zadbany egzemplarz a widać że będą potrzebne inwestycje , moim zdaniem odpada bo za takie pieniądze można kupić ładne 4,0 ...

Ale Woz pewnie bardzo chciał by tylną kanapę bo jest składana :)

Edytowane przez Lucius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam mieszane uczucia , zadnych fotek silnika , fotela kierowcy , dolnych krawedzi drzwi , klapki wlewu paliwa.

Powymieniał przed sprzedażą sprzegło(800zł ) dwumasę (1400zł) założył sekwencję (około 4tyś) i oddaje to auto za 10k , to na moje oko to będzie MINA , faktycznie lepiej zeby ktos to oglądnął przy okazji bo cisnąć w ciemno 280km to dla mnie bez sens i możesz się mocno rozczarowac.

Napisz do goscia zeby podesłał dodatkowe foty i przede wszystkim podał VIN i sobie rozkoduj przynajmniej bedziesz wiedział co wyjechał z fabryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjecie to nie test zegarów on tyle jechal.. ale to ze auto na rezerwie jezdzi to porażka ... .:/

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale mam inne zdanie co do tego zdjęcia ...

1). To koleś ma albo za małe oponki i fest mu licznik przekłamuje albo leciał z przepaści E34 nie poleci 250kmh przy niecałych 6tyś na obrotomierzu

2). Zapuść sobie test zegarów i się sam przekonaj że jak kończy się test to najpierw paliwo i temperatura lecą do zera a potem dopiero prędkościomierz i obrotomierz wraca i w tym momencie własnie została zrobiona ta fotka

3). Informacja o usterkach na zegarach wyswietlana jest od odpalenia silnika przez w sumie krótki czas po czym znika stąd wnioskuje ze to auto nie było w ruchu bo kawałek drogi potrzeba zeby rozpędzić powyżej 200kmh

Dlatego uważam że to zdjęcie to ostatni etap testu zegarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta rezerwa jest niepokojąca,może być wynikiem myślenia-"mam lpg,to pb olewam".Mnie telepie poniżej 20 litrów na kresce...toż to chwila moment.Co do zdjęcia,żę auto prawie zamyka budzik-nie przekonuje mnie to.Obawiam się jak ktoś traktował auto,skoro się chwali...wiadomo,każdy nieraz ciśnienie,ale od razu wklejać foty?

Jasne,że mogę obczaić,jesli będę leciał w przyszłym tygodniu-40km nadrobię,ale to nie ból.Chyba,że foty zdyskredytują auto...z góry mówię-specem nie jestem,w porównaniu do wielu zacnych użytkowników moja wiedza jest żadna,ale minę powiniennem rozpoznac:)Ewentualnie będe wiedział,że coś z autem nie tak,ale nie do końca nazwać przyczynę:)

Lucius-coś znowu dorwał?Chwal się...jak Boga kocham,Ty powinieneś najpierw iść do grupy wsparcia-"jestem uzależniony.Co 2 tygodnie muszę kupić BMW" a następnie do "mam talent" i opowiedzieć jak wyławiasz perełki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem moge sie mylic :) ale u mnie w e36 jak dobrze pamietam to szlo wszystko od lewej do prawej i wszystkie kontrolki sie swieciły w e34 nie wiem nie probowalem nigdy :)

Nie mylisz się , w e34 jest identycznie i zdjęcie na 100% nie jest robione podczas testu zegarów :)

Wilkov tym razem to żadna perełka tylko dawca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Mordulec napisal wczesniej. Foty sa...no bo sa i tyle. Ale niczego specjalnego nie chcial pokazac. Ani fotela kierowcy nie widac, ani silnika, ani wlewu paliwa, ani w bagazniku pod wykladzina, czyli wszstkie te miejsca ktore moglyby cos powiedziec na temat samochodu. Druga sprawa to taka, ze jesli chcialbym sprzedac samochod jako zadbany, to za chiny ludowe nie pokazywalym fote ze cisne nim 250 na godzine. To rownie madra moim zdaniem jak e30tki ktore sa na allegro, i koels pokazuje fote jak pali w nim laczki, zeby pokazac ze jest moc pod noga. I sie dziwi ze nikt nie chce kupic.. :P

Moim zdaniem idz w strone m60, czyli 3.0 lub 4.0 V8. Za te pieniadze mozesz znalezc ladn y egzemplarz. Spytaj sie Luciusa jaka ladna zielona kupil za cos ponizej tej kwoty jaka chcialbys wydac, a wbrew pozorom, wydatki do 4.0 jak i do 3.0 sa bardzo zblizone. Spalanie rowniez (przynajmniej w automacie..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz-koleś przyslal mi więcej zdjęć więc moge Ci wyslać na email.

Tak jak napisal Mordulec, zacznij od numeru VIN. Raz sie przejechalem po tym i po dwoch latach uzytkowania samochodu jak chcialem sprzedac to sie okazalo, ze mam przekladke z anglika :P

Z fotek wybierz najbardziej jonkretne i wrzuc tutaj na otwarte forum. Co 10 glow to nie jedna, napewno inni zauwaza cos na co ja nie zwroce uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod ktory ogladalismy z Luciusem (tzn ogladalismy chyba z milion zdjec tego samochodu..) i doslownie nie bylo do czego sie doczepic. Foty spodu pokazaly ze wszystko na miejscu. Progi, drzwi, wszystko czyste, zadnej rdzy. Poza tym jest LPG co rozwiaze ci problem drogiej eksploatacji. Naprawde cos takiego jest warte zastanowienia...

http://otomoto.pl/bmw-540-zamiana-C15195428.html

... a tego kartofla omijaj z daleka! Wiekszego szrotu chyba w zyciu nie widzialem ! :)

http://otomoto.pl/bmw-540-C15057773.html

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta srebrna jest sympatyczna:)czarna ma niezły opis,ale brak zdjęć zniechęca(przecież to oczywiste,że ludzie to wzrokowcy).

a Ty nasz nowy kolego wrzucaj te foty,bo jutro wieczór albo ndz rano lecę w tamte rejony,więc jeśli koleś jest w stanie podjechać kawałek w moim kierunku to chętnie podzielę się relacją z miejsca zdarzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel kierowcy do renowacji , niestety ale biała skóra to fajnie wygląda ale jak sie na niej nie siedzi :D

Z pozostałych fotek wygląda żę drzwi sa w miare ok , jedynie co to pare rzeczy nie podoba mi się pod maską , numerkami zaznaczyłem na fotce :

1)Mocowanie osłony chłodnicy tak na moje oko troche rozwalone są te klipsy i ta osłona moze troche latać

2)Wiatrak za mały zdecydowanie nie do tego silnika

3)Przetwornica od xenonów powieszona tak na "odwal się" troche zalatuje druciarstwem

4)Nie jestem pewien ale czy tam nie brakuje drugiej czesci zbiorniczka do płynu od spryskiwaczy

I ostatnia kwestia to zderzak przedni , czy to jest oryginał od V8 ?

uwagi-Zdjcie050.jpg

uwagi-Zdjcie050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...