Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

I ostatnia kwestia to zderzak przedni , czy to jest oryginał od V8 ?

takie wloty były tylko z motorem 4,0 więc coś było grzebane , do tego ten wiatrak i milion różnych braków pod maską jak dla mnie to ogólnie jakiś ulepas

4)Nie jestem pewien ale czy tam nie brakuje drugiej czesci zbiorniczka do płynu od spryskiwaczy

Brakowało by gdyby miał spryskiwacze lamp bo ten drugi mały zbiorniczek to do mycia intensywnego

10tys. to chyba na start , auto wyglada tak że na pewno cena zakupu nie będzie końcem wydatków a zaledwie początkiem i nie chodzi mi o wydatki eksploatacyjne :)

Edytowane przez Lucius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,Mordulec-oceniaj czy warto się to rozważyć,jeśli tak,to mariuszbmw-możesz nas umówić w Walichnowej przy "mięsku":)około 11ej.

Rozkodował ktoś może ten vin?

Patrząc po fotach nie jest chyba tak źle,żeby odrzucać od razu.Drzwi ma ładne ;) V8 z manualem to też nie jest codzienność,więc jeśli nie byłoby jakiegoś zła strasznego,reszta rzeczy też chyba nie skreśla auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wloty były tylko z motorem 4,0 więc coś było grzebane , do tego ten wiatrak i milion różnych braków pod maską jak dla mnie to ogólnie jakiś ulepas

Nie do końca mi chodziło o to , bo w fotkach na allegro przedni zderzak jest bez tej dokładki od 4 litrówki (a na tych fotkach ktore podesłał już jest ten od 4L) , dlatego moim zdaniem cos się działo z przodem.

Co do auta to pare pierdółek brakuje pod maską i na pewno trzeba by się nim przejechać i posłuchać silnika , ale jak na moje odczucia to troche dziwna sprawa że gosc niedawno wymienił klamotów za 3tyś (sprzegło + dwumasa) załozył instalkę za przynajmniej 4tyś i pozbywa się auta.

Wilkov obejrzyj furmankę , posłuchaj silnika , zobacz czy na jałowym biegu nie telepie autem i wtedy po oględzinach bedziemy cos wiecej wiedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w kropce bo jutro na 12 miałem być u gościa oglądać autko bo w tygodniu nie mam czasu i wtedy wypada dopiero następna niedziela! Panowie co robić???

Nie spiesz się z zakupem , lepiej poczekać niz kupić skarbonkę , ja swojej V8 w manualu szukałem prawie rok czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez licz sie z tym, ze kiera do wymiany/obszycia. Piksele w radiu walniete, i ta deska rozdzielcza od strony kierowcy dla mnie jakas pokrzywiona, nie wiem, chyba ze mi sie wydaje? Ogolnie mysle ze 10000 to nie jest malo, nawet jak na V8. Ja swoj kupilem za 9000. Wiedzialem, ze jest z nim sporo do roboty pod wzgledem blachym, ale byly i rowniez pozytywne strony. Wszystko na swoim miejscu, absolutnie wszystkie plastiki na miejscu pod maska, nawet te zaslaniajace lampy od strony silnika. Wnetrze jak z fabryki. A ten wydaje sie byc jakims znakiem zapytania. Ksenony zrobione na od******l sie, czyli przetwornice rownie dobrze moglby przykleic tasma klejaca do plastikowej pokrywy silnika. Niech ci przesle zdjecia samochodu nie swiezo po umyciu bo wtedy niezauwazysz dokladnego stanu blacharki. Rowniez niech pstryknie ci kilka zdjec "na slepo" samochodu od dolu, dobrze byloby orientacyjnie widziec jak on wyglada od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszbmw-masz mój numer na PW-zadzwoń jutro,jesli możesz albo puść strzałę,żebym wiedział konkretnie gdzie.wezmę aparat,problem w tym,że od jutra mam ograniczony praktycznie do minimum kontakt z internetem.Też myślę,że nie ma się co śpieszyć. Także spokojnie-zobaczymy jutro,wrażeniami podzielę się przez telefon,na foty kilka dni trzeba będzie poczekać;/No chyba,że jazda powie,żę nie ma sensu dalej rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...