Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lifting E34 - na czym polega/ po czym poznać?


chiccoo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko spoko, ale dlaczego w dziale galeria?

Mała pomyłka :(- więc proszę przenieś ten temat do odpowiedzniego działu

Więc mamy:

maska, gril, lustra i silnik ( masz racje mat M20 na M50 ) coś jeszcze będzie- może wnętrze?

Lift w 93 był i ciągneli e34 do 96

Mam na oku e34- robaczy wóz i coś mi tak to nie pasuje- elementy przed i po lifcie, a jadąc do gościa chciał bym wmówić że to puzle :) i z ceny zejśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mamy:

maska, gril, lustra i silnik ( masz racje mat M20 na M50 ) coś jeszcze będzie- może wnętrze?

Napisałem Ci przecież że poduszka pasażera w standardzie do wszystkich modeli po lifcie w 1994 roku , jeżeli nie ma po 04.94 to znaczy że coś jest nie tak

a lifty były co najmniej dwa w 1992 i w 1994 ! Więcej zmian we wnętrzu było w 1992 między innymi listwy i oświetlenie .

Nie ma sedanów z 1996 roku tylko touring , sedany do końca 1995 , a lusterka zmieniono jeszcze 1992 pod koniec ale modele z 1993 powinny mieć już te nowsze !

Edytowane przez Lucius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci przecież że poduszka pasażera w standardzie do wszystkich modeli po lifcie w 1994 roku , jeżeli nie ma po 04.94 to znaczy że coś jest nie tak a lifty były co najmniej dwa w 1992 i w 1994 ! Więcej zmian we wnętrzu było w 1992 między innymi listwy i oświetlenie . Nie ma sedanów z 1996 roku tylko touring , sedany do końca 1995 , a lusterka zmieniono jeszcze 1992 pod koniec ale modele z 1993 powinny mieć już te nowsze !

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...