Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie ringow. Moje lampy sa bez ringow oryginalnie. Czy mozna zamontowac ringi z allegro? Czy to sie oplaca? I czy policja sie nie czepia? Czym sie roznia CCFL od diodowych? i czy montaz wymaga jakichs zdolnosci manualnych? z gory dzieki za info.

http://allegro.pl/ringi-ccfl-bmw-e36-e46-e39-e38-e30-e34-10xjasniej-i1259639149.html

http://allegro.pl/ringi-led-bmw-e30-e36-e39-e46-nie-ccfl-100-led-i1254453792.html

A tutaj linki do CCFL i diodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to ccfl duzo jasniej swieca i widac je w dzien, w odroznieniu do led-owych

nigdy nie slyszalem aby policja sie czepiala

kilka osob z tego forum zakladalo juz ringi (m.in. Forest) i nie wydaje Mi sie aby bylo to szczegolnie trudne, poza tym /chyba/ do ringow dostajesz instrukcje montazu od sprzedajacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel powiem Ci tak ja mam CCFL w swoim aucie i wyglada to dobrze moj kolega ma te LED-owe i jest kupa. Ja założyłem je pod szkła i w nocy są one podświetlone ale gdzieś na ALLEGRO widziałem jak są założone przed szkłem i wydaje mi się ze wygląda to lepiej ale "różnica" jest taka ze swoje widzę na żywo a tamte tylko na zdjęciu:) A co do montażu to nie jest to jakoś bardzo trudne tylko trzeba poświecić troszkę czasu aby było wszystko dobrze i żeby wyglądało to dobrze. Jak juz chcesz LED-y to proponuje takie http://moto.allegro.pl/ringi-smd-bmw-e36-e38-e39-e46-hit-super-jasne-drl-i1255670053.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie bardziej polecam ccfl. co prawda nie mam takich u siebie ale planuje zalozyc. w przypadku tych ringow efekt jest swietny w dzien i w nocy... montaz tez nie jest jakos strasznie trudny. w zasadzie cala trudnosc polega na rozebranie lampy. potem to juz "pikus" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy. czyli zamawiam sobie CCFL. Ale mam jeszcze tylko jedno pytanie co to znaczy przed szklem i za szklem. Jezeli ja dobrze rozumiem to mozna zalozyc tylko za szklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy. czyli zamawiam sobie CCFL. Ale mam jeszcze tylko jedno pytanie co to znaczy przed szklem i za szklem. Jezeli ja dobrze rozumiem to mozna zalozyc tylko za szklem.

Ja zakladalem swoje za szklem tzn.od strony zarowki.Ring ladnie sie ulozyl w szkle i kabelki schowalem u gory.Nie wiem czy za szklem tzn.miedzy szklem a kloszem plastikowym bedzie to ladnie wygladalo.Aczkolwiek tak jak mowilem ja zakladalem swoje bardzo dawno a teraz sa ladniejsze w sprzedazy wiec mozesz przymierzyc na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy. czyli zamawiam sobie CCFL. Ale mam jeszcze tylko jedno pytanie co to znaczy przed szklem i za szklem. Jezeli ja dobrze rozumiem to mozna zalozyc tylko za szklem.
Ja powiem tak ja mam rowniez zalozone pod szklo czyli miedzy zarowke a klosz szklany ale widzialem na " zdjeciu" ze sa zalozone przed szklo czyli miedzy kloszem plastikowym a szklanym oto zdjecia

lampa ccfl.jpg

lampa ccfl 2.jpg

lampa ccfl.jpg

lampa ccfl 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pewnie głupie pytanie... Czy ringi zastępują normalne światła? Czy mają jakiś osobny włącznik? O co chodzi jakby???

PS. Jak się ktoś zacznie śmiać, to niech sobie przypomni jak to dawniej z nim samym było... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pewnie głupie pytanie... Czy ringi zastępują normalne światła? Czy mają jakiś osobny włącznik? O co chodzi jakby???

PS. Jak się ktoś zacznie śmiać, to niech sobie przypomni jak to dawniej z nim samym było... ;-)

Ringi podlacza sie pod swiatla postojowe zamiast malych zarowek.Uzywasz swojego wlacznika do swiatel i tyle.Pozycja pierwsza postojowe pozycja druga postojowe i mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najlepsze sa hella lift z bialymi kiernukami :P Niby kosztuja jakies 1000 zł od jednej lampy ,ale to jest zwykle naciaganie :P jak kupowalem do swojej 535i lampy to szukalem po allegro i innych sklepach , wybralem sie na gielde do gliwic (szukalem tunera tv) i zobaczylem lampy i z ciekawosci zobaczylem. Gosc chcial za nie 800 ale zszedl na 700. Zalozylem je wraz z zarowkami 6000k i wszystko dziala jak trzeba super swieci , regulacja nie uszkodzona . Czasem warto kupic oryginalne , poszukac taniej niz kupic tandete i sie denerwowac. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...