Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

tył wycinamy...... boczne wyciągamy

Dyziu, ale informujecie klienta że wycinacie mu szybę? Facet który mi robił szyby nie wycina, a robi juz kilkanaście lat i naprawdę super, tylko termin u niego to zazwyczaj na za 4 tygodnie, tak jest zawalony robotą. Robił kilku moim znajomym i nie wycinał. Za taką lodówkę jak moja woła 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Korzystajac z okazji podepne sie pod temat .

tył wycinamy...... boczne wyciągamy....... wyciągnięcie szyb w e39 to 10minut na szybe.....

bez przodu chyba 370zł ale chce ci się gnać 150km??

Dyziu, a gdzie jest ten zaklad ? W Olesnicy ?

Dajecie jakis atest, zeby nie doczepili mi sie w niemczech ?

Moje E39 jest w tym tygodniu w polszy i szukam jakiegos zakladu, zeby szyby przyciemnic .

Szwagier byl dzisiaj moim autem w Trzebnicy.

Tam przyciemniaja jakas amerykanska folia (niby dobra).

Tylna szybe tez wycinaja jak u Was.

Przyciemnienie ( tylna + boczny tyl ) ma kosztowac 480 zl - to duzo czy malo ?

Przodu nie przyciemniam, bo mi tu niemce zyc nie dadza.

Ja chcialbym przyciemnic tak deilikatnie, zeby nie bylo takiego gwaltownego przeskoku pomiedzy tylna boczna i przednia boczna .

Moze jakas rada na ile procent najlepiej ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w e46 turasku bez przednich szyb ile kasy trza szykowac i mniejwęcej ile czasu potzebujecie, bo do oleśnicy aż tak daleko nie mam, a choruję na taką lekko lustrzaną folię mata coś takiego?

do namysłowa masz bliżej , dzwoń 886165962 , mi zrobi Q-peye ze zrywaniem tylnych za 300zł całość 5 szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopne sie do tematu jesli mozna. A orientujecie sie jak tam ceny do e34 sedan? Jaka cena wszystkich szyb? Przod rowniez, czyli tylna, tylne boczne i przednei boczne-wszystko w tym samym odcieniu.. ;)

Info gdby ktos chcial wiedziec. Do e34, do e39 tak samo podejrzewam - cena okolo 450-470zl, wszystkie szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...