Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

sprzedam swoje maleństwo 730 v8 cena na 2 kompletach kół 12500zł, tylko zima 11000 zł, lato 12000zł zł

http://www.maxbimmer.pl/threads/11110-mat-e32-730-m60b30-v8-manual

tutaj foto, sporo wymian zostało dokonanych i pieniędzy zainwestowanych w auto.

kontakt pw lub 604 752 181.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez zlego nie powiem, mialem 3 miechy i nigdy nie mialem problemow, ale tak nudnego auta w zyciu nie mialem i Audi ma u mnie na zawsze nie. Ogolnie to ja kupilem po to, ze jak mialem 15 lat to zawsze mi sie marzylo BMW i Audi, Beeme mialem to na Audi przyszedl czas no ale cholera, sprzedajacy kolega Mat chyba w ta strone nie pojdzie hehe ;) ale jakby chcial to ja mowie, ze jak dla mnie przenudne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 konkretnie doinwestowana , zjechała z taśmy w tym samym dniu co moja , właściwie po VIN-ie to montowali ją 2 auta za moją .... no i się siostry-siódemki spotkały po 18 latach :D

Ktoś kto ją kupi będzie mega zadowolony bo jak na 18letnie auto nie ma się praktycznie do czego doczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda nie szkoda jeszcze się nie sprzedała to nie takie 5 min w przypadku takiego autka. :wink:

czy mam na coś na oku??/

mam pomysł tj. na razie kupię jakiegoś cywila + e30 coupe do modów m-techII być może.. ale jeszce nie wiem co ijak...

albo cywil + będę czekać na 540 6gang e34 manual

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

co za gość tego się można było po nim spodziewać, a jeszcze go na dworzec odwiozłem bo prosił... mówiłem co jest do zrobienia w samochodzie na chwilę obecną dziwi mnie to co pisze, nie jechał twierdzi ,że szarpie rzecz ciekawa, miernikiem jechał po zaśnieżonym i brudnym lakierze (mrozy), listewki drewniane mam tylko nie mam czasu się zając tymi ******łami dlatego wszystko czeka, kierownica nie była wymieniana. Jeżeli mój środek jest styrany to ciężko mu będzie znaleźć ten idealny, no cóż..

auto uważa za sczochrane.. to powodzenia życzę w szukaniu tej jedynej, odpisywałem mu na maile o formacie a4 odpowiadałem na każde pytanie, a były bardzo szczegółowe a gość mi pisze ,że nie jest warta 6tys.. brak słów. oglądał auto na parkingu gdzie nic nie było widać. Ehh nie poważny człowiek. a wszystko to stwierdził w jakieś hmm 10min. gratulacje.

kurcze auto ma 18 lat a, ja O WSZYSTKIM co jest do zrobienia informuję każdego kto dzwoni, bo chcę, połowę tych rzeczy mógł bym zataić ale w tym kraju się chyba trochę inaczej sprzedaje samochody, albo po prostu ze mnie frajer. Auto mi służy naprawdę wiernie, Pan nie zajrzał pod auto nie zobaczył całych podłużnic, nowych elementów zawieszenia, uszczelniania skrzyni, nowego oleju, uszczelnienia silnika, braku wycieków.. no ale była MALOWANA I JEST SCZOCHRANA :)

autko było zresztą na spotach i jak wygląda mogą się wypowiedzieć Ci którzy oglądali.

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Ci wspolczuje, znalazl Ci sie troche namolny typ ewidentnie. Kupuje auto 18 letnie i oczekuje nowki z salonu, nie oszukujmy sie, moje ma jeszcze 7 lat a na fotelu kierowcy juz widac zuzycie. I teraz kazdy jak przeczyta to od razu sobie odpusci bez ogladania, wspolczuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ja auta sprzedawać nie muszę chcę bo mam taką zachciankę i pewien pomysł ale jak się nie sprzeda to trudno, reklamę zrobił mi elegancką, zresztą co innego mówił przy mnie co innego pisze na forum min wskazania które widziałem były troszkę inne, i gość to potwierdzał, a ja głupi go jeszcze odwiozłem bo przyjechał pociągiem po samochód.. :wink:

przez chwilę się zastanawiałem czy nie zalogować się na stronie bmw-klub i wdać się z gościem w polemikę min. zapytać o jakich wadach nie wiedział, dostał szczegółowe zdjęcia całego auta kawałek po kawałku 200megabajtów, faktycznie opis wygląda przerażająco, życzę temu Panu , żeby zakupione autko sprawowało się tylko na tyle bezawaryjnie co moje.

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz czasu ostatnio za wiele nie mam na swoje prywatne sprawy a co dopiero polemizować z gościem z forum.. jeżeli ktoś chce kupić samochód a nie opinie w internecie zerknie, jeżeli chodzi o to forum, jeżeli znajdę czas to opracuję odpowiedź włącznie z cytatami z maili ,które mu dostarczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz olej typa , jak wygląda i jezdzi Twoja buma u nas na forum większość osób wie :) Ja ją widziałem też od spodu jak była u Tomka na warsztacie i życzyłbym każdemu żeby 18 letnie auto tak wyglądało :)

Na moje oko zwyczajnie koleś chyba nie dysponował taką kasiorą i kupił cos tańszego zreszta o czym ta rozmowa jak oglądał auto 10 minut i nawet się nim nie przejechał ?? :lol:

Jak znajdziesz chwile to można naprostować sprawę na bmw-klub zwłaszcza jak masz maile itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poleciałem za moją na otomoto 10k....na alu 15.....było z 7 widzów...i o dziwo sporo tel......jeden gości mnie po prostu roz*****....śpie sobie w sobote.....a tu o 10 ktoś dzwoni...1 olałem....2 też..za 3 razem odebrałem...pyta sie czy aktualne itp...oczywiście jak najbardziej...kiedy pan chce sie umówić na oględziny...a on że jest w Wołowie....nie no ok<gość z Gdyni>...podałem adres..schodze...zwalam 30cm śniegu z bumki...odpalam lodowe autko...ładnie złapł równo chodzi....jego mechanik od razu sie uśmiechnął<bo oczywiście sam nie przyjechał po bunie> po 20 min oględzin wszystko ładnie pięknie...mechanik zadowolony....wielkich zastrzeżeń nie było...nikt sie nie czepiał że malowane.....dostałem fantastyczną propozycje....9k na 15stkach...nowych zinówkach<1200zł> i jeszcze mu sie zachciało alu 17<bez opon na lato dałem 2k> "bo on z daleka przyjechał i mu sie należy"...w ogłoszeniu zaznaczyłem zeby nie marnowali mojego czasu bo mam go mało i autko do odebrania tylko na alu 15......po tych oględzinach stwierdziłem ze nie ma sensu...zostało mi 6 dni ogłoszenia i na reszte tel odp nieaktualne....szczerze....niech te wszystkie barany co chcą wyrwac coś zadbanego za freeeko kupia sobie te tańsze sztuki....w******lą 5 tys na zrobienie ich "pod siebie" to pojdą po rozum do głowy....tyle ode mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...