Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie myślę te 6tys które on napisał to hmm na zdrowy rozum to tak: skrzynia min.1.5tys, silnik 1.5tys, osprzęt ok.1tys, drzwi szyby podwójne, skóry, maska hmm chyba troszkę więcej wychodzi, a najbardziej zdziwiło mnie ,że gość poza czujnikiem lakieru miał też ze sobą lampę UV ,która sprawdzał wycieki (mi się wydawało ,że tylko klimę tak się bada ale może się mylę) nie napisał też ,że poza wyciekiem ze wspomy (bardzo delikatnym) nic nie znalazł.

tak btw. ludzie proponują zamiany na motory, quady, motor + quad, dziwne auta, tak naprawdę tylko 2 były rozsądne propozycje zamiany. reszta to dziwne rzeczy typu e36 is po wieś tuningu łeb w łeb bo nie ma nic do roboty. e30 na blosie 2.5 z powycieranym fotelem tak ,że prawie siadasz na podłogę, z parodma duperelami do roboty.

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na poczatku tez szukalem takiej co krawat wiaze i jak to mowia usuwa ciaze, ale wystarczylo pojechac do wroclawia i mialem dosyc, nie rozumiem ludzi naprawde. koles sprzedawal (caly czas sprzedaje) jedna z drozszych e32, a to jakas oslona nie przymocowana, a to podsufitka odstaje bo byla wstawiana, a to plastiki poodpadane, a to tasma pod maska, a to malowana tak ze w szachy mozna grac na karoserii, no tragedia. spedzilem ponad 13h w pociagu w obydwie strony a auto ogladalem moze 30min. przyznaje bez bicia, ze wiedzialem ze byla malowana, ale profesjonalizm z jakim zostalo to zrobione pozostawia wiele do zyczenia.

teraz bede jechal chyba obejrzec 3.0 v8 bez gazu, ma mniejszy wypas, chociaz jakis tam wypas ma. tania nie jest ale wole zaplacic i cieszyc sie z jazdy niz na dziendobry wrzucic 1kola ojro w naprawy i regulacje

cytat z innego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej napisz,w wolnej chwili wrzuć maile itd. bo gość widocznie niewdzięcznik i pewnie-jak ktoś wspomniał-bez kasy i żal mu dupe ścisnął z tej racji,to przecież żeby się wyżyć można obsmarować kogoś.

Staraj się nie przejmować nim,tacy ludzie tylko nerwy niszczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już przez maila kręcił," z wymienionych przez Pana usterek wynika ,że auto jest warte koło 9tys", ja napisałem już w mailu ,że jeżeli już to będziemy się obracać w innej kwocie i to bardzo delikatnie.. nic nie napisał zdecydował się na przyjazd

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez mu odpisz cos, bo tego auta za 5 lat nie sprzedasz, ludzie sa pamietliwi niestety. A nie dziw sie, ze zbijaja z ceny, ja ostatnio sprzedawalem auto to koles przez 3 godziny ogledzin do niczego sie nie przyczepil, bo naprawde nie mial, auto bylo jak nowe, ale ni stad i z owad walnal cene 10k mniejsza niz ja chcialem. No nic tylko sobie siekiera w czolo zasadzic. A tutaj naprawde bym zainterweniowal, bo tak jak pisza, pewnie mial napal taki, ze caly czas ja ogladal i jechal z mysla, ze zbije z ceny to kupi. A ze nie zbil, to uruchomily sie jego profesjonalne informacje dotyczace kupna auta i Cie obsmarowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" z wymienionych przez Pana usterek wynika ,że auto jest warte koło 9tys",

Aż tyleeee , juz samo to że auto jest z włoch to co najwyzej 2tyś jest warte :lol: :lol: :lol: skąd się biorą tacy ludzie , auta nie widział a już się targuje , ja bym mu od razu powiedział żeby nawet nie przyjeżdzał jak już z tej strony zaczyna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo mat,piękna odpowiedz na ich forum,zobacz od razu na reakcje-same pozytywy dla ciebie,najlepszy jest koleś"i dlatego właśnie nie robie podwózek na pociąg"

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze mat, niech gosciu szuka igly za 2tys, tylko ze widzisz jak to jest z idiotami, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem. Powiedziales jakie sa minusy w aucie, a on gada jakby sam znalazl te 'wady' przez ktore auto praktycznie nie powinno poruszac sie po polskich drogach (ewentualnie moze jezdzic po wloskich :P)

Skoro renowacja nadwozia i lakierowanie auta obniza jego cene, to ja u siebie tez poprosze taka usluge za free :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez mu odpisz cos, bo tego auta za 5 lat nie sprzedasz, ludzie sa pamietliwi niestety.

Ja bym az tak tym sie nie przejmowal, bo inaczej musialbys sledzic kazde forum i udowadniac ludziom, ze twoj samochod jest tyle wart. A po co? Takich cymbalow ktorzy przyjada, siada na fotelu pasazera i powiedza ze jest beee bo nic innego nie potrafia powiedziac jest multum. Masz naprawde ladny samochod moim zdaniem wart tej kwoty. Mysle ze jezeli znajdzie sie konkretny klient ktory szuka wlasnie e32, widzi jak jest doinwestowany, ze nalezysz do klubu milosnikow BMW - to wszystko dziala na twoj plus, to juz sa wystarczajace powody zeby bardzo powaznie zastanowic sie nad tym egzemplarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,własnie miałem pisac,że to "nasz koleś" ;d

mati,nie denerwuj się,niepoważny i tyle.Ja też się ostatnio przekonuje,że w naszym pięknym kraju nad odrą to jak szeroko rozumianą przemocą nie hukniesz to nie odzyskasz kasy;/(walczę teraz z typem u którego kupiłem opony przez allegro i półtora miesiąca ani opon ani kasy).

W razie "w"moge potwierdzić,że jestes uczciwym handlarzem beemek ;)

ja ze swojego zakupu jestem mega zadowolony...jak przez te 5lat nie sprzedasz,to mi przypomnij,to wezmę tą 7er;)

tak serio juz...fakt,ludzie chca wyłożyć kilka tysięcy i mieć miód malinę...jak zamieściłem swoją na allegro to mi kolo zaproponował 7tys.,na co ja grzecznie podziękowałem,bo jednak wyżej cenię swoje auto to on mi zaczął mailowo pyskować,żebym się nie wygłupiał,bo za tyle to on kupi e39...i na takich baranach handlarze budują sobie ładne domy:)

na wszelki wypadek dopisze(gdyby czytali to "kumający inaczej")-mati nie jest handlarzem aut.Nie sprzedaje hurtowo beemek.fiatów panda również.ponad pół roku temu kupiłem u niego e34,które uwielbiam i które przez kilkanaście tysięcy km nie sprawiło żadnej niespodzianki nieprzyjemnej, a superhiro wrocławskich mechaników BMW podczas oglądania wziął mnie na bok i mówił,żebym brał(mimo,że cena wyższa niż średnia rynkowa o jakieś 30%),bo jest w bdb stanie.Mat informował również wtedy o bolączkach a kontakt mamy do dziś pozytywny i gdy potrzebowałem pomoc-pomógł.Za jego uczciwość i rozsądne podejście moge poświadczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

willi,ale na 15aut to ciężko karawanę utrzymać:)

Forest a M3ójki byś na przykład nie chciał za dobre piwo?:)bo ja bym się ładnie ukłonił i przyjął...nie ma czegośtakiego jak tanio i dobrze jeśli chodzi o towary tzw."luksusowe"a samochód do takowych się zalicza.Tym bardziej,jesli jest to aut oz wyższej półki.nawet używane lata,jednak niektórzy muszą trochę popłakać nad padłem,które kupią okazyjnie,żeby to zrozumieć.

Sebek73-myslę,że lepiej poszperać po forach,kto się cieszy,że truchło e32 puścił po dobrej cenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam prawda jest np taka, ze wszystkie M3 E36 oryginalne stoja na allegro po 20-30tysiecy i ten przedzial jak dla mnie jest zadowalajacy. Ale z kolei z tego co zauwazylem w Niemczech wiekszosc jest w przedziale 40-50k wiec wniosek jak dla mnie jest prosty - w PL stoja malo ciekawe egzemplarze delikatnie mowiac ;) a jak mam kupowac fure to nie kupie trupa po to zeby po prostu miec i tak powinno wg mnie byc. Jak cos jest dobre to trzeba dolozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mat!!! Jeśli chodzi o tego typa z bmw-klub (Nota bene to jest moje pierwsze forum bmw :D) to jest PLACEK jakich pełno wszędzie, który się zarejestrował tylko po to, żeby zadać pytanie o auto. U Nas też nie brakuje "Gości"

Olej go bo nie warto się denerwować.

PAN PLACEK:

baran.JPG

baran.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lijo,późno było,ja wiem...:)

to nie o tego typa chodziło:)on zaiste chciał się dowiedzieć o auta,ale chodzi o wypowiedzi tamtejszego forumowicza,który przyjechał do Mata i później wciskał jakiś kit na forum,żę lewe auto i td.

Tego małolata zostaw...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...