Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

hej :) jak juz część z Was wie, powoli rozglądam się za kupnem bmw e36 coupe. W linku zamieszczam propozycje autka do Waszej oceny :) Czekam na opinie :) <bmw_1>

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lsyttxspfsbo&sbs=ListEne :) już jest :)

Edytowane przez Kok0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wydaje mi sie, że nie - skóra, klima, felgi + gratis zimówki (tylko nie wiem czy ze stalowymi felgami), lusterka m3, z przodu światła też nie są fabryczne + brewki i dokładka z przodu na zderzak, nerki też nie są chromowane tylko zrobione na czarno, kierunki też nie są żółte tylko białe. Ogólnie zdrowo wygląda tylko ciekawe jak silnik... i niby przejechane tylko 190 000 km. To tyle ja zauważyłem, pomijając przyciemniane szyby :P Mi się podoba ale do kupna to długa droga, wiadoma sprawa, że przecież nie muszę kupić tego auta na siłę tylko dlatego, że mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie 2.0 tez wchodzi w grę jak najbardziej ale 1,8 is to jedyne auto które było godne uwagi. A tak przeglądam auta z Niemiec bo jakoś mam w głowie wbite, że w PL są zajeżdżone ... :/ ale oczywiście nie mam żadnej pewności, że gdybym miał kupować tutaj czy za granicą to auto jest zajechane czy też nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest juz nie gadaj, ze jest az tak zle :D z tego co wiem Ty tez masz z PL swoja :> w sumie to mlodszy model no ale mimo wszystko ;) a fakt jest taki, ze przez te zajezdzone egzemplarze to sie robia komplikacje, bo jak ktos dbal i wie co sprzedaje to da wieksza cyfre, komus sie spodoba, ale przyjedzie i bedzie chcial zbijac 5 tysiecy w dol, bo sa takie tyle tansze, ale pomijajac to, ze te tansze po dzwonie, po paleniu w aucie itd itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas zmienić nastawienie do aut z zagranicy, że są takie wspaniałe, a te z Polski to zajechane egzemplarze. Tak sobie pomyślcie, jak będziecie wystawiać swoje auta do sprzedaży to też każdy będzie mówił, nie kupię, bo to z Polski, zajechane, nie inwestowane, na najtańszych częściach, a w wielu przypadkach to nie prawda, sam kupowałem do swoich starych bumek części lemfordera, a nawet oryginały z serwisu (bo czasem nówki są tańsze niż używki!) Więc wyleczmy się z tego, że auta z Niemiec są cudne, boskie, niebotyczne, a z Polski to total gruzy, poskładane z 3, w których wożono świnie, a części sprowadzano z Rosji, żeby były tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk może i masz racje - po prostu warto obejrzeć każdy pojazd przed kupnem... mega dokładnie!! tylko żeby czegoś nie przeoczyć, i później nie żałować, że się kupiło złom... a propos aut z Rosji :D:D:D - tutaj mam ciekawy link godny uwagi http://autobotanik.livejournal.com/ - po obejrzeniu tego, nigdy nie chciałbym trafić na takie auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...