Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przebieg autentyczny 180tyś, jest to autentyczny

Rocznik 93 a nakulane 180tyś :lol: :lol: :lol: to wychodzi jakies 10tyś rocznie :D

Ja mam rok starszą bumę ale realnie nakulane 330tyś :D

jest bardzo dynamiczny 150kM robi wrażenie jego przyspieszenie:) znawcy bmw 2.0L wiedza o co chodzi.
Nie zebym się czepiał ale gosciu chyba jeszcze nie jeździł niczym dynamicznym
Spalanie srednie przy normalnej jeździe 7-8l

A to to już totalne deski ..... chyba z górki z przepaści na rozłożonych żaglach i z wyłączonym silnikiem

7-8L to ona może spalić jak będziesz leciał na emeryta po trasie :lol:

Po tym opisie omiń to auto , przynajmniej ja bym tak zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu to jestem w stanie uwierzyc w przebieg 10-12 tysi rocznie. Moja zona jezdzi chyba okolo 7-8tys rocznie. Rzadko spotykane ale zdarza sie. Ale co do tego egzemplarza, teksty typu 180tys, popatrz na jego stan! On potwierdza autentycznosc przebiegu! moge sobie wsadzic do kosza. Zreszta, albo mi sie wydaje albo galka zmiany biegow jest przetarta, a po 180000 tego nie powinno byc, chyba ze king kong jezdzil ta fura. Caly silnik wypolerowany pod sprzedaz. Guma od przeplywki walnieta bo sklejona tasma isolacyjna, od strony pasazera pod maska (tam jest komp jesli sie nie myle) przetarte na rogu. Nie wierze w ten przebieg. Wiec jezeli na dzien dobry racej pewne ze bylo krecone to odpuscilbym. Wolalbym kupic od uczciwego sprzedawce z przebiegiem 250tys, niz cos co ma na blacie 180tys a w rzeczywisctosci rownie dobrze i dwa razy wiecej. Szukaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem, ale tak jak pisal Mordulec, 2.0 jest fajne, bo ma 6 garow i tyle ;) ze sportem nie ma nic wspolnego, a przyspieszenie do spalania to juz w ogole osobny temat... W przebieg tez nie wierze, poza tym chyba powinien tez miec z tylu pomaranczowe kierunki, czy te tylne lampy to jakies niestandardowe sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy auta ostatnio znacznie podrożały w Polsce? 10tysi za 93 rok i do rejestracji? Ogólnie autko jest ładne, rażą te pomarańczowe kierunki z przodu, ale to akurat tania sprawa, szybka zmiana. Przebieg...hmm...zależy jakie ma na to papiery, jeśli z Niemiec to może ma dokumenty typu wydruki z ostatnich przeglądów. Mi osobiście się podoba, prawie pełen M-pakiet, silnik nie jest zły, ja wspominam bardzo dobrze, ale spalanie...no tutaj panocek zapomniał dodać, że w trasie. Mi tak paliła 7-8l/100km, nawet przy prędkościach 140-150km/h, ale w trasie, rozgrzany motor, most itd. Trasa Polska-Dania, lato. Ale ceny nie wiem skąd ludzie biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz sie skad byl sprowadzony. Bo jezeli ze szwecji, to wystarczy ze masz nr rejestracyjny szwecki, wklepujesz go na stronie:

https://www21.vv.se/fordonsfraga/FragaPaAnnatFordon.aspx

i tam ci wyskoczy dokladny przebieg samochodu jaki byl na blacie przy ostatnim przegladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklep VIN w realoem, czy czasami kiera oryginalnie nie byla po innej stronie... tam tez sie doweisz podstawowych informacji z jakim silnikiem, skrzynia itp. wyjechal z salonu

ewentulanie roykoduj sobie caly VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...