Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam! juz dawno znalazlem je na allegro i nie specjalnie sie zainteresowalem ale ostatnio znowu na nie trafilem. podejrzewam ze wiekszosc z was juz widziala to bmw dlatego jestem ciekawy waszych opini. wizualnie wydaje mi sie ze moze byc (moze poza przednimi lampami) a rozmawialem z gosciem i mowil ze dba o nia barziej niz o zone (jak kazdy z allegro) ale bez wachania i w kazdej chwili zgodzil sie ja wszeklie badania i kontrole diagnostyczne. co o niej myslicie?

http://otomoto.pl/bmw-323-bmw-2-5-m-pakiet-tuning-C16844858.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda za***iście, fajny środek, dobre fotele, kiera, drewno do wywalenia i oczywiście te WIEŚNIACKIE lampy z LEDAMI. ******lę, następny z weną po trawie...

Jak to kiedys napisales Agro tunig czy jakos tak :) fura prezentuje sie ladnie ale zderzaczek chyba nie byl org cos tam duza szparka mnie sie wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera raczej też była dokładana bo w mpaku powinna byc chyba jeszcze gałka zmiany biegów i progi drzwiowe??? Mati a swoje e36 już sprzedałeś, ktoś dzwonił?

gosciu napisal wersia indiwidual to na progach powino byc taki napisane . galka tez standardowa i oczywiscie w standardzie nie mial xenonow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati a swoje e36 już sprzedałeś, ktoś dzwonił?

jeszcze nie ale telefony sa. czesto dzwonia z propozycja zamiany (calibra, scigacz a nawet e38) ale to mnie nie exituje. dzwonilem jeszcze w pare miejsc i sprzedajacy swoje samochody moga wziac moje w rozliczeniu... zobaczymy jak to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet nie zaznaczyl w opisie "bezwypadkowy" czyli byla gnieciona i bankowo cala malowana...

oglonie to jakos wyglada, ale obawia sie, ze to ulep... i niestety nie shadow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet nie zaznaczyl w opisie "bezwypadkowy" czyli byla gnieciona i bankowo cala malowana...

Z tego co mi wiadomo to wypadek jest jak sa ofiary smiertelne/ ranne osoby, a kolizja jak samochody i nie ma nic więcej.

Więc wszedzie jest opcja bezwypadkowy, a nie ma bezkolizyjny- taka mała pomyłka :)

Ważne że garaż i tuning :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak pisze chicoo-musi ktoś zginąć,aby uznano to za wypadek...także-moja jest bezkolizyjna ;)

coś mi nie pasuje na pierwszej focie(lączenie-zderzak,blotnik itd)...wygląda jakby miala trochę przejść ciężkich,ale ktoś wpadl na genialny pomysl"dodajmy kilka dodatków i ciśnijmy jako mpkiet".Coś mi się zdaje,że tam autonaprawa idzie pelną parą.Poza tym zakladanie "gwintu" i sprzedaż po miesiącu?Zawsze tego typu akcje mi brzydko pachną.

a tak,tak-drewno do wywalenia;p (chyba ja tylko lubie drewno w aucie,choć tutaj wygląda rzeczywiście obleśnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...