Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Chce zmienić żarówki w wnętrzu samochodu ze zwykłych na biały Led wiec musiałem rozebrać wszystkie i policzyć ile i jakie żarówki będę potrzebował. Napisze jakie i ile może komuś się przyda:D

7 żarówek postojowych (3 nad lusterko wsteczne, i 4 z tyłu dla pasażerów po 2 na stronę)

3 żarówki rurkowe 36mm (1 pod nogami kierowcy, 1 pod nogami pasażera, 1 w schowku od strony pasażera)

2 żarówki rurkowe 42mm (lampki w bagażniku)

Tak jest w e46 sedan nie wiem czy w pozostałych jest tak samo

Ew. można kupić jeszcze 2 rurkowe 36mm pod tablice rejestracyjną ważne żeby były z oznaczeniem SMD, wtedy komputer nie będzie pokazywał błędu z przepaloną żarówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej to wygląda na żywo no ale fakt ja tak chciałem i tak mam mam jeszcze białe LED na tablicy, ale ściągnę bo miały być SMD, a pokazuje błąd spalonej żarówki

ja mam ledy w w oswietleniu tab i zadnych problemow nie mam forest ma te same co ja i tez nie ma takiego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy fajna sprawa.Oświetlenie wnętrza mam też na ledach(rurkowych).Na początku było za jasno ale się przyzwyczaiłem.W jupiterach zostały żarówki zwykłe bo ledy kierunkowo działają i efekt był kiepski.

Ledy również mam w bagażniku i tam to rewelka.

Na tablicy się nie sprawdziły-raz że oświetlały też cały zderzak i grunt z tyłu auta co mi nie pasowało to po niedługim czasie migały i gasły bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszędzie wymieniłem na LEDY nawet w schowku pasażera, także tez mam bialutko do tego mam czarna skórę to fajne to wygląda, a Ty jak masz jeszcze przyciemnione szybki to musi być mega wrzucaj foty!! byle by przed 18 bo pozniej jade na kawalerskie i nie wiem kiedy obczaję :)

Ps. Edu jak możesz napisz ile komplet cie kosztował mnie wraz z przesyłką 97pln + oświetlenie tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...