Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec
Wiesz zawsze to lepsze pozycjonowanie, więcej wejść z szukajek, większy rynek zbytu

Ja nie widzę przeciwwskazań można zrobić podforum :)

Zainteresowanie tematem jest bo widać nawet po wejściach do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem Kosa, że Dragon Age Ci się nie podoba ? ;)

Ponieważ lubię sobie pozakładać subfora, tak oto mamy Strefę gracza Maxbimmera :) Myślę, jeszcze na dodanie Strefy Gadżet, bo sam mam manie na punkcie (telefonów, smartfonów, odtwarzaczy, tv i innych :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam niezniszczalną jak dla mnie Fifa 11

krzysiek a grasz w fife w sieci?? jeśli tak możemy sie zgadać i razem pomucić. ja od 3 miechów gram tylko w fife i nie moge sie oderwać od niej :)

tak sobie pomyslałem że skoro tyle osób tu obecnych posiada ps3 to może każdy z nas napisze swój nick z playstation networks i kazdy kto będzie zainteresowany to wyszuka sobie nas i doda do znajomego i wtedy bedzie można sie pohwalić zdobytymi trofeami każdemu i inni bedą też widzieć jakie gry mamy i w co gramy.

Mój nick to killem01. tylko jak by ktoś wysyłał wiadomość z prośbą o dodanie to niech napisze w wiadomości maxbimmer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o Call of Duty Black Ops :)

No i COD Modern Warfare II. Meczyki przez neta to jest to :D

Absolutna podstawa! :) Na poczatku bylo gears of war, ktora uwazalem za absolutnym guru jesli chodzi o strzelanki.....dopoki nie dorwalem sie do call od duty modern warfare :twisted:. A tak BTW, najnowszy medal od honor, ma ktos? Pytam sie poniewaz smieszna sprawa. Bylem w empiku, kupilem (XBOX), wlaczam.....a tam rosyjska wersja. Napisy wszystko po rosyjsku. Za cholere nie wiedzialem co i jak.. :)

A pytanie z innej bani. Porownanie xbox360 do PS3. Jest jakas roznica? Probloem polega na tym ze to juz moja druga konsola xbox'a. Pierwsza gdzies tak po 2 latach sie zepsula. Nie wiedzac czemu, nagle nie chciala czytac plyt. Zapalil sie tzw "ring of death". Czyli kolko xboxa swiecilo sie na czerwono a nie na zielono i juz nie czytal zadnych plyt. Teraz na drugiej konsoli mam tak, ze plyte musze czesto zaladowac dobre 6-7 razy zanim odczyta i zaczyna mnie to pienic i nie wiem czy po prostu jak bedzie jakies saiano nie zakupic PS3?

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego XBOX ?

Wczesniej zawsze pociskalem na kompie. Pozniej poszedlem do znajomych gdzie byl xbox i juz bylem przegrany! Po raz pierwszy pocisnalem na takiej konsoli z wyzszej polki i fajnie mi sie na nim gralo, wiec naturalna koleja rzeczy bylo pojscie do sklepu zeby takie cos zakupic i miec nastepne 2 tygodnie bez snu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was uzywa Jailbreak czy cos AMAZE?
jeżeli chodzi o jailbreak to polecam stronke : http://ps3-hack.com.pl/ na tej stronce jest wszystko opisane 8) . Osobiscie tego nie mam zamontowanego ,ale fumfel ma już zamontowane i działa8) czekam aż potestuje , i jak z konsolką bedzie ok to sam też przerabiam :-P Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba być zarejestrowanym ...

a odczytuje mu Pendrive'a z NTFS ?

z penem nie wiem ale wieczorkiem dam znac, a na forum rejstracja jest za free sam niedawno sie rejstrowałem Edytowane przez Podkladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem że pierwszy raqz słyszę żeby FAT32 przyjął plik większy niż 4.3 GB, a z reguły nowe gry na ps3 ważą po 8 - 12 GB

Też sie dziwiłem jak to możliwe ???? ale poczytałem i okazuje się że jest możliwe wielu ludzi na Forum PS3HACK , już to robiło i działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...