Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

TEKKEN 6 zawitał u mnie w czytniku i... się nie rozczarowałe - trzyma poziom ja trza... od "jedynki" do teraz, naparzanka z ozorem przygryzionym zębami :-P

tylko jak pograć z kumplem przez neta :confused:

mi tylko wybiera losowo przeciwników:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie zakupiłem HEAVY RAIN i po pierwszych paru godzinkach spędzonych przy konsolce 8) spokojnie mogę polecić ten tytuł ,gierka wciąga od pierwszej chwili!! Masakra :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=JKPPdgBK3r8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Właśnie zakupiłem HEAVY RAIN i po pierwszych paru godzinkach spędzonych przy konsolce

Grałem w demówkę i normalnie kosmos grafika , dialogi .... praktycznie jakby się grało w filmie .... na początku trochę trzeba się przestawić ze sterowaniem bo nie jest to taka zwykła gierka ... ale klimat niesamowity .... zdecydowanie polecam :)

I co najważniejsze jest po polsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :/

Ja polecam osobiście Mass Effect 2, miałem na kompie, przeszedłem 20 h watku głównego + ok 4 godz misji pobocznych. Naprawde mnie wciagneła. Na kompie miał premiere jakoś 9 miesiecy temu a niedawno pojawiłą się wersja na PS3. Super fabuła, super system osłon, olbrzmi wszechświat.

Tutaj mała imprezka na stacji Omega

.

Podobno w maju ma miec premiere ME3:d napewno kupię w dniu premiery. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi przygodówki to kupiłem taką gierkę: UNCHARTED drake's fortune. Nie wiem czy to nowość, starość czy ktoś zna, ale fajna zabawa, gram już z 4 godzinki, ciągle coś sie dzieje, jest naprawdę niezła. Mam wersję anglojęzyczną, nie wiem czy są PL, ale nawet jeśli ktoś nie zna angielskiego to nie powinien mieć problemów z ogarnięciem sensu gry. Grafika naprawdę fajna, filmiki w czasie gry, bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Kosa mowisz, ze godna polecenia? A poczatek mniej wiecej taki sam jak w 1 tzn. 3 auta do wyboru i jazda? No i tez jest tak upierdliwa policja? Bo jak tak to ja odpuszczam...

nie miałem jeszcze problemu z policją, mimo iż kilka razy w nich uderzyłem

na początku możesz kupić stare Lancia Delta, Lotus Elise i bodajże Ford Mustang

auta dzielą sią na Classic, Off Road i sportowe i takie też są kategorie wyścigów,

Jak ktoś lubi przygodówki to kupiłem taką gierkę: UNCHARTED drake's fortune. Nie wiem czy to nowość, starość czy ktoś zna, ale fajna zabawa, gram już z 4 godzinki, ciągle coś sie dzieje, jest naprawdę niezła. Mam wersję anglojęzyczną, nie wiem czy są PL, ale nawet jeśli ktoś nie zna angielskiego to nie powinien mieć problemów z ogarnięciem sensu gry. Grafika naprawdę fajna, filmiki w czasie gry, bajer.

U:Drake's Fortune to już druga część, potrafi wciągnąc, super fabuła a na jesień wychodzi 3 cześć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demówkę i normalnie kosmos grafika , dialogi .... praktycznie jakby się grało w filmie .... na początku trochę trzeba się przestawić ze sterowaniem bo nie jest to taka zwykła gierka ... ale klimat niesamowity .... zdecydowanie polecam :)

I co najważniejsze jest po polsku :)

Dokładnie ,też demo miałem ściągnięte i po przejsciu kilku krotnie dema Chciałem więcej i więcej , pojechałem do sklepu i mam a gra jest świetna!!! Akcja akcja i mnóstwo zaskakujących sytuacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

polecam SHIFT 2 UNLEASHED, dawno w grze na PC czy PS3 nie widziałem tego autka (fajny motyw też jest z wrzucaniem replaya bezpośrednio z gry na YT)

[video=youtube;iw_yRJ_CUE4]http://www.youtube.com/watch?v=iw_yRJ_CUE4

ładnie można podrasować autko łącznie ze swapem np. na s62b50 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Godna polecenia jest gierka DIRT 3. Dla fanów rajdów i zabaw samochodem po prostu rewelka. Duże urozmaicenie pojazdów no i oczywiście Gymhkana. Od strony graficznej jak i też dźwiękowej super, ocena PSX Extreme 9/10. Mój nick z PS3 to paul1_pl zapraszam do znajomych i na multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Uncharted II super giera, III niestety nie zaskakuje tak jak 2-ka oraz jak dla mnie za dużo akcji shoot to kill, a za mało przygody. Trzeba uzbroić się w cierpliwość bo po wakacjach nowy tomb raider, reset serii czyli duuużo przygody i mało strzelania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Forest lepszej przygodówki na tę generację konsol nie było. Seria Uncharted, God of War, GT5 to limitki dla PS3 które wymiatają i każdy szanujący się gracz powinien się z nimi choćby zapoznać bmw_beerA jak już to zrobi to się w nich zatraci i rzeczywistość przestanie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wczoraj skonczylem Uncharted II... bardzo fajna giera i zaczallem grac na najwyzszym poziomie trudnosci :twisted:

niestety jakis slepy jestem i nie znalazlem polowy ukrytych skarbow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3. Oczywiście gra równie dobra jak wcześniejsze części. W sobotę pożyczyłem od Taza a wczoraj już ukończyłem. Naprawdę polecam.

i jeszcze zdążyłeś tak wcześniej wstać? Ja młócę obecnie w Heroes Might and Magic VI-daje rade:) Wciąga jak cipka nastolatki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...