Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie rośnie ilość posiadaczy PS3 wśród forumowiczów dlatego pomyślałem o założeniu takiego tematu :)

Gry niestety tylko w oryginale występują i czasami warto zasięgnąć opinii innych przed wydaniem kasy na grę która nie przypadnie nam do gustu :)

Dlatego piszcie co polecacie a co lepiej omijać szerokim łukiem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gran Turismo 5 samo w sobie fajne, ale mi sie szybko znudzilo.

Ja najbardziej przepadam za grami sportowymi, a szczegolnie polecam wszystkie NBA z serii 2k. Obecnie gram w 2k11, gralem we wszystkie od 2k6 i caly czas jest postep. Grywa ktos? Moze jakis mecz w necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mordulec, właśnie pomyslałem że taki temat by się przydał, bo ja nie mam pojęcia zupełnie o gierkach, tytułach itd. W sumie to PS3 nie było nam do niczego potrzebne, ale Paula chciała czasem w Buzz'a zagrać, więc kupiliśmy. Kupiłem NFS Shift i po pół godzinie grania wyłączyłem, chyba potrzebuję jakiejś przygodówki, strzelanki, czy czegoś takiego, żeby mnie wciągnęło. Chcę kupić GTA IV, bo dobrze się bawiłem przy I i II na PC. Widzę że na alledrogo można kupić za jakieś 50-80zł gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam uncharted 2 i killzone 2.gierki rewelacyjne. obecnie gram w fife 11 jak ktoś jeszcze w to gra to można założyć wirtualny klub i razem grywać.

NBA też są spoko grałem u kolesia na xbox. a seria gran turismo mi osobiście nie leży. z samochodówek to colin mc rae dirt 2 jest spoko

Edytowane przez el_banano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gta IV też mam zaje***** długa gierka grałem i grałem i końca nie widać. jeśli chcesz przygodówke to jak misałem uncharted 2 jest mega wypasiona. patryk jaki masz nick na ps3?? ja mam killem01 znajdz mnie i dodaj do znajomych. może pogramy w buzz'a wspólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise

To fakt ta gierka mimo że już leciwa wymiata :D

Gran Turismo 5 samo w sobie fajne, ale mi sie szybko znudzilo

Szumnie zapowiadana gra ale jakoś tak nie zrobiła na mnie kolosalnego wrażenia , może z kierownicą daje więcej frajdy ale na padzie nie było szału :)

W sumie to PS3 nie było nam do niczego potrzebne, ale Paula chciała czasem w Buzz'a zagrać, więc kupiliśmy.

Hehe to podobnie jak u nas Buzz był właściwie jedyną grą jaka nas interesowała :D

Teraz Pola gra w Little Big Planet a ja szwędam się po New Vegas - w mojej opinii jedna z lepszych gierek jakie ostatnio grałem , jeśli ktoś lubi klimaty postapokaliptyczne , oryginalną muzykę , ciekawe dialogi , sporo zagadek i strzelania to zdecydowanie polecam .... mam tą grę od 3 tygodni i przeszedłem może 30% całości :)

Chcę kupić GTA IV, bo dobrze się bawiłem przy I i II na PC.

Między 1,2 a IV jest ............ przepaść ale klimat gry podobny więc powinna Ci się spodobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym czymś właśnie mi dzisiaj kumpel tutaj mówił, żebym to kupił bo fajne, więc o czym to jest?

Coś w stylu Simsów ;)

Żart oczywiście. Nigdy nie grałeś w Call of Duty ??? Poprzednie wersje były o II wojnie światowej, CoD Modern Warfare akcja gry jest w czasach dzisiejszych. Jedna z moich ulubionych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GT5 problemem jest to, ze w tematycznych wyscigach wiele razy nie idzie dostac takiego auta jak potrzeba, a jak juz sie dostanie to ma np. 15 koni...

W lutym premiera Test Drive Unlimited 2, jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

W GTA 4 gralem na Xboxie, fajnie sie gralo, nie powiem ze nie, ale mi wiele gier sie w miare szybko nudzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w CoD Black Ops a pozniej zagralem w nowy Medal of Honor wg. mnie w tym starciu MoH wymiata, ganianie za Talibami itp.

W GT5 mozna zarobic w w kliku wyscigach po kilka milionow cr i kilkaset tyś pkt doś. wystarczy szukać w Zawodach sezonowych, samochody można sobie wypożyczać

ostatnio nawet jest konkurs dla właścicieli signature edition, do wygrania nowk Mercedes SLS wart 180 000 EUR

na półce mam i gram czasami w F1 2010 (2 sezon), Buzz Świat Quizów ale ostatnio zaniedbałem rywalizacje

polecam Uncharted i Uncharted 2 ( na jesień pojawi się 3 część)

mam pożyczoną Dragon Age początek ale chyba nie przepadam za takimi grami bo usypiam między dialogami

poza tym GT4 i NFS: Shift (z niecierpliwością czekam na marzec Shift 2 :) )

dobra jest jeszcze seria God of War

a więc w najbliższym czasie planuję zakup: Shift 2, NBA 2K11 może TDU2

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to podstawą są gry z serii Gran Tourismo, mam wszystkie części , ale najbardziej grywalna była chyba 3-ka jak dla mnie . Poza tym sporo czasu spędzałem nad: Champions of norath , Baldurs Gate i Tenchu (PS2) , A z ciokawostek mogę wam pokazać to 20110201201001.jpg niestety jest to trofeum mojego brata , ale tylko dlatego że nie byłem zarejestrowany na zawodach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT5 - tylko z kierownicą!! I tu polecam co najmniej logitecha G25 - jeździłem również na tej niby dedykowanej do GT - kicha. Z G25/G27 jedzie sie jak prawdziwym autem (pot na czole, palpitacja serca i bajceps maxymalnie napięty;)), z tą drugą - jeździsz jak po szynach (nadal to zabawka a nie symulator).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek a miales Fifa 10? Bo na Xboxie pogrywam w FIFA 10 i moze wiesz co lepiej a co gorzej w skrócie na FIFA 11?

Miałem tylko na PC, i tam między 10 a 11 nie było różnicy, idąc dalej tym tropem, nie ma dużej różnicy między fifą 11, ps3 a PC, moim osobistym zdaniem nie warto dopłacać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...