Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.|Jestem w trakcie przebudowy a mianowicie serwisu
icon_party.gif
mojej bemki...przebudowa tyczy miedzinnymi wydechu...posiadam w chwili becnej 3/4 wydechu z 2.0 e30 12v z koncowym od m52b25 ,koncowy wydech zostaje ale chcialbym zmienic cala reszte,wszytko od kolektora do ost wydobywajacego to co lubimy najbardziej
icon_smile.gificon_smile.gif
czy zastosowac dwu rurki takie jak orginalnie byly e36,e34...czy moze caly puscic w jedenj rurce o srednicy 6cm?? aaaaaa i jeszcze podstawa srodkowy, wlasnie jaki?? dzieki za wszytie podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak jak fabryka zrobila. Puscisz to w jednej rurce fi60 to skad wiesz ze nie bedzie za male lub za duze cisnienie w wydechu. Przerabialem temat ukaldu wydechowego u siebie i na wlasnej skorze dowiedzialem sie jak mozna ******zielic wydech. A jedynie co zrobilem to zastosowalem rozwiazanie ktore dalo mi za luzny uklad czym skutki byly masakryczne utraty w Nm. Dowiedz sie dokladnie jaki byl wydech do twojego silnika i taki zastosuj. Jedynie co bym zmienial to wywalil katy, i zmienil tlumik koncowy jesli chcesz. Ale srodkowego bym nie ruszal, i napewno bym nie kombinowal przy zmianie z dwy rurki (fi50 w twoim silniku?) na jedna rure fi60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, dopiero teraz zauwazylem. Po cholere zakladasz ten sam temat w dwoch roznych dzialach? Juz nie wspominajac o tym ze dzial "BUMA SERWIS CZYLI SAM NAPRAWIAM BMW" do tego tematu pasuje jak piesc do nosa...

http://www.maxbimmer.pl/threads/13118-wydech-podwojny-czo-pojedynczy-e30-m50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie samse kaplempo chwili gdzie jawogoletemat zalozylem,hehehe sorryy... co do wydechu to nawet odpada rura z fi 60 bo jest mega wielka i ciezko ja bedzie wkopmponowac w spod,tunel auta, dlatego poszukiwania trwajanad rurami z m20b25:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...