Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

przymieżam się do zakupu takiej kiery i zastanawiam się ile jest rodzajów

jak to wychodziło w oryginale i jaka powinna być śr do E30 bo pewnie są różne

znalazłem na allegro 2 i widze że się różnią bo jedna jest obszyta a dróga nie jak to jest z tym obszywaniem czy we fabryce robili obszywane i nie czy jak obszyje takąco nie była obszyta oryginalnie to czy nie bd zbyt gróba

być może to głupie pyt ale niechce wydać 150/200zł i potem żałować

pozdrawiam

kiera nie obszyta

http://moto.allegro.pl/kierownica-bmw-e36-e30-e34-m-technic-ii-i1445291782.html

i ta obszyta

http://moto.allegro.pl/kierownica-m-technic-ii-bmw-e32-e34-e30-stan-bdb-i1449036788.html

Edytowane przez patryk konin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ze 400zł jest chyba po raz 59 i pół na allegro :D

ta za 149 zł.... Nie i ma M

Co do rozmiarów to moge jutro zmierzyć. Jeśli chodzi o obszycie to można było zamówić z kolorowymi nićmi.

Ja za swoją MT2 z nową skórą i kolorowymi nićmi zapłaciłem 185 zł, ale miałem farta bo szukałem takiej kiery 2 lata i przez ten czas tylko raz taka okazja się trafiła!!!

Przy zakupie musisz zwrocić uwagę na wieloklin i nabę bo w E30, E34 E32 były takie same do pewnego roku (nie wiem) potem znieniła się naba i np. od e36 już nie pasuje.

Jak chcesz do E30 to tył kiery ma wyglądać jak w MTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te diwe kierownice nie beda pasowaly do e30tki, do e30tki musisz szukac kiery z ramonami pod katem 90stopni (+/-), te kierownice beda mialy inny wieloklin

kiera do obszycia (do e30) to koszt 130-200zl, obszyta nawet 350-450zl

wiec warto kupic jakas wytarta z ladnym srodkiem i obszyc

EDIT

tu masz kiere pasujaca do ciebie:

http://allegro.pl/kierownica-m-technik-ii-bmw-e30-e34-e32-e28-e12-i1452079781.html

jak widac aktualnie jest jedna na allegro - wiec to niezly rarytas ;)

porownaj te dwie foty :

1452079781

ta pasuje (zwroc uwage na ramiona)

snc14211.jpg

a ta nie

---

jest to najprostszy sposob aby rozpoznac kiere do e30tki - posiadles wlasnie nadludzka wiedze ;)

Edytowane przez tazunio
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....e36 tez mialy te mniejsza srednice. Od e36 pasuja kiery do e34 wyprodukowane po kwietniu 94 jesli pamiec mi dobrze sluzy, dlatego jesli masz e34 po 04.94 i chcesz miec nieco mniejsza keirownice, to problemu nie ma bo do e36 kierownic jest jak nasrac :). O tak o, zebym tez cos dodal od siebie.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sposob na takie rarytasy :)

"trza" obczajac ogloszenia tanich beemek...

e30tka powiedzmy stoi na allegro za 3000zl i ma na pokladzie kiere MT II, wiec proponujesz facetowi wymiane + doplate, ten ktory nie wie co ma odda za 150zl bo pomysli, ze robi dobry interes, a jak ktos jest w temacie to najnormalniej nie opcha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

czułem po kościach że to nie taki prosty temat i można się łatwo naciąć

Dzięki za info ;)

woz z kąd pieniądze nie zapłaciłem jeszcze za felgi i el szyberdach więć możesz ją śmiało łykać swoją drogą to chyba mało kto by się zapytał

lijo1979 masz gdzieś może fotke jak wyglądają te kolorowe nici ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szykuje sie ciekawa historia bo czytajac temat o tej kierownicy wlazlem na allegro w poszukiwaniu BMW na sprzedaz z taka kiera i znalazlem pojechalem i kupilem cale auto BMW E34 2.0 M50... i teraz niewiem co z nim zrobic kiere wezme a jakies tam skorzane fotele drewno i reszta auta zostanie... Jutro wzuce fotki a stan auta jest dobry i troche mi go szkoda na czesci... Auto kupilem za cene kierownicy :-P:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie trzymajcie kciuki bo namierzyłem takiego rarytasa ;) jest szansa wyrwania za ułamek ceny

powiedzcie mi tylko jak ją odkręcić żeby nic nie urwać czy wystarczy podwarzyć ten środek (wyrwać) i okręcić kluczem no właśnie jakim ?? chce tam wjechać wykręcić zakręcić sie i wcisnąć ścieme że moja kiera jest wytarta i szukam czegoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...