Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś może jakiegos dobrego znajomego co by mi zrobił swapa z m40 na m20b25(wiem że to głupota ale dla mnie jest to idealny silnik nie do zajechania) potrzebny gosc który to zrobi szybko tanio i dobrze najlepiej zeby miał częsci z silnikiem i całą resztą pierdól potrzebnych do tej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktos robił swapa w e30 i mu został cały komplet z silnikiem skrzynią,wiązką i całą resztą żebym zrobił swapa u siebie??zależy mi na czasie i na konkretnych propozycjach!!! 505344422 fajnie by było gdyby ktoś zrobił odrazu u mnie tego swapa z m40 na m20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem ci kolego ze masz niezle wymagania. A to zeby ktos mial od razu m20 z calym osprzetem, a zeby jeszcze u ciebie zrobili tego swapa w domu zebys nie musial sie fatygowac transportem samochodu. Zycze powodzenia, ale mysle ze nie doczekasz sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny gosc który to zrobi szybko tanio
fajnie by było gdyby ktoś zrobił odrazu u mnie tego swapa

Ale to się wzajemnie wyklucza , jak ma być szybko i tanio do tego jeszcze u Ciebie w garażu to na pewno nie będzie TANIO .... a jeśli będzie tanio to wyjdzie druciarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze w 3000zł sie zamkne z wszystkim

Ale to się wzajemnie wyklucza , jak ma być szybko i tanio do tego jeszcze u Ciebie w garażu to na pewno nie będzie TANIO .... a jeśli będzie tanio to wyjdzie druciarstwo. ---a ktoś pisał ze w garażu??? mam znajomego co da mi dostęp do podnośnika i narzedzi,on sie nie zna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt tu nie jest Twoim wrogiem , po prostu ja osobiście nie słyszałem o osobie która by robiła swapy u klienta.

Jak znajdziesz kogoś kto się podejmie tej roboty i zrobi to dobrze to wrzuć info do tego tematu , może ktoś inny też skorzysta z jego usług :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Nem pisze, i nie sa to niepotrzebne komentarze. Kazdy szanujacy sie mechanik bedzie wolal robic u siebie, gdzie ma dostep do swoich podnosnikow, swoich narzedzi....i po prostu robi u siebie na warsztacie. Nie jest to nic dziwnego i dlatego napisalem ci od samego poczatku ze watpie bys znalazl chetnego na to. 3000zl za zdrowy silnik, skrzynie, caly osprzet, tarcze na tyle i robocizna? Szczerze to nie wiem czy to nie troche malo, ale niech ktos sie wypowie kto sie orientuje lepiej w m40 na m20, bo na niefabryczny silnik jak np m50 to bylby problem, ale z m20 to nie wiem czy koszta sie nie znacznie mniejsze (nie pamietam juz dokladnie czy chciales b20 czy b25, ale jesli ten drugi to ciezko bedzie znalezc taki silnik w dobrym stanie za przyzwoita kaske)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale wszystko jest do dogadania,mam skrzynie,całą belke z tarczami na tył i dużo gratów z m20 rozebrałem taką kiedyś i dużo zabawek mi zostało nawet takie ******ły jak obc2 i tempomat z wiązkami ******łami,co do swapu posiadam prawie wszystko oprócz silnika i wiązki;D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...