Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja teżbyłem z Jarem tym razem , ale przecież nie o to chodzi , ważne ,że była dobra zabawa jak na miejską lokalizację

Oczywiście, że nie o to chodzi:) chciałem tylko powiedzieć, że nie zawsze tak się poukłada jak sobie zaplanujemy... A zabawa była pierwszorzędna jak na "wielkomiejską" lokalizację;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekalem az sie kazdy wypowie wiec teraz ja.:)

Dziekuje organizacje spotu oraz wszystkim za cieple przywitanie.Ani przez chwile nie poczulem ze jestem nowy i ze ''odstaje'' od was.

Zawsze byl ktos obok i mozna bylo zagadac.Wlasnie tego mozna zawsze zazdroscic,takiej zgranej ekipy i wzajemnego zrozumienia.

Dziekuje za wspanialy upominek,bedzie wisial w godnym miejscu :) Niespodzianka udana jak najbardziej.Ladne zdjecia i ciekaw jestem jak wyszedl film.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem az sie kazdy wypowie wiec teraz ja.

Hehe dobra dobra , przyznaj się Panie Starosto że musiałeś wytrzeźwieć po weselisku bo się literki rozbiegły po klawiaturze :drunk: :D

Tomski fajnie że przyjechałeś i że spocik Ci się podobał , mam nadzieję że teraz to już tak tradycyjnie przynajmniej raz do roku się pojawisz w PL i będzie okazja zorganizować spota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani przez chwile nie poczulem ze jestem nowy i ze ''odstaje'' od was.

Tomski, jaki nowy? I gdzie odstajesz?:) Odniosłem wrażenie jak byśmy widzieli się na niejednym spocie i pewnie nie tylko ja takie odniosłem:) Twoja furka mega

wyczesana:) więc gdzie odstajesz? Po takich spotach wracam do domu z kompleksami;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowidzialem sie awet ze Mordulec nie pozwala zonie siedziec z przodu jak jada przez miasto i jest taki duzy ruch
a co niech ludzie wiedzą , że Pola ma szofera , wio

Się ludzie dorabiają i szoferów mają lolol

A tak na poważnie to sama nie wiem, dlaczego usiadłam z tyłu ;) jak i tak prawie cały czas kręciłam bumery jadące przed nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzis Mordulec spotkal sie ze mna pod ''pretekstem'' wreczenia mi naklejek na auto.

A tym czasem wyciagnal co... firmowo-klubowy polar!:)

Malo tego .. jest na nim moj nick :dance:

Taka kolejna niespodzianka,gnal z Olawa City na drugi koniec Wroclawia.

Ogromne dzieki za prezent i organizacje.Do nastepnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Heh dzis Mordulec spotkal sie ze mna pod ''pretekstem'' wreczenia mi naklejek na auto.

A tym czasem wyciagnal co... firmowo-klubowy polar!:)

Malo tego .. jest na nim moj nick :dance:

Hehe no z tego wszystkiego to bym totalnie zapomniał o naklejkach :lol:

A polarek niech się dobrze nosi , na wyspach trochę zawiewa więc powinien się przydać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza jak zwykle pasuje, klip zajeelegancki, mam nadzieję, że w sierpniu tez podobny powstanie jak by będziemy na miejscu. Jakby ktoś zastanawiał się czy montować gwint do swojego auta to niech sie kulnie takim gokartem i będzie miał porównanie. Kiedyś tam z Pawłem cisnęliśmy na tych gokartach to myślałem, że jest twardo, a teraz mam tak samo w aucie, ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...