Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam was chlopaki!

Odnośnie BMW niewiele miałem wspólnego w swoim życiu, a nie chcę też zrobić głupiego zakupu, dlatego zwracam się do Was z prośbą obejrzenia BMW e36 320i touring z przebiegiem ponad 300tys. km.

Pracuje silnik ładnie, ma kilka wycieków ale z tego co zdążyłem się zorientować nie są groźne, jednak dobrze byłoby, gdyby ktoś z was rzucił na to wszystko bardziej pewnym okiem. Również chciałbym być bardziej pewien tego, że po strzale w przedni pas wszystko jest ok z podłużnicami bym autem w zimę mimowolnie nie jeździł bokiem.

Sprawa dość pilna, auto z Wrocławia. Byłby ktoś chętny na jutro?

a oto link do ogłoszenia:

http://otomoto.pl/bmw-320-lpg-C18785029.html

Edytowane przez rhl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak na moje krzywe oko to był "walony" i to całkiem konkretnie...poza tym mam wrażenie,żę to od handlarza(komisy zawsze ogłoszenia caps lockiem leca;może stąd to przeświadczenie) no i już tak na marginesie-kolor.Wygląda przeokrutnie paskudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jokeymiras, wedlug mnie jego przebieg jest calkiem normalny , przecietnie auto robi 20 tys , w niemczech robi wiecej bo tez ludzie w wiekszej ilosci niz w polsce mieszkaja poza miastem i tam normalne jest ze ktos dojezdza do pracy 50-60 km , w stanach np normalne jest to ze ludzie jada do pracy 80-100 dziennie ! poniewaz zajmuje to im krocej niz u nas dostac sie z jednego konca na drugi koniec miasta . diesle przecietnie robia ok 60-70 (to jest średnia arytmetyczna) tys w niemczech i za kazda ilosc najechana mniej placisz wiecej albo za kazda ilosc najechana wiecej placisz mniej , My polacy uwielbiamy byc oszukiwani bo jak ktos widzi 250 tys to odrazu mysli ze to wrak nie wazne ze ten co ma 140 to juz dawno ma za soba 700 ale fajniej wyglada 140 na blacie :) wolalbym kilka kroc kupic orygianalne 350 niz zdezelowane 185 ( taki modny u nas przebieg :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...