Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu szukamy e36 compact/coupe. Silnik minimum 1.8is musi miec klime i podtlenek LPG. Ze wszystkimi oplatami i autem chcemy zamknac sie w 9tys. Szukamy raczej seryjnego auta, napewno nie z glebionego mocno. Ladna felga w zupelnosci wystarczy.

Na allegro znalazlem poki co cos takiego:

http://otomoto.pl/bmw-318-bmw-318-ti-compact-gaz-sekw-C18865714.html

Co o tym sadzicie ?

Jezeli ktos cos posiada na sprzedaz badz wie gdzie jakies ciekawe auto stoi moze smialo pisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się nieźle. Małe zdjęcia i ciężko powiedziec coś więcej. Do Gdańska jest kawałek, najlepiej byłoby poprosic kogoś z okolic o obejrzenie auta by na miejscu nie okazało się, że nie warto było jechac tyle kilosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy compact wogole wychodzil z takim dachem? Jezeli nie i ktos sobie to wstawil, to bym unikal szerokim lukiem. Powiedz mi, czy silnik minimum 1.8is jest podstawa? Jezeli nie to mamy tutaj cos z serii 1.6. Dosc pewne zrodlo bo chlopak od nas, mow tutaj o uzytkowniku Rafals. Widzialem ten samochod, wyglada bardzo ladnie.

A jezeli to za maly silnik, to tu jest cos co ja, gdybym szukal compacta dla siebie, napewno bym pojechgal i zobaczyl :twisted:

http://moto.allegro.pl/bmw-e36-compact-325i-2-5i-192km-m-pakiet-i1608371010.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z tym dachem odkrywanym to ladny, ale wlasnie przez ten dach to bym go odpuscil. Zbyt duza ingerencja jak dla mnie, poza tym znajomy mial w innym aucie zupelnie dach tego samego typu i powiem tyle - szczelnosc to byla delikatnie mowiac przecietna.

Ale i tak najlepsze jest, ze ktos to nazwal Panorama :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto obejzelismy i wsumie tylko tyle :/

Wlasciciel z tych co niewie co ma i chce sprzedac i on sie niezna na niczym.

Grill przestawiony, zderzak z przodu wisi. Rozne szyby, niedzialajaca szyba pasazera + uszczelka ktora wyglada jak by pies sie nia bawil. Kiera bez poduszki M pakietowa (wlasciciel mowil, ze poprzedni wlasciciel koniecznie chcial m pak kiere i trafil taka bez poduchy i ja zamontowal) z najprawdopodobniej rozsypana pompa wspomy chodzila jak w starze. Dyfer baaardzo plakal. Dach na laczeniu z szyba pomaranczowy i napuchniety spod listew to az rudy wyplywal. Slupki przednie od srodka jakas totalna masakra. Tapicerka z nich odchodzila platami a do tego na wkrety byly przymocowane !! Drzwi kierowcy odchodzily od 1 slupka, maska zle spasowana.

Z blotnika zerwalem zalakierowanego wlosa z pedzla :))))

Niezdazylismy sie spytac dobrze o cene a proponowal nam sprzedac auto za 6tys.

Pozatym to stan igla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kiedyś o compakcie mojego sąsiada z garażu. Lata nim jego córka, wrzucałem kiedyś foto do tematu Mordulca. Do Oławy dużo bliżej niż do Konina :) Ale silnik tam chyba 1.6 albo 1.8. Myślę, że można nad nią pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie szukamy auta z gazem minimum 1,8is z klima. Moze byc bez gazu ale stan auta musi tez gwarantwac oplacalnosc wsadzenia podtlenku LPG. Poki co zastanawiamy sie nad oferta Rafala ale cena troszeczke za duza dla nas chociaz wiem, ze auto jak najbardziej warte tych pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...