Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Wygląda ciekawie , ale po opłatach , ubezpieczeniu , rejestracji , gazolinie wyjdzie Was 10-11tysiaków.

Moim zdaniem lepiej wziąć Rafała furmankę przynajmniej macie pewność co się z tym autem działo do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozmawialem z wlascicielem. Auto niby ma 2 male ogniska korozji na blotniku i klamce ale to nic bardziej mnie zastanawia brak poduszki powietrznej. Auto niby przyjechalo 9 lat temu z nimiec juz bez jaska.

Ale brak poduszki od strony kierowcy? Jesli tak to moze byc dlatego ze ta kiera jest sporo warta. Moze ja upchnal i wstawil jakas inna, bez poduchy? Auto ladne - srebrne, ma potencjal. No i ten silnik do tej budy... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swierzo znaleziony na allegro.

Ten wyglada moim zdaniem bardzo zdrowo M pak tez raczej jest ori no i cena tez adekwatna bo oplaty trzeba doliczyc.

Co o nim myslicie ?

http://otomoto.pl/bmw-318-klima-m-pakiet-318ti-C19065195.html

Wrzuciłem info na BMW-SPORT. Może ktoś je kojarzy i coś napisze.

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=57&t=97451

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozu ten srebrny juz obejzany i dawno zapomniany szkoda , ze przypomniales ... mozesz sobie stronke wczesniej przeczytac o nim :)

FOrest dzieki. Najwczesniej bedziemy mogli go zobaczyc w srode bo niestety praca a w niedziele na diagnostyke nieskoczymy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nem, nie sledzilem tematu od poczatku. Dopiero teraz przeczytalem post od pierwszej strony i widze, ze sie spoznilem troche :P

Co do tej niebieskiej. Albo mi sie wydaje ale czy nie odnosicie wrazenia, ze:

- druga fota od przodu: patrtzac na samochod, maska zle spasowana. Strona pasazera blizej do blotnika niz strona kierowcy (widac przy migaczu)

- czwarta fota - profil samopchodu od strony kierowcy. Drzwi zle spasowane. Znacznie mniejsza szpara miedzy drzwiami a przednim blotnikiem, a drzwiami a tylnym. Poza tym wydaje sie byc inny odcien kloru blotnika przedniego.

Nem, jezeli chcecie przejechac sie compactem 316 (1,9 pojemnosc) to zapraszam do nas - adres znasz. Kamila ma compact z 99 roku, naprawde nie ma do czego sie doczepic. Przejedziecie sie i bedziesz mial przynajmniej obiektywne porownanie miedzy zwyklym zdrowym 316 106KM a innym ktory byscie pozniej ogladali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy z Edka z Szamotul bylismy ogladac tego niebieskiego compacta w M paku i ... wrocilismy 1 autem znowu :/

Generalnie srodek jest naprawde igla niespodziewalem sie skora na kierze i galce jest nieco wytarta ale napewno niema wiecej jak 200tys. Srodeczek malyna.

Z zewnatrz nieco gorzej.

Walony w lewy tyl szlag wie jak mocno ale walony i na sztuke zrobiony. Klapa tylnia odstaje o jakis 1 cm widac zacieki i szpachle na wysokosci tylniej szyby az do drzwi kierowcy (to nas odstraszylo) ale sciagalem tapicerke w bagazniku ze slupka i wygladalo wszystko ok niestety znawca tez niejestem aby miec 100% pewnosc no i na uszczelkach widac nalot jak by po szpachli albo podkladzie do tego w 1 miejscu na odcinku okolo 4cm uszczelka nienachodzila na szybe. Tylny zderzak delikatnie wisial wsumietragedi niebylo. Mechanizm podnoszenia szyby u kierowcy zepsuty. Boczek drzwi kierowcy do naprawy bo ktos tam probowal grzebac i niestety zaczepy oderwaly sie od boczka ale bez najmniejszych problemow mozna skleic. Opony hmmm takie sliki to widzialem tylko w F1 :) Absolutny brak bierznika tarcze z tylu wygladaly jak by auto stalo kupe czasu albo mialo uwalone zaciski sporo rdzy na nich. Lakier na zderzaku przednim wygladal jak pajeczyna ale sie trzymal. Mechanicznie wszystko niby ok jechalo wpozadku nic niestuka niepuka silnik ladnie sobie chodzil. Jedynie sciagalo minimalnie auto na prawo ale wydaje mi sie ze to zbierznosc bo kiera tez byla nieco w praw skrecona.

Cena do utargowania za 5 tys wlasciciel odda nas odstraszyl ten tyl bo nawet laik zobaczy, ze ktos tam sztuke odwalil szlag tylko wie jak dlugo to wytrzyma. Kolor naprawde piekny pod wrazeniem jestem tego lakieru. No i ten srodek idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis otrzymalem zdjecia auta zaraz po sprowadzeniu z niemiec.

20110310121001.jpg

20110310122001.jpg

Szkoda ze nie widzielismy tych zdjec przy ogledzinach auta pewnie juz byloby nasze. Uszkodzenia nie sa tragiczne tylko wymietolona blacha niestety poziom polakierowania pozostawia nieco do zyczenia.

Sprzedajacy napisal mi rowniez. ze niebawem zostana zalozone opony.

Jezeli ktos szuka fajnego compacta, dobrze wygladajacego to naprawde warto to wziasc pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez poszukuje compacta isa z gazem no i rozgladam sie to tu to tam. Ten compact co podales w linku ponizej tez mi sie spodobal, no ale ja teraz nie o tym teraz. Chcialem ostrzec wszystkich, abyscie byli bardzo ostrozni:) znalazlem tego compacta na forum trojmiasta i tematy ktore ten sprzedajacy zakladal.

Witam.

Na allegro znalazlem poki co cos takiego:

http://otomoto.pl/bmw-318-bmw-318-ti-compact-gaz-sekw-C18865714.html

Na poczatek cos takiego:

http://forum.bmw-3city.pl/viewtopic.php?t=8511&highlight=cofn%B1%E6

No i teraz jeszcze to:

http://forum.bmw-3city.pl/viewtopic.php?p=95574&highlight=#95574

Dla mnie to masakra !

dobrze ze tam po niego nie jechales:)

Pozdrowienia z forum lodzkiego klubu BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez poszukuje compacta isa z gazem no i rozgladam sie to tu to tam. Ten compact co podales w linku ponizej tez mi sie spodobal, no ale ja teraz nie o tym teraz. Chcialem ostrzec wszystkich, abyscie byli bardzo ostrozni:) znalazlem tego compacta na forum trojmiasta i tematy ktore ten sprzedajacy zakladal.

Na poczatek cos takiego:

http://forum.bmw-3city.pl/viewtopic.php?t=8511&highlight=cofn%B1%E6

No i teraz jeszcze to:

http://forum.bmw-3city.pl/viewtopic.php?p=95574&highlight=#95574

Dla mnie to masakra !

dobrze ze tam po niego nie jechales:)

Pozdrowienia z forum lodzkiego klubu BMW.

Drugi link niczego zlego nie pokazuje. Klopot z silnikiem, koles szuka jakiegos mechanika ktory moglby sie tym dobrze zajac. Ale za to pierwszy link z pytaniem o namiary do cofniecia przebiegu od razu daje do zrozumienia, ze koles jest cwaniaczkiem. Rixta, dzieki za info i rowniez pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi link niczego zlego nie pokazuje.

Aby na pewno ? 1 maja pyta o porady co gdzie naprawic, 5 maja pyta o cofniecie licznika a chwile potem auto jest na allegro. W opisie jest mowa o świeżo wymienionych czesciach zawiechy, a o silniku ani mru mru. Kupil i chce zaraz sprzedac auto "bez wkladu finansowego". Tylko ktos nienormalny wydalby pieniadze na naprawe i sprzedac chcial auto skoro jak to napisal compact przyciagnal jego wzrok. A jak tam poszukiwania z compactem? U mnie slabo, nie widac nic fajnego na allegro. U zachodnich sasiadow troche lepszy wybor i to bez wsi... jak nic z Polsce nie znajde to moze pokusze sie o auto z reichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...