Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie szukam dla siebie :) Znajomy poszukuje e46 2.0 w dizelku. Pomyslalem, ze tutaj ogloszenie wystawie poniewaz jest sznasa o znalezienia czegos z pewniejszego zrodla. Stan mechaniczny bez zarzutu, najchetniej sedan. Wszelkie informacje prosze na PW.

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moj kolega ma cus takiego mowił z e chce sprzedac. Auto pewne duzo inwestycji porobione kolor srebrny sedan połskóry klimatronic jezdziłem tym wszystko chodzi auto garazowane jakby twoj kolega był zainteresowany to moge sie dowiedziec cene i podesłac jakis kontakt jakies fotki wysłac :) wszystko jest do zrobienia Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Najbogatsza wersja na allegro? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jeśli to Twoje auto - gratuluję fantazji :bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do wymiany jedynie zawór EGR(około 100zł) odczuwalny lekki spadek mocy i większe spalanie lecz i tak autko świetnie się zbiera, tak wszystko chodzi bardzo dobrze, zawieszenie dobre, hamulce również w dobrym stanie."

Jeśli ktoś sprzedaje furę za kiknanaście tysięcy i nie stac go na to by zainwestowac 100 zł w naprawę to albo jest totalnym siermięgą albo pajacem który ma z****** pompę wtryskową i szuka frajera by pozbyc się tego szajsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do wymiany jedynie zawór EGR(około 100zł) odczuwalny lekki spadek mocy i większe spalanie lecz i tak autko świetnie się zbiera, tak wszystko chodzi bardzo dobrze, zawieszenie dobre, hamulce również w dobrym stanie."

Jeśli ktoś sprzedaje furę za kiknanaście tysięcy i nie stac go na to by zainwestowac 100 zł w naprawę to albo jest totalnym siermięgą albo pajacem który ma z****** pompę wtryskową i szuka frajera by pozbyc się tego szajsu.

po co mam zamawiać jak ktoś na dniach może kupić auto... co ja pozniej z tym zrobie? szajsem może i Ty jezdzisz, z pompą wtryskową jest wszystko ok, był naprawiany sterownik tej pompy i wydałem 2tysie na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbogatsza wersja na allegro? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jeśli to Twoje auto - gratuluję fantazji :bag::bag::bag:

hahah ty masz bogatą wersje no no ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah ty masz bogatą wersje no no ...

Widzisz chłopcze ja przynajmniej nie piszę, żę mam full wypas :lol: Wchodzisz na forum BMW, zamieszczasz ogłoszenie w którym wypisujesz bzdury i na co liczysz? Że ludzie tutaj nie znają się na autach i zaczną Cię błagac byś im sprzedał tą perełkę? Wystaw tego parcha na forum Citroena, może tam ktoś się napali i kupi tego indywiduala. W końcu wystarczy zainwestowac 100 zł i ma się NAJBOGATSZĄ WERSJĘ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ten rarytas w postaci smyczy Plusa też dorzucasz?

P.S. Może chodziło Ci o to, że to najbogatsza wersja w Smardzewicach ? :lol::lol::lol:

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
[ATTACH=CONFIG]17553[/ATTACH]

zobacz jak wygląda od strony kierowcy!!

No widzę właśnie że jest jakoś pospawany ale chodzi mi o wysokość jednego względem drugiego dlatego pytam czy to normalnie tak wygląda w E46 czy to jakieś złudzenie na tej fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...