Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Szkoda czasu jechać i się zdenerwować.

Jak twierdzi własciciel auto stan bdb i bezwypadek.

Z całego auta złazi klar.

W niektórych miejscach popekany szpachel.

Dwie dziury na wylot w blachach.

Połowa elektryki w aucie nie działa.

Fotele poszarpane i na dodatek nie działają.

Szyber nie działa.

Zbita lampa,druga popekana.

Stan auta opłakany.

Stracone kilkanaście godzin i w plecy 1000 pln za wynajęcie lawety-to efekt dzisiejszej wycieki mojego kolegi.

Auto nadaję sie na dawce silnika i nic pozatym. Reszta to poprostu bezwartościowy złom.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1630890900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt mogłem poprosic kogos z forum o obejrzenie. Ale wszystko tak na szybko.

Mam nadzieję że nikt sie więcej nie natnie.

A jaki to piękny i zadbany egzemplarz zapewniał typek przez tel.

Ma gośc szczęście że trafił na niego a nie na mnie.

Bo gdybym ja pojechał po to auto i zastał bym takie wraczysko to by chyba gipsu we Wrocku na chirurgi zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zabulił 900 +wydatki-obiad itp.

Przyjechało trzech grubasków m5-ką i rżneli kozaków :/

Jak zobaczył że cały duł auta jest uklejony z żywicy (szpachel zielony z włóknem) to się zagotował :/ Na dodatek wszystko to pekało i odpadało.

Szkoda gadać wogóle. Brak słów i szkoda chłopaczka bo prawdziwy fan marki,chciał przerobić tego klasyka na europe i śmigac (auta dla siebie na dłużej) a spotkała go niemiła niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał przerobić tego klasyka na europe i śmigac (auta dla siebie na dłużej) a spotkała go niemiła niespodzianka.

A jak chciał nim śmigać skoro nie ma dokumentów ? Zarejestrować w urzędzie jako "SAM" ? Przeróbka na lewą stronę chyba nie wystarczy skoro brak dokumentacji, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej znalezc te kilka tysi wiecej i miec z dokumentami, i z kiera po prawidlowej stronie. Bo to jeszcze przekladki itd co do e24 podejrzewam ze nie jest najtansze?

Komplet do przekładki ok.1000-1500.

Drugie że mam do De kilka kilometrów ostatnio była skraszowana tyłem e24 za 400 euro idealna na dawce do przekładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...