Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no niezly patent wlasnie sie przymierzam do zrobienia tylnego zawieszenia i bede wymienial tuleje tylnej belki skorzystam z twojego filmiku tylko nie wiem jak pozniej z zamontowaniem nowej tulei? czy jest problem?

prosze o podpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Glen super filmik:)

Powiem ci ze gdybym mial tyle miejsca u siebie tez skorzystalbym z twojego sposobu.Ja swoje rozwiercalem i,zaginalem,podwazalem..

A z jedna nowa nie mialem problemu ale druga nie weszla do konca.Zostal 1cm wiec musiala sie lekko przekrzywic przy wkladaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o montaż nowych, to dobrze jest gniazdo i tuleję czymś przesmarować. Jedna weszła bezproblemowo wciskana ręką, do pozostałych żeby weszły do końca użyliśmy podnośnika. Jak przyjrzycie się z boku tulei, nie jest ona gładka na powierzchni - jest stopniowana w kilku miejscach, ma coś w rodzaju choineczki (takie połączone stożki). Przez to montaż jest prosty, ale żeby je wyciągnąć, to trzeba jednak dobrze się zaprzeć ;-) TYLKO NIE ODKRĘCAĆ CAŁKOWICIE WSZYSTKICH ŚRUB NA RAZ!!! Albo para przednich, albo tylnych! Życzę dobrej zabawy Paluchiewicz82!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ponieważ czeka mnie wymiana tych tulei, a z racji tego że nie mam podnośnika i umiejętności do ich wymiany, mam pytanie ile sama robocizna może kosztować za wymianę wszystkich czterech, pytam żeby mnie nie skroili za bardzo, i czy polecacie jakieś dobre zamienniki czy tylko oryginały wchodzą w grę w ich przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadnych nowości tu nie ma, dodam jeszcze że jest to bardzo niebezpieczne, pasem można naciągnąć z taką siłą, że tuleja frunąca w dół może nieźle uszkodzić ciało. Pomyślcie o stopie trafionej takim pociskiem... Bez takiego ryzyka wykręca się tuleje za pomocą wielkiej śruby, tuleji większej od tej wyciąganej dużej podkładki i kręcąc śrubą ściskamy, a tuleja wychodzi powoli, bez takiego strzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ czeka mnie wymiana tych tulei, a z racji tego że nie mam podnośnika i umiejętności do ich wymiany, mam pytanie ile sama robocizna może kosztować za wymianę wszystkich czterech, pytam żeby mnie nie skroili za bardzo, i czy polecacie jakieś dobre zamienniki czy tylko oryginały wchodzą w grę w ich przypadku

Na górze po prawej jest okienko, które pomaga znaleźć odpowiedź :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli chodzi o te tuleje jak do sedana bym chciał TULEJA TULEJE BELKI BMW E39 E 39 SEDAN MEYLE 4SZT (2328197367) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i przyczyna jest pływanie tyłu...Jakby dupkę znosiło tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...