Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam

Podobają mi sie halogeny w e30 ale niestety na alledrogo jest ich jak na lekarstwo a ceny napewno nie są przystępne jeśli ktoś ma w stanie dobrym :/ moje pytanie - czy ktoś zakładał halogen z innego modelu do e30??czy od e36 nie bedzie pasowało??

prosze o wszelkie wsparcie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko e30tka wchodzi w grę,

potrzebujesz następujące rzeczy:

-przekaźnik,

-przełącznik,

-halogeny ;).

Instalacja powinna być.

Niestety dobre halogeny się cenią, ja za swoje ( stan idealny) zapłaciłem prawie 450zł ( w komplecie z przekaźnikiem i przełącznikiem) :bag:.

Na PW masz info gdzie znajdziesz najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stówa za dwa nowe halogeny to nie dużo, ciekawe czy to w ogóle świeci :] Końcem września 2011 kupiłem od typka dwa za 130 zeta i ciężko taniej dorwać na allegro, a nawet jak będą to bez ramek albo z pękniętym szkłem. Na szrotach powinno być taniej, ale przy jakiejkolwiek kolizji czołowej halogeny idą się paść w pierwszej kolejności :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 lata temu wylicytowalem dwa halogeny kompletne oryginalne + przekaznik + wlacznik za 126zl ;)

stan bdb

czesci do aut z lat 90tych ida ostro do gory

np. na ebayu jest istana masakra z cenami czesci do e30tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny części idą do góry a jak wczoraj zapłaciłem OC i zobaczyłem wartość auta wg ubezpieczyciela to się lekko uśmiechnąłem...

ja kupiłem halogeny na forum lekko wypiaskowane i dałem 200pln, wypolerowałem szkło i o niebo lepiej. jak szukałem zamienników to nie było a tu ktoś wystawił, często widziałem okazje za 50pln ale szkła popękane a szkieł na naszym rynku nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakieś takie te ramki "dziwne" ale za 100 oile szkła nie są plastikowe- hmmmm może się skuszę (tylkojakieś takie oczo***liwe te chromy)

jak wczoraj zapłaciłem OC i zobaczyłem wartość auta wg ubezpieczyciela to się lekko uśmiechnąłem...

Kiedyś miałem cieniasa kupionego za 800zł po stłuczce. Poszedłem do urzędu skarbowego a tam pani w eurotaxie sprawdzila i wyszła wartośc rynkowa....

...3500zł (słownie trzy i pół tysiąca złotych:shock:) i od tego oczywiście musiałem zapłacić podatek. Pytam halooo o co co biega, samochód o niższej wartości z powodu uszkodzeń a poza tym po co wpisuje cene nabycia i pod tym się podpisuje pod odpowiedzialnością?

Bo taki jest wymóg a jak chce mniej zpałacić to niech pan biegłego rzeczoznawcę powołuje i niech on określa wartośc pojazdu (koszt ok 250- 500zł) a my w US i tak musimy sprawdzic wartosc pojazdu czy pan zaniża czy nie.

Samochód po jakimś czasie sprzedałem za 900zł...

Niestety ofert kupna za 3k zł nie było...

powyższy samochód miał opłacane przez 16lat AC i NW i szmary bajery i oczywiście wartość pojazdu na kwitku była cos koło 4tys w ubezpieczalni (tej polskiej znanej) i ta wartość utrzymywała się do momentu stłuczki.

Po wielkich bojach dziadek odzyskał 400zł (pomimo sporego uszkodzeia elementów nośnych nadwozia,które powinno zdyskwalifikować ten samochód z dalszej eksploatacji)

wartośc: 4000

16 lat składek

odzyskane (stłuczka nie z winy dziadka) 400zł

Drwiny w żywe oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...