Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Energy, jeżeli nie wypali z tym co dał Przemo to zadzwoń podjadę z Tobą do znajomego...

gość jest naprawdę mega... kiedyś pracował w serwisach, dziś za gotówke wybudował własny warsztat, ma płyty serwisowe do naciągania etc... na stałe kontrakt z niemcami na seriwsowanie... a jak dla mnie to zrobi Ci za grosze ( tak myślę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Koledzy, koleżanki. Nie chcę zakładać kolejnego tematu, kilka już tutaj wciągnąłem przed momentem ale nadal nie wiem zbyt wiele. Potrzbuję dosyć pilnie wymienić w moim aucie progi, kół już wymienić na lewarku nie mam szans, podejrzewam że podłoga też mogła już coś oberwać.

Progi mam za frajer, przypadkowo udało mi je odziedziczyć. Nie są to co prawda ori, ale są to progi pełne, nie same poszycia. Posiadają kawałek słupka, zawinięcia itp. Można dostać takie na allegro czy w sklepach na zamówienie.

Potrzebuję kogoś, kto mi je wstawi do auta, zakonserwuje i pomaluje pod kolor (alpinweiss 300). Jak nie wiele więcej będzie trzeba dać za pomalowanie też pod kolor dolnych części zderzaków to też wezmę i tę opcję. Chciałbym zostawić pieniądze we Wrocławiu, najchętniej u kogoś z Was, bo po cichu wierzę że będzie to zrobione tak, jak by to robił dla siebie. Może ktoś polecić jakiegoś fachowca? Zależy mi na Wrocławiu, lub niedalekiej okolicy.

Bardzo bym prosił o pomoc, jakieś telefony, może adresy? Moje auto to E36 sedan rok 97.

Wymiana progów, malowanie pod kolor + ew. malowanie zderzaków (samyc plastików, dolnych), materiał w postaci progów już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś u nich robił? Mam do zrobienia próg, okolice tylnej lampy - w tych miejscach ruda - oraz tylny zderzak do pryśnięcia. Możecie polecić gdzie we Wrocławiu mi dobrze to zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...