Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Juz mnie zaczyna to irytowac. Cwiartka jest gotowa i srebrna po prostu czeka na roboty. Moj blacharz teraz wyjechal na urlop i bedzie dopiero za 3 tygodnie. Szczerze mowiac, mam zaufanie do jego pracy ale 3 tygodnie? Wroci, zanim porobi jakies inne zaleglosci to za moja wezmie sie dopiero za miesiac. Nie chce wyjezdzac srerbrnym szatanem dopiero we wrzesniu bo to troche mija sie z celem, samochod jest na sezon letni, nie zimowy.

Czy ktos zna jakiego DOBREGO, sprawdzonego blacharza ktory mi porzadnie zrobi robote u mnie w 328 (przeszczep kielicha i troche podluznicy - wszystko w cwiartce dawcy jest w stanie idealnym)? Nie ukrywam, ze koszta tez odgrywaja role, bo jezeli ma mi zrobic za***iscie ale za za***ista dla jego portfela cene to nie pcham sie w to. Rozumiem, ze za jakosc sie placi, ale dobrze wiecie, ze sa granice (eee, wymiana rozrzadu u tego pajaca kolo Magnolii za 2500-3000zl robocizna? Krzysiek w Brzegu zrobil mi to bardzo dobrze i to ponizej tysiaka..)

Wszelka rada, info bardzo mile widziana. Pocisnalem ostatnio srebrna na prostej i juz nie moge sie doczekac zanim zaczne doprowadzac srodek do porzadku, a jedyna rzecz ktora mnie trzyma to jest blacharka.

Patryk, a moze chcesz przyjechac do Wrocka i zrobic te robote? Wiem ze znasz sie na tych klockach, a moge sie rozliczac i w kasie i w browarach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, a moze chcesz przyjechac do Wrocka i zrobic te robote? Wiem ze znasz sie na tych klockach, a moge sie rozliczac i w kasie i w browarach
Wojtku chętnie :) cena, hmm... trasa Lena-Wrocław i z powrotem ok.2200zł (jadę autem), plus dni które nie będę tutaj w pracy( ilość dni x dniówka) a za robotę robisz grila i skujemy się dobrze, hehe. Myślę, że w 6-7tysiach bys się zmieścił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pana Stasia :) Ma dwa warsztaty jeden na grobli kozanowskiej, drugi na osobowicach. Nie wiem jak u niego obecnie z terminami, ale robi naprawdę cuda i w przystępnej cenie. Tel wysłałem Ci na PW.

I Pan Staszek na pierwsze wrazenie jak najbardziej ok. Jestem z nim umowiony zeby zobaczyl dokladnie co i jak :). Wreszcie cos sie rusza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pana Stasia :) Ma dwa warsztaty jeden na grobli kozanowskiej, drugi na osobowicach. Nie wiem jak u niego obecnie z terminami, ale robi naprawdę cuda i w przystępnej cenie. Tel wysłałem Ci na PW.

Witam,

Czy mogłaby prosić numer do Pana Stasia? Muszę polakierować zderzak <zły>

Dziękuję z góry i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Stasiu jest blacharzem i nie zajmuje się lakierowaniem.

Ale gapa ze mnie. Skojarzyłam od razu blacharza z lakiernikiem :) Że skoro jest jednym to pewnie jest i drugim ;)

A czy znacie może dobrego lakiernika z Wrocławia lub okolic? Dziś obtarłam zderzak koleżanki i chciałabym znaleźć kogoś kto to dobrze zrobi za rozsądną cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to jest duzy off-top, ale nie powstrzymam sie. Czarnuchdoa - twoja fura w avatarze miazdzy :twisted:..

ok, a teraz mozemy wrocic do tematow blacharsko/lakierniczych.. ;)

hehehehehe dzięki wielkie...;P

W sprawie blacharza to możesz uderzać tam śmiało. Nie będziesz rozczarowany.

Pozdrawiam...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być TWOJA BYŁA FURA...takie miał cacko i sprzedał...ja******lę co ci ludzie palą...???

A tam niema co płakać...:) Żyje się dalej i wszystko przedemna ;P...coś będę szykował na przyszły rok lol

Teraz jeszcze muszę się przemęczyć kombi ale na wiosne jakiś sport będzie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak potrzeba dobrego blacharza jak i lakiernika to zapraszam do mnie. Wiem ze samemu reklamy robić sobie nie powinienem, ale widze ze nikt nie poleca nikogo w miescie u nas. co do ceny zawsze mozemy sie dogadac a zdzierac napewno z klubowiczów nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mogę z całą świadomością polecić lakiernika z Żórawiny pod Wrockiem widziałem jego prace i zawszę byłem pod wrażeniem Znam auta które malował i nawet po kilku dobrych latach nie ma z nimi problemy A uwierzcie widziałem jak niektórzy malują auta a po roku... szkoda gadać Ja wychodzę z założenia że jestem za biedny żeby kupować tanie rzeczy wole wydać raz 500 zł niż 3 razy po 300 zł pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich na początek. Powiem wam ze we wro czasem ludzi troche pogina z cennami bo nie o jakosc idzie, ale popyt z tego takie cenny. Poza wrocławiem za 300 350 zl elementy sa malowane pieknie i nie tylko malowane ale i dobrze przygotowane by klijent po latach był zadowolony i polecał bo wiadomo ze tam gdzie sa mniejsze aglomeracje wiesc o złych blacharzach lekiernikach sie rozchodzi szybko. Jesli potrzebujecie przeszczepic połowki cwiartki itp spasowywanie elementów po kiepskich blacharzach to piszcie polece wam dobrych speców z okolic Kątów Wrocławskich. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...