Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

SZCZAŁA ---->

TERAZ JESTEM NOWY, ULEPSZONY, MNIEJ POUKŁADANY, MOŻNA POWIEDZIEć Z UDAREM....

....ZBOCZONY LATAMI ORGIETEK MECHANICZNYCH W GARAŻU SAM NA SAM ZE SZLIFIERKA;, MŁOTKIEM I PRZECINAKIEM....DZIĘKI MARYSI SZARE KOMÓRKI PRZENOISŁY SIę DO DOLNYCH PARTII........

.....WYROCZNIĄ KOŃCEM I POCZĄTKIEM..

..STRZEŻCIE SIę POSIADACZE POSTÓW KTÓRE MI SIę NIE SPODOBAJĄ..

.....NIE OSZCZęDZę WAS...

DOPADNę WAS, NIE DZIŚ, MOŻE JUTRO.....

......CHORY NA SCHIZOFRENIę .........

..JEDNO JEST PEWNE, NIC NIE BęDZIE JUŻ TAK JAK BYŁO..........

........OD***AO MI OSTRO, ŻYJE W POPAPRANYM KRAJU.............WIEC TEŻ BęDę POPAPRANY.......

............COŚ SIE SKOŃCZYŁO, NASTAŁA ERA ZŁA............WUJKA_SAMO_ZLO...........................

.....................................

NASTOLETNIE SKOŚNE JEŹDZIDŁA SĄ DLA MNIE CIEPŁĄ KASZKĄ W ZIMOWY WIECZOREK......NIE POTRZEBNE I BEZ SMAKU. DLA DZIECI.......JESTEM WUJEK_SAMO_ZLO

....PRAWDZIWA UCZTA TO HISTORIA......TAK JAK HISTORIA Z DOMU WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA.......I KOT KTÓRY ZROBIŁ KOPE NA BETONIE.........JAK PRZYKRO................

KONIEC I POCZĄTEK

...........ODWIECZNA WALKA DOBRA ZE ZŁEM...........OGNIA Z WIATREM....I CZŁOWIEKA Z CZŁOWIEKIEM

wieczorem może mnie puści i może coś więcej o sobie zapodam

może tak, może nie -hmmm któż to wie...

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No więc...

Po gorących powitaniach czas na słowo o sobie...

Słowo na niedzielę:

Witam wszystkich.

A teraz wsadzę kij w mrowisko...

Nie lubię marki BMW. :P Tak, tak wszyscy dobrze widzicie- nie lubię i koniec. Głównie dlatego, że urosło w koło niej parę stereotypów. Jednak...

...sam jeżdżę modelem e30. Cała przygoda z Bardzo Miernym Wynalazkiem zaczęła się dawno temu kiedy to ojciec sprowadzał autka i sprowadził e34 w touringu z jakimś sporym silnikiem i jeździło to całkiem wesoło...

...noooo a jak mnie pokory szybko nauczyło to auto gdy młody zagniewany depczący w gaz zamiast jechać prosto, zatacza na rondzie łuk i staje w poprzek drogi... Oj było było, zdarzało się że samochód przerastał umiejętności.:4:

Później sam sobie sprawiłem "dresikowóz". E30 w coupe z potężnym piecem 1.6...;). Oczywiście jeźdzona tylko do kościoła przez lekarza w hitlerowni...No a tak naprawdę była z Holandii. Strasznie uboga wersja, dwa razy taką w życiu widziałem. Bez zegarka bez miejsca na radio i bez szyberka (co myślałem że było standardem) Ta pierwsza e30 miała coś prawdopodobnie grzebnięte w silniku- obstawiam że rozrząd jakiś customowy był wsadzony i dyfer na dużym łbie był. Auto w jedynym słusznym kolorze alpineweis II w okropnym nadwoziu coupe...

Auto zostało sprzedane znajomemu a niedługo później rozbite, jednak kumpel do tej pory śmiga beemkamiuklon_bmw

Później było różnie

a rok temu sprawiłem sobie e30 w jedynie słusznym kolorze alpineweisII i jednie słusznym nadwoziu: sedan :lol:

Kolor nie jest do końca taki biały jaki powinien być gdyż robi kilometry i jest uwalony syfem do tego dochodzą jeszcze zmniejszenia masy w postaci rdzy tu i tam...

Teraz na uspokojenie

Co mi się podoba...

Sylweta - tak jest ładna i ponadczasowa. Taki kanciak- w dzisiejszej erze jakowato-ufiastych tworów samochodopodobnych to niewątpliwa zaleta. Dobrze jest w końcu wiedzieć gdzie jest bagażnik a gdzie silnika szukać... Po okresie kiedy to każdy szanujący się karczek miał niskobudżetowe "biemwi" populacja e30 została skutecznie przetrzebiona. Skutkiem jest to że dzisiaj ten samochód już się zaczyna rzucać w oczy na ulicy;)

Środek- znaczy się wnętrzności. Kabina jest prosta i ciekawa- nawet dzisiaj. Co dziwne w moim ponad 20letnim samochodzie środek skrzypi mniej niż np w lagunie z 2007r, nie wspominając o tandetnych plajstikach od francuzów...:drool:

Kiera- tak tak tak- jedne z najładniejszych tworów jakie miałem w rękach. Skórzana i trójramienna w miarę cienka - lepsze są tylko w amerykańskich musclach. Tam jest tak jak powinno być w kwestii kiery.

Fajnie się siedzi- jeeee

Pomimo opuszczonego w dół siedzenia(188cm wzrostu) i tak widzę maskę i garb na niej- stara dobra szkoła robienia samochodów.

Techniklia - określenie "ciut trudniejszy w budowie niż duży fiat" oddaje wszystko w tym temacie- co w dzisiejszej erze naszpikowanych elektroniką jest niewątpliwą zaletą (pozdrowienia dla posiadaczy min. nowych tych wspaniałych renówek:twisted:)

Ogólnie z samochodu jestem zadowolony- ma wady ale to akurat każdy ma.

W głowie się rodzi pomysł przeszczepu - ale najpierw doprowadzić muszę mechanikę(pęknięty stabilizator przedni-nie wiem gdzie nie wiem jak, wymiana sprężyn tył bo jakiś dureń wsadził tam nie wiem z czego ale nic co jest nawet podobne do ori i trochę blachy do porządku- bo po zimie co nieco wyłazi)

Mordulec- tak to ja. Kresowe forum motocyklowe jest z mojego rodzinnego miasta.Z kresowego raz mnie wywalili, powiedziałem "I'll be back" Później zrobiłem "come back" a później sam sobie poszedłem- bo jakaś atmosfera przyciężkawa się zrobiła...w wolnych chwilach latam motocyklem.

Jestem jeszcze na kilu innych forach pod nickiem "wujek...." także luzik. Jak nie latam to dłubie przy silnikach (nie tuninguje- nie cierpię tego słowa) "dłubie". Głownie przy "fałkach" jedynie słusznej amerykańskiej marki :lol:

Obecnie siedzę sobie na drugim końcu Polszy czyli w Opolu i już widzę, że kilka ładnych sztuk e30 po Opolu śmiga.

Dzisiaj w Opllen pogoda cudowna; upał się leje z nieba na mokro - więc nie wrzucam żadnych zdjęć auta.

Jednak jakby ktoś widział "egzotyczną" lubelską blachę - to jestem to ja:twisted:

Ogólnie będę gromił i drwił, więc kolejny wylot całkiem możliwy....hehehe

Ideał z BMW? Z tych "nierealnych" 507- za***iaszcza linia i design....

Z tych możliwych? E30 wąska lampa i eta na pokładzie. Tak na marginesie, Etcie bliżej do amerykańca niż europejczyka. Dlaczego nie pociągnęli dalej produkcji ?

Edytowane przez _Wujek samo Zło_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie ooo tak taaaak..... Misiudyziu... ...bij bij... ...bij i mów brzydkie rzeczy .....

po pierwsze regulamin zabrania pisania brzydkich słów tudzież obrażania kogoś!!!!!

a co do tego bij bij (czyżby jakiś hardkore?? są inne strony np sadomaso.pl itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest dla pasjonatów marki BMW

Daria, tylko nie dla pasjonatów :)

A tak na marginesie, po co komentowac takowego kolege, skoro lepiej nie odpisywac na posty, "zlewac" a wkoncu sam sobie daruje pisanie. Po co dawac mu preteksty do tego by drwił i brechtał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

koleś rzeźbi przy silnikach,jeździ e30,jeśli nikogo nie obraża niech wali posty,pośmiejemy sie,widać lubi prowokować,a tak na marginesie-na kresach macie bmw?zawsze myślałem,że tam tylko łady i moskwicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...