Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludziska - była niedziela luz, pogoda taka sobie to i do tematu na luźno podszedłem...

Widać niektórzy mają jeszcze choć trochę poczucia humorku<bmw_3>

Daria skoro taką Pasjonatką jesteś, to ja jestem ciekaw czy wiesz w którym roku pierwszy silnik i z jakim rozrządem BMW wyprodukowało.W którym roku pierwszy samochód z biało niebieskim śmigłem opuścił bramy fabryki? Jako Pasjonatka marki BMW chyba powinnaś to wiedzieć... Po co tutaj przyszedłem? A no po to iż uznałem to forum za najbardziej odpowiadające mojej osobie, jak mi nie będie odpowiadało to sobie sam pójdę, pozwolisz mi zadecydować a nie od razu "bye bye" mi piszesz? Usatysfakcjonowana z odpowiedzi?

Daria- czujesz się wydrwiona albo wyśmiana? Więcej dystansu proponuje :4:

Edka, zalezy komu. Jeśli masz wiedzę chętnie pogadam na temat przemodelowania głowic bądz zrobienia konkretnego portingu- wchodzisz w temat? Od razu uprzedzam że temat "jaka felga" albo "okleiłem szyby i co dalej" średnio mnie interesuje :?

Jaro nie jestem alfą ani betą, więc do omegi też mi sporo brakuje. Jednak wkurza mnie gdy ktoś sugeruje mi głupotę (wiesz- może pogadamy jak ze starego ruskiego boxera 32konnego wykręcić 62KM- wszystko shamowane udokumentowane do tej pory latające. Zapewne znasz też takie firmy jak Mahle, Wiseco, CraneCams, Edelbrocks- bo dla mnie to taki chlebek powszedni. Kolejny boxer będzie kręcony do 75KM na ww. podzespołach a tłoki Mahle miałem np w cieniasie modzonym do agrupy...Znasz te marki? może jakieś spostrzeżenia/uwagi?)

Także odpuśćmy sobie niektóre teksty dopóki nie poznamy się bardziej, przynajmniej w internecie. Bo ja o naprawy obróconych panewek, tak jak ktoś na innym forum bmw: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=67&t=141569 czy kąty/czasy otwarcia zaworków pytał na pewno nie będę...

Peace Jaro <bmw_1>

Dirty na Kresach ino kuńbajny traktury i chmiel. No i jeszcze auta które powinny trafić do nieba zwanego złomem a trafiają na Kresy.

Mariusz, tutaj prawdziwy sekret łady. Sekret którego inni nigdy nie odkryli :lol:

http://demotywatory.pl/738390/BMW-dopracowywane-latami

Jeszcze raz dziękuję za "normalne z przymrużeniem oka" powitanie tym wszystkim który podeszli do mnie z dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z dystansem:? nie dziw się i nie podniecaj pierwszy zaczołeś prowokować może i jesteś mocny w mechanice ale wchodząc na forum BMW jedziesz że nie lubisz czy coś tam takiego to jak cię mają odbierać ??? dla mnie zrobiłeś prowokację zresztą jak Mordulec wyczaił nie na jednym forum dlatego zostałeś odebrany adekwatnie do tego co napisałeś na tym samym poziomie :wink:

ps. demotywator lipa jeżeli już to do serii 3 można zbliżyć ładę do piąteczki nijak to nie pasuje

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... logujesz sie na forum bmw i w pierwszym poscie piszesz teksty ktore na trzezwo ciezko ogarnac po czym po rozwinieciu dyskusji wyskakujesz z "luznym podejsciem do tematu"? nie watpie w twoja wiedze na temat mechaniki ale zaczales na tym forum tak troche od dupy strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - gdzie kiedy jak długo? Tyle mnie interesuje. Jutro? w sobotę ? Łomża? Ustrzyki górne? Poznań? Proszę czas i miejsce- konkretnie. Nawet jakbym miał wpaść na 20 minut to przytoczę się- specjalnie dla Ciebie...

Mariusz muszę kochać samochód którym się poruszam, żeby być na forum? Ty swoje samochody wszystkie kochałeś? W ogóle czy ja kogoś obraziłem pisząc, że markę BMW tak "średnio lubię" ze wskazanie na "nie lubię"? Obrażeni zgłaszajcie się- będę przepraszał hurtem. Dla równowagi powiedziałem co mi się podoba- jest jeszcze kilak rzeczy ale może o tym kiedy indziej...

Wilkov <bmw_1> ...i wszystko jasne... "mówmy mało a konkretnie"

Inni mają gorzej.

...oczywiście na spot przyjadę jak najbardziej poprawny-żeby nie było. Pójdę do fryzjera, ogolę się, umyje samochód i oblecę polerką w koło. Nałożę garnitur uprasuje koszulę założę krawat i wypastuję pantofelki...:-P

W końcu poprawność musi być :bag:

Edytowane przez _Wujek samo Zło_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mariusz - gdzie kiedy jak długo? Tyle mnie interesuje. Jutro? w sobotę ? Łomża? Ustrzyki górne? Poznań? Proszę czas i miejsce- konkretnie. Nawet jakbym miał wpaść na 20 minut to przytoczę się- specjalnie dla Ciebie...

Mariusz muszę kochać samochód którym się poruszam, żeby być na forum? Ty swoje samochody wszystkie kochałeś? W ogóle czy ja kogoś obraziłem pisząc, że markę BMW tak "średnio lubię" ze wskazanie na "nie lubię"? Obrażeni zgłaszajcie się- będę przepraszał hurtem. Dla równowagi powiedziałem co mi się podoba- jest jeszcze kilak rzeczy ale może o tym kiedy indziej...

Wilkov <bmw_1> ...i wszystko jasne... "mówmy mało a konkretnie"

Inni mają gorzej.

...oczywiście na spot przyjadę jak najbardziej poprawny-żeby nie było. Pójdę do fryzjera, ogolę się, umyje samochód i oblecę polerką w koło. Nałożę garnitur uprasuje koszulę założę krawat i wypastuję pantofelki...:-P

W końcu poprawność musi być :bag:

Jaki jest cel Twojej rejestracji na forum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

Właśnie,pokazałeś,że jesteś dowcipny,teraz pokaż,że potrafisz i chcesz komuś pomóc,jest na forum wiele pytań,na które mógłbyś udzielić odpowiedzi,chyba,że dział Powitania,jest jedynym gdzie zaglądasz

EDIT:dobra,nie musisz nic pisać,przeoczyłem co nie couklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje? Nie wszyscy pojechali na kolonie.

popatrz, popatrz jak ten czas leci...

Wakacje, ale czyje? Twoje? Edukację skończyłem jakiś czas temu, w oświacie nie pracuje, wakacji nie mam...

Kolonie-nie, nie, dziękuję. Postoje...

Nie chce i nie będę się wdawać się w kłótnie, złośliwości czy głupawe polemiki internetowe. Żarty jak najbardziej- ale docinki... Spokojnie spokojnie Panowie, nie mamy (jak sądzę) po 10 lat żeby się w piaskownicy piaseczkiem obrzucać.

Mordulec- muszę mieć konkretny cel? A można tak bez celu? A może sprawdzić na ile stereotypy mają pokrycie w rzeczywistości? Może spotkam tutaj ludzi którzy patrzą na ta markę inaczej niż pod katem tuningu typu "zalepię szyby folią, wsadzę "łubudubu" do bagażnika, potnę sprężyny zasadzę felgi z jelcza- będę zaj....sty".

Mnie osobiście szczególnie interesuje jeden piec(choć nie tylko)- ma potencjał w moim odczuciu, ale nie ten dział i nie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
popatrz, popatrz jak ten czas leci...

Wakacje, ale czyje? Twoje? Edukację skończyłem jakiś czas temu, w oświacie nie pracuje, wakacji nie mam...

Kolonie-nie, nie, dziękuję. Postoje...

Nie chce i nie będę się wdawać się w kłótnie, złośliwości czy głupawe polemiki internetowe. Żarty jak najbardziej- ale docinki... Spokojnie spokojnie Panowie, nie mamy (jak sądzę) po 10 lat żeby się w piaskownicy piaseczkiem obrzucać.

Mordulec- muszę mieć konkretny cel? A można tak bez celu? A może sprawdzić na ile stereotypy mają pokrycie w rzeczywistości? Może spotkam tutaj ludzi którzy patrzą na ta markę inaczej niż pod katem tuningu typu "zalepię szyby folią, wsadzę "łubudubu" do bagażnika, potnę sprężyny zasadzę felgi z jelcza- będę zaj....sty".

Mnie osobiście szczególnie interesuje jeden piec(choć nie tylko)- ma potencjał w moim odczuciu, ale nie ten dział i nie ten temat.

Mordulec- muszę mieć konkretny cel? A można tak bez celu?
Ogólnie będę gromił i drwił, więc kolejny wylot całkiem możliwy....hehehe Ideał z BMW? Z tych "nierealnych" 507- za***iaszcza linia i design....

Cóż jakoś tak na początku chyba miałeś cel ..... a 3 strony dalej już nie masz celu ? :bag:

Wakacje? Nie wszyscy pojechali na kolonie.
popatrz, popatrz jak ten czas leci... Wakacje, ale czyje? Twoje? Edukację skończyłem jakiś czas temu, w oświacie nie pracuje, wakacji nie mam... Kolonie-nie, nie, dziękuję. Postoje... Nie chce i nie będę się wdawać się w kłótnie, złośliwości czy głupawe polemiki internetowe.

A to niby co było ? piszesz jedno robisz drugie lolol

Odpowiem Ci tak , przez prawie 6 lat przerobiliśmy różnych pajaców tutaj a ich występy do złudzenia przypominały Twoje , wiedzę może i posiadasz ale w moim odczuciu nie to forum , zmarnujesz się tutaj bo widzę wybitny z Ciebie poeta-wierszokleta więc może jakieś forum językowe ?

Bawisz się w jakąś śmieszną prowokację ale choojowo Ci to wychodzi bo robisz z siebie idiotę (chociaż z drugiej strony jest się z czego pośmiać) ..... jeśli mi nie wierzysz to załóż sobie ankietę w oddzielnym temacie np. Co ludzie myślą o Tobie patrząc przez pryzmat Twojej dość oryginalnej dotychczasowej twórczości forumowej.

Jak w każdej społeczności tak i na forach , zasady są banalnie proste : dostosuj się albo zmień forum/społeczność jeśli nie jesteś w stanie dostosować się do grupy .

Wciąż nie wiem po co się zalogowałeś na forum , ale jak znam życie Twoja kariera zakończy się tak samo szybko jak się zaczęła lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zalepię szyby folią, wsadzę "łubudubu" do bagażnika, potnę sprężyny zasadzę felgi z jelcza- będę zaj....sty".

Zapewniam Cię kolego,że niczego takiego tutaj nie spotkasz. Jeśli byś się wczytał w posty,tematy które już tutaj były załważyłbyś ze niczego takiego nie ma.

Owszem, każdy modyfikuje i ulepsza swoje auta ale nie na takiej zasadzie.

Jesteśmy ludzmi, którzy kochaja auta marki BMW, interesuja się nimi i chcą wiedziec o nich jak najwiecej ale nie na tym się tylko kończy.

Spotykamy sie z dziecmi z Domu Dziecka - spedzamy z nimi aktywnie czas grajac w piłkę, grilując i zabierajac ich w przeroznego typu miejsca tylko po to by dac im frajde i coś innego niz mury domu dziecka i szkoły. I nic w zamian za to nie oczekujemy. Wystarcza ich uśmiechy i wyraz podziękowania na twarzy byśmy byli szczesliwi.

Nie jesteśmy "dresami" którzy woża w bagażniku bejzbole i spotykaja się na rozróby... Moze wkoncu to załwazysz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki, nie ma się co nakręcać. Może rzeczywiście Wujek sprawdza naszą wytrzymałość, chce poznać nasze środowisko czy historie które krążą po świecie o właścicielach BMW są prawdziwe. Wujek - tez nie jesteś bez winy, napewno czytałeś inne powitania i wiesz jak wyglądają, albo podchodzimy do sprawy konkretnie albo bawimy się w jakieś podchody. Uwierz mi Wujek, że u nas nie ma czegoś takiego jak wieś tuning czy tuba na maksa i w miasto. Przyjedź na spota - zapraszamy - a napewno poznasz ciekawych, sympatycznych i otwartych na nowe znajomości ludzi. Widzę, ze masz sporo do zaoferowania swoją wiedzą, może traktujesz BMW, Audi czy Honde jako środek lokomocji, ale my jako coś wiecej dlatego uszanuj naszą pasję i to, że tworzymy paczkę ludzi, która wcześniej sie nie znała, a teraz jesteśmy zgraną ekipą, która co najmniej raz w miesiącu sie spotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszedłem tutaj robić jakieś kariery. Twoje pytanie z celem logowania- zadajesz je każdemu czy tylko komuś kto Tobie nie podpasuje? Tak z ciekawości pytam. No i pytam również o poprawną odpowiedz na to pytanie. Na początku pisałem o silniku ETA i liczyłem że coś ktoś powie- łatwo się chyba domyśleć że en silnik mnie interesuje.

Bardzo Cię proszę- nie wyrywaj zdań z kontekstu, bo zaraz wyjdą cuda na kiju.W którym momencie nie dostosowałem się do zasad na forum? Przeczytałem po raz kolejny regulamin i wciąż nie mogę znaleźć punktu który złamałem(chyba tylko forma powitania zbyt rozwinięta zamiast "cześć mam bmw mod.... jestem z..." .

Strasznie zestresowany musisz być Mordluec- skoro patrzysz tak poważnie na to wszystko co ludzie mówią o nas samych. Mało mnie obchodzi co kto o mnie anonimowo myśli- naprawdę. Jeśli mówi to twarzą w twarz i podaje konkretne fakty to co innego. Równie dobrze mógłbym wyśmiewać w wątkach czyjaś niewiedzę (tylko po co? nie każdy musi to czuć czy lubić, może ktoś po prostu nie wie)

Prowokacją był mój pierwszy post- kilka Osób załapało w czym rzecz, inni nie. Dzięki, że nazywasz mnie pajacem- w niczym mi to nie umniejsza tak szczerze mówiąc, także luzik.

Forum językowe? To co mam pisać jak analfabeta? W regulaminie jest zapis o net etykiecie. Żyje w Polsce to i staram się pisać poprawnie w tym języku. Wierszokleta- ciekawe wnioski wyciągasz. Gdybym chciał forum literackie albo inne o tematyce pisarskiej znaleźć, uwierz znalazłbym. To jakiś standard w dzisiejszych czasach (nie chcę pisać że na tym forum, bo tylko przeglądając tematy widzę, że są ludzie do rzeczy i nie chce kogoś obrażać) pisać jak analfabeta? Niestety, ale nie jestem z pokolenia ludzi formułujących swoje wypowiedzi do max 160 znaków. Chce rozumieć innych i sam chcę być możliwie jasno poprzez swoje wypowiedzi rozumiany.

Postawiłeś sobie za cel zniechęcić mnie do tego forum? Widzę że jesteś w zarządzie- jeżeli tak bardzo Cię moja osoba razi to myślę że masz sposobność ku temu aby się mnie pozbyć poprzez np. zbanowanie. Nie myślałeś nad tym? Nie wiem co chcesz osiągnąć - chcesz mnie zdenerwować do tego stopnia że zacznę rzucać mięchem czy co?

O co Ci Mordulec chodzi wobec mojej osoby- tak w trzech słowach a maksymalnie pięciu. Jeśli oczywiście możesz, bo zaczynasz się bawić w jakieś dziwne gierki słowne. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Nie mniej jednak spokojnej nocy życzę i mniej uprzedzeń/nerwów wobec mojej osoby.

Pozdrawiam

p.s

Daria - bardzo dobrze że tak właśnie robicie. Jeżeli w coś takiego się wbijacie można pomyśleć tez o innych nie mniej przydatnych akcjach. Popieram w 110% Waszą działalność, macie moje uznanie i jeżeli tylko mógłbym jakkolwiek pomóc dla tak szczytnego celu, to oczywiście z przyjemnością pomogę. Trzymam kciuki za następne akcje.

Właśnie to jest to o czym pisałem- stereotyp posiadacza samochodu BMW. Wszyscy wiemy jaki on jest i tym bardziej cieszy (dzisiaj po delikatnej kłótni w pracy powiedziano o mnie " no ten, ten co jeździ tym bmw białym- pistoleciarz jeden <tu bluzgi> " (ciekawi mnie prywatnie kto to jest ten pistoleciarz i co to znaczy czy dobrze czy źle)

Parę tematów przejrzałem i jak pisałem są osoby "do rzeczy"- min. właśnie dlatego to forum a nie inne.

Fajnie, naprawdę fajnie że wchodzicie w tematy charytatywne - tak trzymać:)

Kozin szanuję Was jako ludzi którzy uwielbiają tą markę. Ja podchodzę do tego z innej strony, ale nie neguję waszych sympatii. Czytałem to forum już jakiś czas temu podobnie jak dwa inne i wybór padł na to. Motocykle są dla mnie na pierwszym miejscu. Później są samochody. Trochę niecały rok temu kolega mi zrył beret na temat tego bmw - ogólnie wielki fan modelu e30 i motoryzacji do 1994r. I jakoś tak już zostałem przy bmw, pomimo tego że miałem wcześniej i oczarowany nie byłem. Teraz mi się podoba to i owo. Niektóre rzeczy bym zmienił (np niegasnące światła po wyjęciu kluczyka- tak tak, mam fiatowskie pozostałości ;)

Na spot- oczywiście że się pisze. Czytałem coś o Nysie, ale nie wiem czy mogę bo są pewne obostrzenia w tym temacie. Zdecydowanie wolę poznawać ludzi w realu niż przez kabelek- także pierwszego możliwego spotu/zlotu nie odpuszczę.

A teraz już naprawdę Dobrej nocy dla Wszystkich

Edytowane przez _Wujek samo Zło_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Zacznijmy od poczatku. Kazdy powiedzial to co mial na mysli i na tym na razie zakonczmy. Miej Wuju tylko uwage na to, ze jak sie cos pisze, to moze to byc roznie odbierane po drugiej stronie monitora. Moze nie miales niczego zlega na mysli tylko napisales ze swoim indywidualnym poczuciem humoru. Niektorzy to zlapia, niektorzy troche mniej, takie uroki otwartego forum. Witamy Wujek na forum :)

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Nie przyszedłem tutaj robić jakieś kariery.

Jak to nie .... z takim meeega wejściem (notabene kopiowanym sprzed roku) już jesteś sławny na pół forum :lol:

Twoje pytanie z celem logowania- zadajesz je każdemu czy tylko komuś kto Tobie nie podpasuje?

Tak każdemu święcę latarką w oczy i ............. kur.. Nazwisko ! :lol: a na spotach pobieram odciski palców i robię każdemu zdjęcie z profilu :lol:

Bardzo Cię proszę- nie wyrywaj zdań z kontekstu, bo zaraz wyjdą cuda na kiju.W którym momencie nie dostosowałem się do zasad na forum? Przeczytałem po raz kolejny regulamin i wciąż nie mogę znaleźć punktu który złamałem(chyba tylko forma powitania zbyt rozwinięta zamiast "cześć mam bmw mod.... jestem z..." .

Nie ważne czy zrobię cytat z jednego zdania czy z całości cuda są takie same .... zresztą każdy może się cofnąć do całej Twojej wypowiedzi i samemu ocenić :lol:

Wydajesz się być oczytanym i inteligentnym człowiekiem .... a nie potrafisz odpowiedzieć na banalne pytanie ?? ... hmm no to może trochę pomogę (ot taką dziwną mam naturę że czasem pomagam ludziom :lol: )

Dlaczego zalogowałem się na forum ??

1.chciałbym pomagać innym

2.chciałbym sam się czegoś dowiedzieć o BMW i nie tylko

3.chciałbym popajacować trochę i poubliżać trochę ludziom na forum

4.

Strasznie zestresowany musisz być Mordluec- skoro patrzysz tak poważnie na to wszystko co ludzie mówią o nas samych. Mało mnie obchodzi co kto o mnie anonimowo myśli- naprawdę. Jeśli mówi to twarzą w twarz i podaje konkretne fakty to co innego. Równie dobrze mógłbym wyśmiewać w wątkach czyjaś niewiedzę (tylko po co? nie każdy musi to czuć czy lubić, może ktoś po prostu nie wie)

Hehe o jak wiele o mnie wiesz ..... szkoda że w obu przypadkach się mocno pomyliłeś :lol:

Zestresowany nie jestem a z hipokryzją też nie mam wiele wspólnego , mówię to co myślę a w tej chwili nic się nie zmieniło i dalej myślę że robisz z siebie pajaca :D

Co do wyśmiewania to też nie bardzo trafiłeś , bo na naszym forum nie ma głupich pytań i nikt nikogo nie wyśmiewa z powodu niewiedzy , nie zamykamy tematów w których ktoś zapyta jak wymienić żarówkę.

Gdybym chciał forum literackie albo inne o tematyce pisarskiej znaleźć, uwierz znalazłbym. To jakiś standard w dzisiejszych czasach (nie chcę pisać że na tym forum, bo tylko przeglądając tematy widzę, że są ludzie do rzeczy i nie chce kogoś obrażać) pisać jak analfabeta? Niestety, ale nie jestem z pokolenia ludzi formułujących swoje wypowiedzi do max 160 znaków. Chce rozumieć innych i sam chcę być możliwie jasno poprzez swoje wypowiedzi rozumiany.
To nie jest zależne od pokolenia za bardzo zaczynasz uogólniać , więc uważaj bo możesz obrazić ludzi którzy są młodsi od Ciebie a mimo wszystko potrafią poprawnie sklecić zdanie w języku polskim.
Postawiłeś sobie za cel zniechęcić mnie do tego forum? Widzę że jesteś w zarządzie- jeżeli tak bardzo Cię moja osoba razi to myślę że masz sposobność ku temu aby się mnie pozbyć poprzez np. zbanowanie. Nie myślałeś nad tym? Nie wiem co chcesz osiągnąć - chcesz mnie zdenerwować do tego stopnia że zacznę rzucać mięchem czy co?
Widzisz , zadałem Ci proste pytanie a Ty znowu wypracowanie walisz na 3 strony :D

Oj na bana to sobie trzeba zasłużyć , jak na razie regulaminu jak słusznie zauważyłeś nie łamiesz , tylko sobie pajacujesz a to nie jest zabronione :lol:

Co do mojej osoby i banowania to owszem jestem w zarządzie ale takich decyzji nie podejmuje się jednoosobowo a po drugie , mam zrobić z Ciebie męczennika ?

... patrzcie zbanowali mnie a byłem taki zabawny !?! :D

O co Ci Mordulec chodzi wobec mojej osoby- tak w trzech słowach a maksymalnie pięciu. Jeśli oczywiście możesz, bo zaczynasz się bawić w jakieś dziwne gierki słowne. Przynajmniej ja to tak odbieram.

W trzech słowach nie dam rady :/ ...... zadałem Ci pytanie a Ty zamiast na nie odpowiedzieć to po raz kolejny napisałeś spore opowiadanie o wszystkim tylko nie o tym co trzeba :lol: co więcej odwracasz kota ogonem i pytasz o co mi chodzi :lol:

Podsumowując , miałeś fajne(w Twoim mniemaniu wejście) / fatalne (w moim mniemaniu) .... recepta żeby to naprawić ?

Zgłoś cały temat do admina i niech to skasuje , bo moim zdaniem ciężko będzie Ci się wygrzebać z tego fatalnego pierwszego wrażenia :)

Czyli zrób sobie drugą szansę i zacznij od nowa :D

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Mordulec że nie odpuszczasz... Ok. Ambitny pewnie też jesteś, ale to akurat dobrze.

Miałem wejście jakie miałem- niektórzy chwycili inni nie- trudno. Jeszcze inni się oburzyli- tym bardziej trudno. (kopiowane z trochę więcej niż z przed roku i kopiowane przynajmniej dwa razy - taki mały teścik jaki kto jest na nowym forum:lol:)

Uważaj teraz Mordulcu (chyba dobrze odmieniłem) odpowiadam na Twoje pytanie bo konsekwentnie zadajesz je nadal.

interesuje mnie z wymienionych przez Ciebie: Pomoc innym- nie zawsze w sztampowy książkowy sposób, czasem w formie żartu (wiesz dlaczego akurat "plak" a nie samostart - to tak z innego wątku?). Nowa wiedza i podzielenie się dla zainteresowanych swoją. Nikogo nie zamierzam obrażać- to chyba jasne skoro zaakceptowałem regulamin.

Masz rację, jednak nie da się zrobić pierwszego wrażenia drugi raz. Dlatego nie będę prosił ani o bana(bo nie zasługuje nawet w swoim odczuciu) ani o kasacje tematu (bo co to zmieni?)

a tak w ogóle....

Cześć Mordulec happy_bmw

Siemka Woz

Witaj Pola

...co się zaczęło? :lol:

Koniec bicia piany- zamiast wczoraj próbować pomóc KissV8 to pisałem tutaj...

p.s

Kozin. Ok Honda może i fajna jest, ale nie stawiaj jej obok marek tj Mercedes Audi czy BMW bo to zupełnie inna bajka i półka i w ogóle o czym tu rozwodzić się?

Edytowane przez _Wujek samo Zło_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...