Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

cena jest normalna, pierwsze wypusty z wadliwymi kompami ;D maly silnik i przebieg którego sprzedający nie udowodni bo po 7er nie widać ze był jezdzony :) znajomy szuka takiej z silnikiem 4L i w cenie do 50tys... szczerze to nie ma w nich niezwykłego, czasem mała wada typu nie gra głosnik, zacina sie "i" albo jakies inne dziwne przypadłosci elektroniki. za 50 kupisz ładne 7er e65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest normalna, pierwsze wypusty z wadliwymi kompami ;D maly silnik i przebieg którego sprzedający nie udowodni bo po 7er nie widać ze był jezdzony :) znajomy szuka takiej z silnikiem 4L i w cenie do 50tys... szczerze to nie ma w nich niezwykłego, czasem mała wada typu nie gra głosnik, zacina sie "i" albo jakies inne dziwne przypadłosci elektroniki. za 50 kupisz ładne 7er e65

Tez prawda, za 40 tysi E65 może okazać się skarbonką, faktycznie jakbym miał 40 koła to szukałbym wypasionej E38 w nienagannym stanie, nawet niektóre E39 tyle się cenią. Bez 50-60 tys raczej lepiej sobie odpuścić E65 :/

nie wiem dlaczego ale mi sie one podobaja, ale tylko te przed liftem...

taki wyjatek w moim wydaniu :-P

No ja choruję na taką :D

a co Kozin, rozgladasz sie za taka?

No nie powiem, że E65 chodzi mi po głowie od dłuzszego czasu, ale jednak to drogi samochód w zakupie i utrzymaniu też. Rocznik tez w sumie nie zbyt atrakcyjny - z tego roku mam swoją E39. Może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie powiem tak, jak nie chcesz sie ladowac w bagno to odczekaj, tak zeby nie brac modelu z poczatku produkcji. Ja mam swoja z poczatku produkcji i teraz moge powiedziec, ze wszystko jest zrobione na tip top, ale na samym poczatku rozne wariacje sie dzialy.

A mi sie tam bardziej poliftowa podoba, moze nastepna, obowiazkowo 740D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...