Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie myślę też trochę nad lekką glebą. A co do naklejek to narazie muszą zostać z tego względu że autko miało przykrą histrorię z motorem i akurat prawe drzwi na dole są trochę potargane a naklejka troche to zasłania tak jakby hehe. Ale jak już zrobię to oczywiście ściągnę te naklejki. Dzieki za miłe komenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie auto prezentuje się naprawdę fajnie, plus za czarną nerkę ale zlikwidowałbym te wieśniackie brewki z przednich lamp, naklejki mimo wszystko zerwałbym od razu, biały mieszek przy drążku zmiany biegów i ręcznym też chyba trafił tam przez przypadek. I jak pisali wcześnie - zdałoby się trochę obniżyc, jakieś springi np. bo przód wygląda jak w terenówce :) Kiere też bym wymienił na trójramienną. Ciekawa felga, co to za producent? 18"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzieki za miłe komenty. Tesz właśnie ten przód mnie drażni bo troche za wysoki. Chciałbym coś pokombinować nad lekką glebą,ale jak narazie brak funduszu, ale za niedługo może cos pomyślimy:) Kiere tesz za niedługo chce zmienić na m pakiet. Foteli raczej nie bede ruszał. Nerkę jak najbardziej zaraz po zakupie pomalowałem na mat. Fele mam 18 cali i 8 szerokość. 225/40 przód i 245/40 tył. Dzisiaj pomalowałem listwy na drzwiach i na zderzakach w kolor nadwozia bo niestety były matowe:( ale już lepiej:) parę fotek> [ATTACH=CONFIG]15423[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15424[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15425[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15426[/ATTACH]

Edytowane przez gracjan177
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie auto prezentuje się naprawdę fajnie, plus za czarną nerkę ale zlikwidowałbym te wieśniackie brewki z przednich lamp, naklejki mimo wszystko zerwałbym od razu, biały mieszek przy drążku zmiany biegów i ręcznym też chyba trafił tam przez przypadek. I jak pisali wcześnie - zdałoby się trochę obniżyc, jakieś springi np. bo przód wygląda jak w terenówce :) Kiere też bym wymienił na trójramienną. Ciekawa felga, co to za producent? 18"?

do tego dodalbym jeszcze kierunki dymione przod i ledy dymione tyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rush: szczerze ci powiem że nie odczuwałem tak bardzo, tylko w koleinach nosiło bo tył miałem 275/35 a przód 245,40.

Co do felgi w bumie to miałem je jak kupiłem autko, i spoczątku nie podobały mi się nie wiem czemu, chciałem zmienic, ale zauwazyłem że każdemu się podoba i każdy mówi że rzadko spotykana i jakoś zaczęła mi się podobać i chyba już zostanie hehe. Co do gleby to jak tylko będę miał trochę funduszu. A co do felg malowania na czarno to raczej nie, nie wiem czemu, ale jak dla mnie to jedynie srebrna felga:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...