Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja wiedziałem że ona jest bez poduchy, ale brat mnie namówił bo mówił że się da bez poduchy założyć i będzie klakson wszystko git, a co do czego nie jest tak prosto, dlatego sprzedaje tą a kupie taką tylko że z poduchą i multifuncją. Myśle że za ok 600 zł tak jak czechu napisał znajdę. Powiedzcie mi jeszcze czy jak kupię kiere z poduchą to muszę taśme dokupować do tamtej kiery czy od tej pasuje już? i czy jeszcze coś będzie potrzebne czy będzie już pasować?

Edytowane przez gracjan177
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Dłógo nic tu nie pisałem. Otóż znalazłem na allegro drzwi w kolorze CosmoSwartz metalic taki jak mój za 350 zł w świetnym stanie to się chyba opłacało no i dzisiaj wymieniłem i odraz naklejki pozrywane i autko gładkie, nie szpecą w oczy potargane drzwi już:) Nie dałem rady strzelić fotek, ale jutro pyknę i wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj już w klubowych barwach na klapie ( z podziękowaniem dla Mordulca):), ale jeszcze z potarganymi drzwiami i naklejkami, jutro wrzucę fotki z nowymi drzwiami i bez naklejek:)

[ATTACH=CONFIG]16188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16189[/ATTACH]

Edytowane przez gracjan177
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Bardzo długo nic nie dodawałem bo szczerze mówiąc nic ciekawego się nie działo.

Obecnie odebrałem autko od lakiernika bo autko było trochę poobijane, więc zostały pomalowane drzwi x2, maska, zderzak i został wyciągnięty i pomalowany próg który był wgnieciony przez poprzedniego właściciela po spotkaniu ze znakiem.Po wszystkim autko dostało jeszcze polerkę. Zmieniłem również mieszek zmiany biegów, ręcznego oraz gałkę. A teraz prezentuje się tak:)

[ATTACH=CONFIG]18847[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18848[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18849[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18850[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18851[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18852[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18853[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...