Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem Ci że ja montowałem do e34!!!masakra z montażem była:)miałem ccfl!! fajnie w nocy ale w dzień to za mało!! a kolega kupił e38 i ma te nowsze drl czy coś tam, i naprawde dają rade w dzionek:) on jeździ na ringach w dzień i ok, a mi mrygali jak na ringach jeździłem że niby świateł ni mam, a one poprostu nie dawały rady w słoneczny dzień!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż ringów w E46 to maksymalnie dwa browary roboty. Ja śmigam na CCFL i jestem zadowolony. Czy policja się przyczepi? Zależy na kogo trafisz, jeden to zleje a drugi wlepi mandat. Mnie kiedyś zatrzymali w nocy w Polkowicach - dlaczego pan kierowca jedzie na przeciwmgielnych? Patrzę na typa, patrzę na deskę rozdzielczą i pytam - jakie przeciwmgielne? No z tyłu...odpowiada. Mówię, że to LED'y. Co - pyta. Powtarzam - LED'y. Koleś - ledy, ledy...ahca ledy...to niech pan kierowca jedzie ;) Ja już się zdecydujesz i kupisz to wpadnij do Lubina, ze Złotoryji nie masz daleko. Jestem tu dwa tygodnie, pomogę zamontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnij filmik moja jest na światłach dziennych po lewej

do tego przy tych światłach nie świeci nic prócz przodu , czyli ani tylne lampy , ani liczniki ani podświetlenie rejestracji , a co lepsze jest to legalne:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zdecydujesz i kupisz to wpadnij do Lubina, ze Złotoryji nie masz daleko. Jestem tu dwa tygodnie, pomogę zamontowac.

dzieki Forest wpadne na pewno jezeli to nie jest problem :D Ale niestety w troche pozniejszym terminie z tego co sie orietuje wybierasz sie na urlop wiec najlepiej po Twoim urlopie. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co do ringów to w E46 jest łatwiesza sprawa niż w E39 (przynajmniej polift), ja u siebie zrezygnowałem z przeróbek, ale jeżeli miałbym coś robić to ringi SMD takie jak ma DANIOBMW i u grzesiek2304 wyprosiłbym moduł który po włączeniu świateł mijania ściemnia je o 40-50% - tak byłoby wg mnie najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz zakładać to DRL ( sam takie posiadam) Co do legalności to żadne ringi SMD nie mają homologacji E ( przynajmniej tak było jak ja zakładałem), to samo jest chyba z CCFL. Co do żółtego koloru to raczej nie powinni się czepiać, chociaż mogą. Zawsze w razie kontroli możesz powiedzieć że to oryginalne lampy. Jeszcze jeden aspekt do czego chcesz ich używać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak już chcesz zakładać to DRL ( sam takie posiadam) Co do legalności to żadne ringi SMD nie mają homologacji E ( przynajmniej tak było jak ja zakładałem), to samo jest chyba z CCFL. Co do żółtego koloru to raczej nie powinni się czepiać, chociaż mogą. Zawsze w razie kontroli możesz powiedzieć że to oryginalne lampy. Jeszcze jeden aspekt do czego chcesz ich używać???

Gdzie te DRL można kupić bo starałęm się znaleść coś w necie, ale żadnych konkretów... te SMD na allegro niby są mocne, ale nigdzie też nie ma fotek podglądowych i nie wiem jak dokładnie mogą świecić. Chce założyć sobie ringi i te na allegro SMD wydają się ciekawe ( SUPER JASNE RINGI LED SMD BMW E36 E39 E46 BIAŁE (2079226276) - motoAllegro) z drugiej strony znalazłem na YT coś takiego (

) i według mnie to JEST KONKRET - ktoś się orientuje gdzie można takie coś kupić w PL albo ktoś ma takie ringi. Znalazłem stronę producenta, ale jest z TAJWANU - więc nie wiem czy troszkę nie podejżane, a i cene i czas wysłki robią swoje pewnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALn ja mam ccfl i powiem ci,że do smd prędzej się czepią bo one oślepiają z bliska zamontuj ccfl ale wsadź przetwornice do środka lamp i tam je przyklej w wolnym miejscu bo lubi przetwornica paść od wilgoci...U mnie w lampie są i świeci mi.Już ostre deszcze mroźna zima i jest super. :) Jako dzienne i tak tego nie można używać więc smd są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...