Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam egzemplarza który będzie na prawdę w fajnym stanie technicznym, niekoniecznie blacharsko, ale wiadomo ze wolałbym również. Do tego musi być klima obowiązkowo bo to auto chcę mieć dłuższy czas a nie chcę mieć następnego samochodu bez tej wygody. Silniki w których szukam to 525i 192km i 520i 150 km. %25i chetnie z LPG a 520i bez znaczenia:) czy ja aż tak dużo wymagam??pytanie_bmw Ale spokojnie dopiero zacząłem szukać;) na pewno coś trafie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli poczekasz do wiosny,to ja biorę Vkę od Luciusa ;) a wtedy moj touring będzie do wzięcia:) wizualnie nie ma szału(auto robi 4-6tys km po autostradach miesiecznie),ale sprawnie...spytaj jakiegokolwiek mechanika we Wro a uslyszysz odpowiedz,ze tak zadbanej e34ki dawno nie widzial(ori przebieg 268tys. oryginalne czescie-zasluga BMW nie moja:) ).

a tą białą bym brał...skoro wiadomo,ze z Syndykatu,to spokojnie polatasz i tak jest z większość "Starych" forumowiczów BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego musi być klima obowiązkowo

OK, przegapilem. Juz widze. Niedawno byla bardzo ladna 525i na automacie we Wrocku, jasne skory, tylko jedne drzwi byly do zrobienia (wgniecione). Byla nawet tutaj na forum. Moze jeszcze widnieje na allegro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo oglądałem ją:) Chyba bordowa była jak dobrze pamiętam...;> Właśnie musi być klima!:D

Znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/bmw-535-C20318121.html ale z podlaskiego;/ Jeśli była by warta to oddałbym mu te felgi za niższą cenę, bo wolałbym osobiście na kołpakach śmigać niż na takich:D Silnik większy ale z czadem... ;) Zastanawia mnie przód tego auta, bo ma jakieś odpryski/otarcia jakby i światła inne wraz z kierunkami... Ale poza tym nie jest zła. Tylko z ceny musiałby zejść... Tak za 4500 wziąłbym ją chętnie jeśli by się nie rozjeżdżała po asfalcie. Jakie jest forum w pobliżu Augustowa aby mogli coś wiedzieć na jej temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie te koła to kond.....y. Ale smigło wyglada calkiem calkiem i serce z jajem :D Mysle ze tysiaka powinienes bez problemu utargowac. Dobrze by bylo zeby znalazl sie ktos z zaprzyjaznionego kluby zeby ja przeswietlił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 535 to straszny syf,

lampy robione na BH chyba błotem i to razem z odbłyśnikiem od długich...

komora silnika full shadow...

ale wszystko dla klimy, która i tak nie działa w tym samochodzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta z podlaskiego-daj pan spokój...przez takie auta ludzie się zniechęcają do BMW;/

a ta za 6,5 to mi powoli wpada w oko:)

tazunio-jutro w Złotoryji jest koncert t.love-będizesz?ja po 15ej w Le jestem wolny aż do koncertu(21 bodajze) i w niedzielę =(wolną) jadę do Zielonej,wiec można by się jakoś zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zajade do Leśnej jutro(dzisiaj kolesia nie ma),mam rzut beretem,czy oprócz oczywistych rzeczy,jest coś,na co warto zwrócić szczególną uwage w tym aucie?Chyba,że chcesz Tazunio ,to sie spikniemy w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja + Wilkov, robimy chyba nalot w niedzielę, jak coś to jutro dam Ci info

pozdro

ps. jak masz ciuch firmowany logo klubu to zakładaj - ludzie srają po krzakach przy sprzedaży ;) śpiewają, że aż miło

...sprawdzone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na info:) Hmmm Ocencie czy warto mi za nia jechac 200 km :) Ogólnie to ja jestem przewrżliwiony na punkcie autentycznosci przebiegu w autach, takze sprawdzcie to w miare mozliwosci:) A w ogóle to spójrzcie na te auto z wrocka i ocencie

http://otomoto.pl/bmw-520-m-pakiet-C18900815.html auto z wrocławia. Oglądałem je i zauważyłem, że miał 2 nieprzyjemne historie:

1 walnięcie w dupę, ma zderzak od auta z hakiem bez zaślepki a nie ma tego haka, wiec ratowane byle by było sztuką i kolorem dobranym. Znalazłem troche szpachli na tylnej belce w bagażniku, zaś bagażnik nietknięty, niepognity i nie zardzewiały.

1 lewa przednia lampa wymieniana nieoryginalna więc było puknięcie, ale nie inwazyjne, bo w komorze silnika wszystko jak powinno być. Nic pogniecionego nie widziałem. Końcówki drążków były robione bo świeżo śruby były ruszane, co zauważyłem. Z

Oglądałem to auto 2 dni temu. Lekko podchodzi agro tuningiem przez te imitacje wlotów po bokach co mi sie nie podoba w ogóle;/ Progi ok, nie jest pognity, podłużnice całe, raczej realny przebieg bo z tego egzemplarza licznik. ( dziki mi tłumaczył jak sprawdzić ) Ma pełnego boarda. Byłem z mechanikiem i stwierdził, że silnik igiełeczka, żadnych wycieków prócz pod klawiaturą lekka przypocone. Idealnie łapie temperature, równo chodzi, nie rzuca nim. Klima sprawna lecz lekko wieje ( właściciel twierdzi, że filtr ma do wymiany. tyłu ma utwardzone zawieszenie i lekka glebę. Ogólnie sprzedawcy zrobili na mnie wrażenie poczciwych ludzi. Otóż to 2 bracia Hindusi, jeden z nich mówi po polsku. Gdy im mówiliśmy o pewnych rzeczach to byli cholernie zdziwieni, że takie coś miało miejsce czyli te stuknięcia. Z tyłu lampy wymieniali sami na klary. Ogólnie auto sprawiło na mnie dobre wrażenie technicznie a o to głównie chodzi ale odrzuciło tymi dwoma historiami z tyłu i przodu. Goście posiadają te auto 2 lata i nie mieli żadnej stłuczki i sie zarzekali mało źli nie byli. Wiec ja uważam, żę poprzedni właściciel coś miał i podejrzewam, żę w korku ktoś w niego uderzył a on w kogoś lewym rogiem, ale różnie mogło być. Zastanawiam sie czy ponownie nie podjechać oglądnąć tego auta.... co o nim sądzicie?? ku***a ale sie rozpisałe jak w podstawówce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fura stoi na allergo juz chyba z pol roku. Kiedys widzialem ja pod lotosem na legionow bylo ciemno ale wygladala na zadbana. Plus to za pelne BC, lepsza klime i 4x szyby. Przy budzecie 6tysi bedziesz mial z czego wybierac.

Edytowane przez galone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na info:) Hmmm Ocencie czy warto mi za nia jechac 200 km :)

ja jadę z Wrocławia....

Znalazłem troche szpachli na tylnej belce w bagażniku, zaś bagażnik nietknięty,

przepraszam,to jak w koncu?bo dla mnie szpachla w bagażniku oznacza,ze bagażnik był tknięty.chyba nawet konkretnie

Klima sprawna lecz lekko wieje ( właściciel twierdzi' date=' że filtr ma do wymiany.[/quote']

obawiam się,ze w tym aucie jest to najmniejszy problem

tyłu ma utwardzone zawieszenie i lekka glebę. Ogólnie sprzedawcy zrobili na mnie wrażenie poczciwych ludzi. Otóż to 2 bracia Hindusi, jeden z nich mówi po polsku. Gdy im mówiliśmy o pewnych rzeczach to byli cholernie zdziwieni

Starego misia,na sztuczny miód?

Błagam- o naiwności!a może było porządnie walnięte w tył i robota źle zrobiona?

Oczywiscie,ze poczciwi...jeden gada,drugi,tylko po ichniemu-"dobry,zly policjant"- coś Ci mówi jako taktyka negocjacyjna?

Hindusi,czy cyganie?Bo fura wygląda mi na częstego gościa Duboisa i placu Macieja...

Z tyłu lampy wymieniali sami na klary.

może tańsze niż ori przy naprawie w szopie....?

Goście posiadają te auto 2 lata i nie mieli żadnej stłuczki i sie zarzekali mało źli nie byli.

tutu ru tu,tu radio Wrocław,przerywamy audycję by zagrać marsz żałobny.A tak serio-masz dowód,że mają dwa lata?Też bym się zdenerwował,gdyby ktoś odkrył,to co póbuję ukryć.

Wiec ja uważam, żę poprzedni właściciel coś miał i podejrzewam,

Tak-poprzedni właściciel miał niebite,sprawne e34....i po dzwonie puścił za grosze a za ubezpieczenie kupił sobie e38:)

jak w podstawówce:D

Tu się wyjątkowo zgodzę.

Nie napalaj się,bo ta e34ka ze zdjęć odstrasza.

Aha-muszą mieć bardzo szorstkie dłonie Ci hindusi,skoro przy 22kk gałka zmiany biegów musiała być wymieniona:)

Jedna rzecz w tym aucie jest fajna....sportsize'y.Ale 6k za krzesła to za dużo...

Jutro sprawdzimy Ci tę e34kę z Leśnej,3 tshirty maxbimmera się tam będą głowiły,także uspokój się i odpuść tę padlinę.

Nad tą z Leśnej to mnie samego korci...

Dirty.73-jedziesz jutro z nami?mini spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wstępnie ustaliliśmy z Wikovem, że umawiamy się na 16.00 w Leśnej,

Ja około 12.00 dzwonie i umawiam się na "obczajkę" - dam znać na forum w tym temacie co i jak dalej

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W karcie pojazdu to nie jest uwzglednione?

dlatego Kolegę pytam,czy sprawdził:) wiele rzeczy ludzie mówią,bo wiedzą,że kartę pojazdu mało kto sprawdza(to smutne,ale podczas sprzedaży5aut nikt z kupujacych nie otworzył),podobnie jak VIN-u;/

tazunio-http://otomoto.pl/bmw-318-ladna-i-w-gazie-cupe-C20277336.html moze od razu zobacyzmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkov nie napalam sie na 1 auto,które obejrzałem :) Ale dzięki za wyjaśnienia. A dziś tę 5 z wrocka już mi też Dziki ze łba wybił także koniec tematu hindusów czy innych ciapatych:D W takim razie czekam na info:) A właśnie zauważyłem, że aukcja z ta 525 spod Lubania uległa aktualizacji i gościu zszedł z ceny z 6500 zl na 5600. Ciekawe dlaczego... Będę cierpliwie czekał na wieści:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ładna piąteczka z leśnej jest już zaklepana i prawdopodobnie dzisiaj pójdzie, można spróbować jutro...

zaklepał ją ktoś telefonicznie, ktoś od nas ?

jak na razie wyjazd odwołany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa i zapytałem co i jak z tym potencjalnym klientem. Dowiedziałem sie, że jutro ma przyjechać ale wczesniej jeszcze zadzwonić, bo jedzie z Krakowa. Ja jutro do goscia zadzwonię po 12 i zapytam co sie wyklarowało. Dziś oględziny nie są w ogóle możliwe bo jest poza miejscem zamieszkania. Najszybciej jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...