Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zakupiłem wczoraj tę bryczke z Leśnej:D Pojechałem, oglądałem, zbiłem cenę i kupiłem:) Stan oceniam na 9/10 Niewytłuczony, nie był uderzony w żadną stronę, W środku zadbany, pod tapicerką żadnej rdzy i podejrzanych poczynań lakierniczych, zawiecha cichutkaa... bez stuknięcia jakiegokolwiek wróciłem ( a jechałem przez wrocław ) Przy 220 km/h sunie ładnie, prosto i cicho. Nie trzęsie... Skóra w kolorze ciemnego grafitu. Mechanicznie silnik bez zarzutu z autentycznym przebiegiem. Zalany olejem Volvoline. Dobra to teraz minusy i co jest do zrobienia

Progi do regeneracji,

nieświecące się światełko na liczniku przy temperaturze silnika,

kilka drobnych przetarć parkingowych ale nic rzucającego się w oczy

no i ranty drzwi do naprawy bo ruda podjada... ale to akurat na wiosne wraz z malowaniem:D

Pozostało mi jeszcze podpiąć do kompa ale to z Dzikim się zajmiemy mam nadzieję:)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, bo ma potencjał, nie była bajerowana w żaden sposób więc ogólnie to co chciałem:D No co prawda nie ma klimatyzacji ale poradze sobie z tym, bo zaraz już jesień:D

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc!! ;)

Dobra, ide się wykąpać i zaraz do autka włożyć radio i sprzątać je, bo tak trzeba:D Już ją kocham!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ją posprzątam niebawem i porobie fotki:D A obejrzeć zapraszam w sobote na ślubie Dzikiego u nas w Jelczu! :D

tazunio a co do progów to nie jest ciekawie z przodu, bo ktoś myślał, że to są dziury w ścianie i nawalił z obu stron na odcinku 15-20 cm pianki montażowej;/ może jeszcze styropian znajde... :D ale bez nerw, wszystko sie połapie i będzie cycuś;)

Edytowane przez HUDY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...