Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

E46 za 12.000 zł? Nie wierzę by w tej cenie znaleźc cokolwiek w stanie zadowalającym. Poza tym E36 będzie tańsze w utrzymaniu. Niech koleżanka szuka tego modelu. Rush przytargał swoją z Niemcowni, 2.5i w qp. Jeździłem nią, no za***iście zapitala, stan napewno powyżej średniej. A cena na gotowe z opłatami o ile pamiętam wyniosła 6500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To juz nie bede probowal, bo na uparta kobiete niema lekarstwa... :P

Mi sie juz pomysly skonczyly, wiec proponuje kupic ta za 7tys zl i juz :)

No te autka maja juz 13lat za pare miesiecy 14lat wiec co w tym dziwnego ?? :)

Pozatym jak kolezanka pisze ze PLN to raczej nie problem wiec w ciagu 2miechow jest w stanie pewnie dozbierac do 15tys zl...

Ale ok chce E36 to niech ma :)

Edytowane przez Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te autka maja juz 13lat za pare miesiecy 14lat wiec co w tym dziwnego ?? :)

Nie wiem ile aut kupowałeś, ile oglądałeś, itd. Wiem jedno - niska cena - marny stan. Nikt nie robi prezentów. Chyba, że na gwałt potrzebuje kasę np. na przeszczep wątroby :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jak kolezanka pisze ze PLN to raczej nie problem wiec w ciagu 2miechow jest w stanie pewnie dozbierac do 15tys zl...

Ale ok chce E36 to niech ma :)

Ty chyba naprawdę nie czytasz :-)

Potrzebuję samochód JUŻ.

Nie będę czekać kilka miesięcy żeby uzbierać 15.000, bo nie będę miała przez te kilka miesięcy czym jeździć.

Tak, jestem uparta. Tak, chcę e36 coupe, jakbym mogła to bym jeszcze chciała w określonym kolorze. Ale takie rzeczy to tylko w erze :-)

Tak, jestem wygodna. Nie chce mi się jeździć autobusem i czekać aż za 2 miesiące kupię coś w Pcimiu Dolnym, a będzie to 1000 zł tańsze od tej co ją mogę kupić w Warszawie za 7000 z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile aut kupowałeś, ile oglądałeś, itd. Wiem jedno - niska cena - marny stan. Nikt nie robi prezentów. Chyba, że na gwałt potrzebuje kasę np. na przeszczep wątroby :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Dla wiekszosci ludzi liczy sie rok a nie stan, autko przekroczylo 10lat to jest juz stare dla wiekszosci ludzi...:P

Ile aut, hmm nie jestem w stanie tego zliczyc w kazdym razie obecnie sprzedaje:

http://otomoto.pl/seat-toledo-seat-toledo-2-0-gt-120km-full-C20296867.html

Oraz ogarniam Busa.... :P

To jesli kolezanka bierze pod uwage tylko te dwa auta to dlaczego sie nas pyta o zdanie, jesli i tak to co napiszemy jest nie wazne, bo chce to i juz.... ?? ??

Przeciez to w tym momecie niema zadnego sensu, bo nawet nikt nie widzial zdjecia tych aut, ani nawet zetelnego opisu ??

Proszę edytować posty a nie pisać jeden po drugim !! fenkju mod

Edytowane przez Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesli kolezanka bierze pod uwage tylko te dwa auta to dlaczego sie nas pyta o zdanie, jesli i tak to co napiszemy jest nie wazne, bo chce to i juz.... ?? ??

Przeciez to w tym momecie niema zadnego sensu, bo nawet nikt nie widzial zdjecia tych aut, ani nawet zetelnego opisu ??

Ale chyba po to pisze się na forum żeby dowiedzieć się np. że za mało jest informacji żeby powiedzieć: bierz tę za 12.000 albo tę za 7.000. Podałam dużo informacji o tym co chcę i co mogę.

1. Nie mam z kim szukać samochodu;

2. Potrzebuję samochód na już;

3. Mam dwie propozycje z pewnych źródeł;

4. Nie kupię sama samochodu z allegro;

5. Podobają mi się e36 w wersji coupe;

6. Silnik 1,6 na początek powinien mi wystarczyć

itd., itp.

Myślę że i tak jestem cierpliwa, że czytam propozycję e46 w sedanie jeśli wyraźnie napisałam co chcę kupić 8)

Bo każdy może przedstawić swoje zdanie. Ale ja nie każde muszę brać pod uwagę 8)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba czegoś nie rozumiem...

...tłumacze to rozpoczętym weekendem

Nie masz problemów z kasą- nie jestes na dorobku: nie liczysz pieniędzy, za rok zmiana auta. To jaki problem kupić i np doinwestować żeby jeździło i sprzedać za rok i kupić i za dwa lata cykl powtórzyć albo nie powtarzać?

Pytasz a z tego co czytam to jesteś już na chwilę obecną zdecydowana na konkrety- więc o co chosiiii pszeee Paniiii ?

w nawiązaniu do Twoich podpunktów

ad1. ale po co Ci ktoś potrzebny? uparłas się i chcociażby ktoś Ci powiedział że to szczep trzech aut to jeśli się będzie podobać to i tak kupisz

ad2. jaki problem? masz kasę to Ty rządzisz

ad3. nie kupiłbym nigdy auta od mechanika i z polecenia mechanika- pewne źródło (heheheh)

ad4. gdyż, dlatego że, ponieważ, bo ? I tak większość ludzi kupuje oczami.

ad.5 to zawęża tylko krąg poszukiwań

ad.6 no więc o co kaman? 1.6 e36 w coupe i wszystko w tym temacie

W ogóle po co pytasz? czekasz na odpowiedź w stylu "tak kupuj tego za 12" czy kupuj tego za 7" ? W ogóle po co pytasz skoro stwierdzasz że nie liczysz się ze zdaniem innych?

Gaz w BMW- a dlaczego nie? Sekwencja - a na co to komu- nie lubię wozić ze sobą laptopa. Są lepsze i prostsze rozwiązania i co najlepsze łączące niezawodność sekwencji z prostotą mixera(śrubokręt ze mną podróżuje) w cenie 2genercji śmigające jak sekwencja- ale spoko nie znam się nie wiem zarobiony jestem a w ogóle ja tu tylko sprzątam :-P

Słowo na niedzielę...

Kup ten za 7- będzie Pani zadowolona (skoro auto ma polatać tylko rok- za rok proszę mi dać info o sprzedaży)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałam, że nie liczę się ze zdaniem innych.

Nigdzie.

Napisałam, że nie zawsze muszę brać KAZDE zdanie pod uwagę, ale NIE ZABRANIAM go wyrażać.

Wiecie co, skutecznie mnie zniechęciliście do pytania o cokolwiek.

Nie rozumiemy się. Trudno.

Tak, uparłam się na kupowanie auta z kimś. Sama się nie znam i nie kupię auta sama. Jakbym miała kupować auto oczami i nie liczyła się kasa, to bym kupiła to za 12.000 bo jest śliczne.

Nigdzie nie napisałam że kasa nie jest problemem. Jakbym miała kupę kasy, to bym kupiła Mkę.

O co kaman? O to, że chcę kupić jedno auto z tych dwóch, o których napisałam w pierwszym poście. Tyle w temacie.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Wam!

Również ostro zastanawiam się nad zakupem BMW. Ostatnio ojciec kupił nowy samochód i powierzył mi VW Passat B5, rocznik 97, 1,8 20V Benzyna 125KM. Powiedział, że mogę go sprzedać i kupić sobie inny.

Zacząłem szukać innego samochodu i oczywiście Marki BMW. Interesuje mnie model E36 w coupe. Chciałbym coś dorwać w silniku benzyny + gaz. Jaki model możecie mi polecić aby nie dopłacać po sprzedaży tego VW bądź niewielka dopłata. Proszę was o pomoc. Najbardziej przypadające mi modele do gustu to 318is, 320i, 323i, 325is ale pewnie na te dwa ostatnie nie będzie mnie stać, ale myślę, że za passata mógłbym dostać tyle aby 318is lub 320i bez dodatkowej dopłaty kupić :). Jestem otwarty na wasze propozycje.

Pozdrawiam

Edytowane przez bzeebzee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...