Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad kupnem kolejnej e30 tki, na alledrogo w oko wpadło mi takie cudo : http://otomoto.pl/bmw-320-shadowline-super-stan-C20411935.html

Gdzie jest niby ten shadow line? Chciałem bez gazu, a jeśli z to tylko sekwencja, a tu jest raczej zwykła, trudno. Wspomaganie sam założę z czystą przyjemnością ;) Cenę myślę, że można z 5 stówek zbić.

Napiszcie co o tym sądzicie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją bunie niestety będę sprzedawał, miałem ogromne plany co do niej zaczynając od wymiany pieca , poprzez doposażenie i poprawę blacharki. Często zmieniam decyzję ;) to chyba nie dobrze, ale już postanowiłem i mam ochotę na zdrowszą e30 tkę i wtedy można pomyśleć nad tym i owym. Jutro jednak nie dam rady przyjechać ponieważ najpierw muszę sprzedać w Wałbrzychu na giełdzie w niedzielę moją i dopiero wtedy wpadnę,ale do tego czasu pewnie ktoś 320 kupi w tych Polkowicach. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje skromne oko to prawy blotnik (ten od pasazera) Ma jasniejszy kolor. Fura na zdjeciach jest mokra a to idealnie maskuje "doskonalosci" fury. Przyklad tam gdzie fura jest mokra auto wyglada elegancko blotnik rozni sie kolorem tylko od listwy w dol, na zdjeciu z suchym widac, ze caly blotnik jest jasniejszy. Moze jakas mala drobna stluczka ale roznie to bywa. Lepiej zeby ci ja ktos obejzal dokladnie. Reszta natomiast wyglada bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uh boze, ze ludzie pchaja tam te wlewy lpg, tego nigdy nie zrozumiem, skoro mozna ladnie zrobic przy wlewie paliwa, nie niszczac tego biednego zderzaka..

Ale ogolnie samochod wyglada pozytywnie. Jezlei plany mialyby byc jakies swapy itd, i tobie jest w miae obojetnie czy to sedan czy coupe, to pamietam ze Koziol wspominal pare tygodni temu ze jego klient ma do sprzedania e30 coupe, po swapie m50b25. Zerknalem pod maska i naprawde wyglada na dobrze zrobione. Wiec mechanicznie w bardzo dobrym stanie, i samochod jest po konwersji na 5x120. Cena byla cos w okolicach 8tys. Znacznie wiecej niz ten ktory wkleiles, ale jezeli to sa rzeczy ktore i tak bys planowal, to wyszloby cebie o wiele taniej kupic juz zestaw gotowy. Z tego co pamietam, coupe granatowa, szyber jest, blacha dosc zdrowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem przez pewien okres LPG i najlepsza instalacja jaki mi "wyszła" była w Golfie II, korek ukryty pod znaczkiem - tym na środku pod klapą :)

Golf2GTI16SEO2.jpg

...takie małe OT

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńko znalazłem : http://otomoto.pl/bmw-318-sprowadzony-oryginalny-stan-C20655272.html Cena trochę przesadzona i jeszcze do opłat za 1200 zł. Wstępnie kolo powiedział, że "coś" w klimie strzeliło i maska porysowana. W tej cenie to można cabrio szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czego chcę ;) teraz zaczęły mi się podobać e36 i postanowiłem na dzień dzisiejszy odpuścić sobie e30 do którego jeszcze wrócę w przyszłości ;)

Takie cudo: http://moto.allegro.pl/bmw-e36-1-8-klimatronik-i1823393801.html Wiadomo ,że r6 lepsze ,ale ceny kosmiczne egzemplarzy z końcowych lat. Szukam teraz dopasionych r4 z końca produkcji oprócz compactów.

Gościu nawet opony czymś psiknął ,aby się jak najlepiej wóz się prezentował. Cały napastowany i wyniuniany, ale już chyba wolę to jak zdjęcia jakiegoś obrzyganego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...