Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

5x120 4x8,5 ET 35

Kupione w Niemczech jako 8-miesięczny komplet, wyglądały praktycznie jak nówki. Felgi oczywiście nie są spawane, prostowane, itd. Trzy w stanie igła, jedna minimalnie skrzywiona jednak nie na tyle by trzeba to było naprawiac. Felgi, oryginalne śruby BBS, dekielki carbon. Do tego opony w bardzo dobrym stanie, przód Continental Sport Contact2 235/35/, tył Falken 235/35.

nzdjcie0433n.jpg

zdjcie0436h.jpg

dscn3963c.jpg

dscn3964z.jpg

dscn3965.jpg

dscn3966.jpg

dscn3967z.jpg

dscn3968t.jpg

dscn3969od.jpg

dscn3970v.jpg

dscn3971w.jpg

dscn3972j.jpg

dscn3973g.jpg

dscn3919k.jpg

Cena jaka mnie interesuje - 3900 zł.

Tel : 796-534-597

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Produkcji bedzie was uczyl prof. Zbroja (bronilem sie u niego), facet ma bzika na pkt. Toyoty ;)

To ciekawe...mam nadzieję, że będziemy mieli okazję podyskutowac na tematy z tym związane. I Kozin i ja znamy dokładnie Toyotę od wewnątrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie:) Może na jakieś stypendium się załąpiemy albo jąkąś wymiane studencką :P:)

Kozin żadnych wymian - RODZINA STARY :)

Te studia to i tak wyzwanie, w tyg. w pracy na weekendy w szkole i męża i tatusia mało co w domu - także na wymiane jedziesz sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie i inżynieria produkcji. Próbujemy swoich sił z Kozinem. Jak nie spróbuję to pewnie do końca życia będę żałował...

jak jeszcze bylem na mechanice i budowie maszyn to na zip mowili zabawa i przyjemnosci ale mialem tez okazje sie przekonac ze kolorowo nie jest :D ja sie poddalem bo liczba przedmiotow ktore trzeba bylo zaliczyc i piertzace sie koszty kolejnych poprawek mnie przerosly... chociaz samo "studiowanie" milo wspominam :D powodzenia chopy :D

Obyśmu sie tylko dostali, jutro wyniki ;p

dostali? na zaoczne? biora wszystkich od reki... a jakby byl jakis problem z miejscami czy cokolwiek w tym temacie to zapiszcie sie na pierwszy lepszy kierunek a po miesiacu sie przeniesiecie bez zadnych problemow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie i inżynieria produkcji. Próbujemy swoich sił z Kozinem. Jak nie spróbuję to pewnie do końca życia będę żałował...

jak jeszcze bylem na mechanice i budowie maszyn to na zip mowili zabawa i przyjemnosci ale mialem tez okazje sie przekonac ze kolorowo nie jest :D ja sie poddalem bo liczba przedmiotow ktore trzeba bylo zaliczyc i piertzace sie koszty kolejnych poprawek mnie przerosly... chociaz samo "studiowanie" milo wspominam :D powodzenia chopy :D

Obyśmu sie tylko dostali, jutro wyniki ;p

dostali? na zaoczne? biora wszystkich od reki... a jakby byl jakis problem z miejscami czy cokolwiek w tym temacie to zapiszcie sie na pierwszy lepszy kierunek a po miesiacu sie przeniesiecie bez zadnych problemow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...