Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widac po temacie ze zlotu, to wziąl je Przemo330ci. Co do szkoły, to w takim razie moze bedziemy sie widywac, bo też teraz przeniosłem się z dziennych na zaoczne, tyle że ja mechanika budowa maszyn, a z tego co wiem, to Korni chyba na ZIP'ie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważałam,że felgi za 4000 zł są mega drogie i to wyczyn to teraz mój mąż znalazł felgi w promocyjnej cenie za 6500 zl...

"Kochanie, to PROMOCYJNA cena..."

Nasza Beatka częściej zmienia felgi niż ja buty... i do tego ja buciki kupuje za ok. 200 zł a Beatka dostaje buciki za 4000 tyś...

Edytowane przez Młoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważałam,że felgi za 4000 zł są mega drogie i to wyczyn to teraz mój mąż znalazł felgi w promocyjnej cenie za 6500 zl...

"Kochanie, to PROMOCYJNA cena..."

Nasza Beatka częściej zmienia felgi niż ja buty...

haha ten to ma pomysly niedlugo dojdzie do tego ze bedzie musial osobno ubezpieczac auto i felgi jak jakas ryska sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to akurat nie uwierze :D a no chyba, ze kobiety nie zmieniaja, tylko dokupuja, wtedy bedzie sie zgadzalo :D

akuratnie ja jestem ta nieliczną kobietą która nie ma bzika na punkcie butów... i żadko kiedy je kupuje. Jak już jest potrzeba to owszem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...