Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A tak se pomyslalem zeby rzucic taki jeden temacik. Wiem ze wszyscy cholernie przywiazujemy uwage do tego jak nasze furaki wygladaja. Ostatnio jak walczylem z felgami 16 do cupetki, i poprzednio jak zakladalem nowe buty do siebie do 540 to zastanawialem sie jak poszczegolna opona bedzie wygladala na poszczegolnej feldze. Wiec czemu nie rzucic taki jeden temat z fotami. Prosba, trzymajmy sie prostego jak but schematu:

Opona: dokladny rozmiar

Felga: szerokosc i srednica

fotka.

I skoro od razu lecimy w te tematy, to link ktory moze sie przydac:

http://www.v10.pl/narzedzia/Kalkulator,-,dobor,rozmiaru,opon,204.html

Ok Panie i Panowie, jedzmy z koksem.. <bmw_1>

Felga: 16J x 8J

Opona: 225/45 r16

22545r16on8Jrim.jpg

Felga: 16J x 7J

Opona: 225/45 r16

22545r16on7Jrim.jpg

Felga: 7J x 16J

Opona: 215/40 r16

2154016on7Jrim.jpg

Felga: 7,5J x 16J

Opona: 215/40 r16

2154016on75Jrim.jpg

Felga: 7,5J x 16J

Opona: 225/45 r16

16x75opona22545_01.jpg

Felga: 9J x 16J

Opona: 225/45 r16

22545r16on9Jrim.jpg

Felga: 8J x 17J

Opona: 245/45 r17

IMG_3161.jpg

IMG_3164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysl, ja jeszcze proponuje ze jak ktos zna et felgi to zeby dopisywac i model beemki (jezeli po focie nie da sie poznac), to juz w ogole na podstawie takiej foty i opisanego setup'u bedzie mozna z duzym prawdopodobienstwem zakupic felgi z oponkami do swojego auta wygladajace tak jak chcemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysl, ja jeszcze proponuje ze jak ktos zna et felgi to zeby dopisywac i model beemki (jezeli po focie nie da sie poznac), to juz w ogole na podstawie takiej foty i opisanego setup'u bedzie mozna z duzym prawdopodobienstwem zakupic felgi z oponkami do swojego auta wygladajace tak jak chcemy :)

Dobry pomysl. Faktycznie, dac po prostu tyle info ile sie da. Czyli szerokosc felgi, opona i ET. Wtedy faktycznie mozna byloby brac felgi z allegro w ciemno na podstawie info tutaj. I jeszcze pomysl - zeby trymac komentarze typu "wow, jaka za***ista felga" do minimum, a zdjec i konkretnej info do maximum. Niech to bedzie post czysto informujacy, zeby osoba poszukujaca konkretnej felgi nie musiala leciec przez 40 stron literatury. Oh yeah, bedzie dobrze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję foto poglądowe jak wygląda na E46 sedan felga 18", przód 10 cali, ET 18, tył 11,5 cala, ET 27.

P.S. Dobra już wiem, że nie wejdzie taki zestaw do E46. Dzwoniłem do Kozła, po zaklepaniu nadkoli może jakoś upchnęłoby sie to do M3. W e46 trzeba by dospawać nadkola i poszerzać zderzaki. A szkoda, taka fela była do wzięcia :(

http://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/6822799

http://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/6822847.html

 

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest...

na studia idziesz ta ??? :D:D:D

a tu za pięknymi futurami się rozglądasz ;)

co do felg to to co piszesz powinno wejść do e46 i będzie za***iście wyglądało, jednak na te felgi będziesz musiał naciągnąć dość wąskie oponki aby to grało

postaram się poszukać jakiś fot poglądowych

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...